Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(gitapita @ 2012 02 27, 14:55)
Terra 2 -jus profesionale. Zodziu truksta ziurint i darbelius. Saunuole

Aciu uz patarimus. Einu dazyti vyteliu. Turiu jau ju visa kalna. Dazysiu su akriliniais dazais. O jus kokiasi dazote?

Stop, stop, stop!!! Vytelių prieš pynimą nereiktų dažyti akriliniais dažais! Sugadinsit viską. Geriausia dažyti su aniliniais dažais medvilnei. Kaip jie atrodo, galit pažiūrėti čia https://picasaweb.go...feat=directlink
Jeigu neturit, galima dažyti su zelionke(briliantinė žaluma), jodu, pagaliau su buroke;ių nuoviru. Su akriliniais dažais galima dažyti tik jau nupintą gaminį!
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 02 27, 14:55)
Einu dazyti vyteliu. Turiu jau ju visa kalna. Dazysiu su akriliniais dazais. O jus kokiasi dazote?

paskaityk praeitą temą, kuri jau uždaryta. Ten labai išsamiai aprašyta kaip merginos dažo vyteles. Rasi aprašytų ir praktinių "paslapčių" thumbup.gif

Ruošiesi dažyti akriliniais prieš pynimą? O kaip paskui pinsi? Jie juk sukietina, ir vytelė gali gautis nelabai graži pinant.

Akriliniais dažomas daiktas po pynimo (ir geriausia jais nupurškiant gatavą daiktą, kad padengti plonu tolygiu sluoksneliu, įpučiant ir į visus vytelių tarpelius)
Atsakyti
O, tu, pypke sventa... Gerai, kad vel cia uzejau. Neturiu jokios patirties su dazais. Aciu jums uz patarimus.
Nerodo 6 temos, eisiu ieskoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 27 vasario 2012 - 16:04
QUOTE(gitapita @ 2012 02 27, 16:49)
O, tu, pypke sventa... Gerai, kad vel cia uzejau. Neturiu jokios patirties su dazais. Aciu jums uz patarimus.
Nerodo 6 temos, eisiu ieskoti

Matau, kad esat klaipėdietė, tai galit ateiti pas mane, parodysiu kaip dažyti, pinti ir apdirbti. Jeigu sudominau, parašykit i až, susitarsim dėl laiko.
Atsakyti
Pas mus jau įkurtuvės! Bet man atrodo, kad mano katinui per ankšta tame guolyje verysad.gif . Nors ir nemažas pats guolis.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 02 27, 17:19)
Pas mus jau įkurtuvės! Bet man atrodo, kad mano katinui per ankšta tame guolyje verysad.gif . Nors ir nemažas pats guolis.


Koks grožis wub.gif
O Katiniukas koks ..mmm..


Mielos bičiulės, pritrūkau makulatūros. Tuomet sugalvojau nusipirkti plonų, pigiausių, bet gražių tapetų smile.gif .Graži dėžė išėjo.. gaila tik kad neturiu kuom nufotografuoti.
Ir dar.. norėjau paklausti, ar nulakavus vandeniu skiedžiamu laku dėžė bus atspari drėgmei, ar šis lakas tik dėl grožio ir tvirtumo?Nelabai žinau..

O ta dėžė, kurią dažiau Baltais Nevandeniniais Dažais džiuvo ilgai, ir vis dar yra kvapelis.. Ją planuoju laikyti vonioje.. tai gal ir apsimoka tuomet tokiais dažais dažyti..
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 02 27, 19:19)
Bet man atrodo, kad mano katinui per ankšta tame guolyje verysad.gif . Nors ir nemažas pats guolis.


Aina sau, kaip gražu (aš čia ir apie katiną, ir apie guolį 4u.gif

QUOTE(aukso^gysla @ 2012 02 27, 22:28)
Mielos bičiulės, pritrūkau makulatūros.


Aš dar neužsikrėčiau laikraštiniu virusu, bet tiekiu žaliavą vienai forumietei, tai galiu "išduoti" stebuklingą būdą, kaip ja apsirūpinti gyvenant daugiabutyje - reikia prie pašto dėžutės pastatyti talpią šiukšliadėžę, įmesti keletą reklamų, o paskui glėbiais semti visokį lobį.
Atsakyti
[quote=aukso^gysla,2012 02 27, 20:28]
Koks grožis wub.gif
O Katiniukas koks ..mmm..
Mielos bičiulės, pritrūkau makulatūros. Tuomet sugalvojau nusipirkti plonų, pigiausių, bet gražių tapetų smile.gif .Graži dėžė išėjo.. gaila tik kad neturiu kuom nufotografuoti.
Ir dar.. norėjau paklausti, ar nulakavus vandeniu skiedžiamu laku dėžė bus atspari drėgmei, ar šis lakas tik dėl grožio ir tvirtumo?Nelabai žinau..

Papildyta:
[quote=doreja,2012 02 27, 21:15]
[quote=aukso^gysla,2012 02 27, 20:28]
Koks grožis wub.gif
O Katiniukas koks ..mmm..
Mielos bičiulės, pritrūkau makulatūros. Tuomet sugalvojau nusipirkti plonų, pigiausių, bet gražių tapetų smile.gif .Graži dėžė išėjo.. gaila tik kad neturiu kuom nufotografuoti.
Ir dar.. norėjau paklausti, ar nulakavus vandeniu skiedžiamu laku dėžė bus atspari drėgmei, ar šis lakas tik dėl grožio ir tvirtumo?Nelabai žinau..
[/quote]


Papildyta:
[quote=doreja,2012 02 27, 21:17]

Turiu ir as tapetu likuciu, atrodo ploni, get gal jie labiau tinka juostelem nei vytelem pinti? g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
[quote=aukso^gysla,2012 02 27, 20:28]
Koks grožis wub.gif
O Katiniukas koks ..mmm..
Mielos bičiulės, pritrūkau makulatūros. Tuomet sugalvojau nusipirkti plonų, pigiausių, bet gražių tapetų smile.gif .Graži dėžė išėjo.. gaila tik kad neturiu kuom nufotografuoti.
Ir dar.. norėjau paklausti, ar nulakavus vandeniu skiedžiamu laku dėžė bus atspari drėgmei, ar šis lakas tik dėl grožio ir tvirtumo?Nelabai žinau..

O ta dėžė, kurią dažiau Baltais Nevandeniniais Dažais džiuvo ilgai, ir vis dar yra kvapelis.. Ją planuoju laikyti vonioje.. tai gal ir apsimoka tuomet tokiais dažais dažyti..
Labai smalsu paziureti, kuo greiciau ikelk foto bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doreja: 27 vasario 2012 - 21:19
QUOTE(doreja @ 2012 02 27, 21:23)
Turiu ir as tapetu likuciu, atrodo ploni, get gal jie labiau tinka juostelem nei vytelem pinti? g.gif  g.gif  g.gif
Labai smalsu paziureti, kuo greiciau ikelk foto bigsmile.gif


Vytelės gerai pinasi iš tapeto..smile.gif
O juostelėm būtų ypač gražu, nes matytųsi tapeto raštas.. koksnors ornamentas wub.gif

Taigi neturiu kuom nufotografuoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 02 27, 21:12)
reikia prie pašto dėžutės pastatyti talpią šiukšliadėžę, įmesti keletą reklamų, o paskui glėbiais semti visokį lobį.


xixixi
tai bent išmanios moterys smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukso^gysla: 27 vasario 2012 - 21:36
QUOTE(aukso^gysla @ 2012 02 27, 21:39)
Vytelės gerai pinasi iš tapeto..smile.gif
O juostelėm būtų ypač gražu, nes matytųsi tapeto raštas.. koksnors ornamentas  wub.gif

Taigi neturiu kuom nufotografuoti smile.gif
Papildyta:
xixixi
tai bent išmanios moterys smile.gif  4u.gif

Velnias zino su tuo rastu kaip butu g.gif , juk jo nesuderinsi kaip ant sienos klijuojant g.gif , pas mane vienspalviai tapetu likuciai...O dabar toks blondiniskas kalusimas ax.gif , kiek cm juosteles karpo, kas dare is juosteliu dezute?
Papildyta:
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 02 25, 13:02)
Naujuose namučiuose ateinu pavaišinti visas braškėmis  drinks_cheers.gif

user posted image

Vaišinkitės, visas krepšelis  mirksiukas.gif

user posted image

Nu labai grazu thumbup.gif , buk gera pasidalink patirtim ax.gif , ar tu tokius serveteles rastus isplesai vientisai,ar dalimis dedi ant dezutes ir klijuoji? As mazais rasteliais ornamentukus dariau, tiek laiko ir kantrybes ir kruopstumo reikalaujantis darbas blink.gif , tai lenkiu galva pries tavo darbo vaisiu ir pasidalink kaip daromos tokios grozybes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doreja: 27 vasario 2012 - 22:08
QUOTE(doreja @ 2012 02 27, 23:12)
buk gera pasidalink  patirtim ax.gif , ar tu tokius serveteles rastus isplesai vientisai,ar dalimis dedi ant dezutes ir klijuoji? As mazais rasteliais ornamentukus dariau, tiek laiko ir kantrybes ir kruopstumo reikalaujantis darbas blink.gif , tai lenkiu galva pries tavo darbo vaisiu ir pasidalink kaip daromos tokios grozybes drinks_cheers.gif

Ačiū už smagius žodžius smile.gif

Dėl dekupažo - kai tikrai šioje srityje didelė patirtis, lengvai gaiunasio "primatuoti" oks motyvas kur tinka.

Geriausiai žiūrisi baltu fonu nudažytame paviršiuje (baltas "pamušalas" servetėlės piešinukui), ir jei dar pats piešinukas yra baltame laukelyje, tada išvis idealu Tos braškės kaip tik tokiame ir yra. Tik netilpo visas piešinukas į "aukštį", tai paėmiau ir perkomponavau. Nuplėšiau fragmentus ir priklijavau kotelius pridėjusi kitoje kompozicijos vietoje.

O šiaip kas yra dekupažas? Tai "piešimas" servetėlių fragmenetais, juos vėliau "suvedant' į išbaigtą kompoziciją. Kur reikia/trūksta, ar kas netinka - pripiešiama arba užtapoma akriliniais dažais.

Ar suprantamai aš čia? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 27 vasario 2012 - 22:29
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 02 27, 22:27)
Ačiū už smagius žodžius smile.gif

Dėl dekupažo - kai tikrai šioje srityje didelė patirtis, lengvai gaiunasio "primatuoti" oks motyvas kur tinka.

Geriausiai žiūrisi baltu fonu nudažytame paviršiuje (baltas "pamušalas" servetėlės piešinukui), ir jei dar pats piešinukas yra baltame laukelyje, tada išvis idealu Tos braškės kaip tik tokiame ir yra. Tik netilpo visas piešinukas į "aukštį", tai paėmiau ir perkomponavau. Nuplėšiau fragmentus ir priklijavau kotelius pridėjusi kitoje kompozicijos vietoje.

O šiaip  kas yra dekupažas? Tai "piešimas" servetėlių fragmenetais, juos vėliau "suvedant' į išbaigtą kompoziciją. Kur reikia/trūksta, ar kas netinka - pripiešiama arba užtapoma akriliniais dažais.

Ar suprantamai aš čia?  rolleyes.gif

Labai dekui, viska supratau aiskiau ir negali buti paaiskinta thumbup.gif
Atsakyti