Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 04 19, 15:16)
...

bigsmile.gif oho kaip gražu thumbup.gif

O kuo dažėte vyteles?
Atsakyti
Aciu. Ruda spalva- medvilniniai dazai, sviesesne- akriliniai.
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 04 20, 08:54)
Aciu. Ruda spalva- medvilniniai dazai, sviesesne- akriliniai.

Gitapita, klausimas tau ...Tai tu vyteles nudazai akriliniais dazais pries pinant? g.gif Nesu blondine ,bet blondiniskai nesuprantu kaip tai padaryti g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Doreja, mano patirtis dazant dar labai maza. Paziurek cia
http://www.mastera-r...-trubochek.html
Atsakyti
Kadangi paciai neisejo nupinti papuosimo, radau sita. Gal kam pravers
http://www.mastera-r...902-obodok.html
Atsakyti
Sveiki smile.gif ,vat ka padare pavasaris lotuliukas.gif ,tiek laiko niekas nieko nebepina, nepasirodo,ir nebendrauja schmoll.gif .NUMIRUSI TEMA doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
as ir vakar taip pagalvojau, kad visos darzuose sedi biggrin.gif nepina
ir as kitais darbais uzsiemus.

reiktu dezutes su vidine pertvara, kaip ja padaryti gal kur uzmatet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(doreja @ 2012 05 16, 08:42)
Sveiki smile.gif ,vat ka padare pavasaris lotuliukas.gif ,tiek laiko niekas nieko nebepina, nepasirodo,ir nebendrauja schmoll.gif .NUMIRUSI TEMA doh.gif  doh.gif  doh.gif

Sveikute,
na tikrai nesnaudžiu, aš tai tikrai. Dabar dažymo sezonas pas mane. Pinu ir dažau. Jau prisiruošiau žaliavos apie 15 tūkst. įvairių spalvų vytelių, ir tai dar ne viskas. Rudenį ir žiemą bus kuo užsiimti.Planų ir idėjų pilna galva . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 05 16, 09:51)
au prisiruošiau žaliavos apie 15 tūkst. įvairių spalvų vytelių,

Oho kokia šaunuolė thumbup.gif
O aš negaliu vytelių sukti...
Dar ranka nesugijusi . Pabandžiau - skausmas kaip kelios širšės į sprandą geltų.

Reikės bent pamokėlių suradus sukelti temoje, nes eina atnaujinimai emeilu wink.gif
Atsakyti
Sveikos. Aš dabar nepinu, bet labai pasiilgau šios veiklos. Šiuo metu neriu dukrytei kepurytes vasarai. Bet visi laikraščiai yra sažiningai kaupiami ir karpomi.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 05 16, 08:51)
Sveikute,
na tikrai nesnaudžiu, aš tai tikrai. Dabar dažymo sezonas pas mane. Pinu ir dažau. Jau prisiruošiau žaliavos apie 15 tūkst. įvairių spalvų vytelių, ir tai dar ne viskas. Rudenį ir žiemą bus kuo užsiimti.Planų ir idėjų pilna galva . biggrin.gif

nu liuks bigsmile.gif
ale man tai butu beda, kur laikyti toki kieki, tamsiuko jokio nera

taiu kaip ten su tom pertvarelem? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 16 gegužės 2012 - 16:32