Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(Sirvita @ 2012 04 10, 16:20)
Nu kaip gaila kad foto neina ikelti verysad.gif


eina. kelk per radikal.ru ar kitą sistemą
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 04 10, 17:08)
eina. kelk per radikal.ru ar kitą sistemą

as fotki.com albuma turiu, nenoriu dar viena koki kurtis
seniau duodavo per "sare", bet siandien kotai neiskleidzia lango g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 04 10, 19:05)
as fotki.com albuma turiu, nenoriu dar viena koki kurtis
seniau duodavo per "sare", bet siandien kotai neiskleidzia lango g.gif

visos mes tuos fotki turim... Na ir kas?
Kadangi iš fotki albumo įkeltos nuotraukos yra per didelės rezoliucijos ir "ištampo" bei perdaug apkrauna supermamų forumo svetainę, galimas dalykas kad suprogramavo, kad iš fotki albumų negalima būtų įkelti nuotraukas.

O radikal.ru nebūtina turėti albumo, galima tik "suspausti" nuotraukas iki reikiamo dydžio ir nukopijavus kodus, sukelti čia.

Elementarno, Vatson, elementarno... mirksiukas.gif
Atsakyti
meginu per Radikal.ru

pasiruosimas velykoms biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 11 balandžio 2012 - 15:25
QUOTE(Sirvita @ 2012 04 11, 16:22)
meginu per Radikal.ru

pasiruosimas velykoms  biggrin.gif


Superiška thumbup.gif
Pas mum panašiai buvo. Bet nebespėjau viso padėklo nufotkint.
Dar margų prigaminom - dvispalvių.

Žinokit superiškai dažosi su kiaušinių dažais. Net paskaičiavus pigiau gaunas. Ypač kai bus nukainavimas tų dažų po velykų.

Net mirkyt loveliuose nereikia, pasitiesiau ant polietileno ir teptuku dažiau. Po to dar su vytelėm visą likusį dažą sugeri nuo tos plėvelės ir psio - sausa lieka.
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2012 04 11, 17:18)
Žinokit superiškai dažosi su kiaušinių dažais. Net paskaičiavus pigiau gaunas. Ypač kai bus nukainavimas tų dažų po velykų.

Net mirkyt loveliuose nereikia, pasitiesiau ant polietileno ir teptuku dažiau. Po to dar su vytelėm visą likusį dažą sugeri nuo tos plėvelės ir psio - sausa lieka.


spalvoti su kiausiniu dazais ir dazyti mirksiukas.gif
o rudi su medvilnes dazais

Atsakyti
Sveikuciai!
Kokie nuostabus darbai, grazu!
As nupyniau du krepselius zuikelius, vazeliu pora apipyniau spiraliniu pynimu ir krepsiuka dar toki, bet vyteles baigesi greitai. Rodos ir nemazai ju buvo, bet susinaudoja greitai. Dabar pintine noriu pinti, dugna jau seniai "pagaminau", o sonams reikes vyteliu prisukti. Labai patiko pinti is nudazytu vyteliu, galima keliu spalvu daryti, faina.
Na ka, sekmes JUMS pynime 4u.gif
Labai sauni bendraminciu tema, smagu pasiskaityti, patirties pasisemti ir akis paganyti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jus tokiu cia sedevru pripinusios, kad man savo pirmus bandymus ir geda deti blush2.gif

Cia nulakuota su laku ir gelytes dar dregnos, kai isdziuvo daug geriau jos atrodo ax.gif

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bbubbble @ 2012 04 13, 15:51)
Jus tokiu cia sedevru pripinusios, kad man savo pirmus bandymus ir geda deti blush2.gif

...

apvalusis krepsiukas labai jau kruopsciai supintas mirksiukas.gif
o ir padekliukas labai orginaliai atrodo

klausimas? gal kuri meginote laikrodi nupinti? ten labiau tiktu sakyti "susukti" biggrin.gif mat kaip maciau jis nuo vidurio sukamas iki norimo skersmens.
Tai vat idomiausia man kaip ta laikrodzio mechanizma pritvirtinti g.gif nes kai kuriu laikrodziu gana storas mechanizmas pats g.gif
va kaip sitas: http://rankdarbis.do...krasciu/56-11-2
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 04 13, 19:54)
Tai vat idomiausia man kaip ta laikrodzio mechanizma pritvirtinti g.gif  nes kai kuriu laikrodziu gana storas mechanizmas pats g.gif

visi mechanizmai vienodi, tik sriegio ilgiai skirasi - trumpi per ploną pagrindą, ilgesni per storą. Čia reikėtų ilgojo.
Jie tvirtinasi paprastai - prisisuka su replėmis kad gerai laikytųsi, ir prisiklijuoja paskui. Ir fsio
Atsakyti
Bandau pinti krasteli- juostele, pagal Nuotaikingos zinute nr.100. Nieko neiseina. Kas cia per diena man?
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 04 02, 12:53)
Mano cypukai
user posted image




Pasakiški thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti