Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 03 28, 22:06)

Ačiukas mirksiukas.gif

QUOTE(Kvaki @ 2012 03 28, 22:49)
Mano darbelis...

Labai gražus krepšiukas,ir kiaušiukai tokie fainučiai thumbup.gif

QUOTE(Terra2 @ 2012 03 29, 08:05)
Labai išradingai padaryta! Ir spalva sodri. Šaunu!

Ačiū Terra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 03 28, 16:13)
musu mieste tai tik norfoj rudos spalvos dazu radau, smile.gif
maksimoj,senukuose neradau schmoll.gif

o kiek Norfoje kainuoja tie dažai? IKI parduotuvėse aš moku po 2,99 Lt
Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif
Nu dabar uzduosiu gal kvaila klausima vel...
gal galit kas pasakyti is kokio ilgio laikrascio juostos - kokio ilgio vytele jums gaunasi? pravalas visiskas... is pradziu atrode, kad labai cia man liuks viskas gaunasi, nu dabar ziuriu kad nesamone.. susisuka man kazkaip nesamoningai... ar dar ir nuo juostos plocio priklauso, kas gausis? nes imu ketvirtadaliu ilgesni popieriaus gabala, o vytele gaunasi vos ne trumpesne... nieko nesurpantu cry.gif suku juk vienodai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergele @ 2012 03 29, 15:35)
Sveikos, mergaites  4u.gif
Nu dabar uzduosiu gal kvaila klausima vel...
gal galit kas pasakyti is kokio ilgio laikrascio juostos  - kokio ilgio vytele jums gaunasi? pravalas visiskas... is pradziu atrode, kad labai cia man liuks viskas gaunasi, nu dabar ziuriu kad nesamone.. susisuka man kazkaip nesamoningai... ar dar ir nuo juostos plocio priklauso, kas gausis? nes imu ketvirtadaliu ilgesni popieriaus gabala, o vytele gaunasi vos ne trumpesne... nieko nesurpantu cry.gif suku juk vienodai... unsure.gif

Imat bet kokį laikraštį vertikaliai perlenktą per pusę. Susikarpot jį maždaug kas 6cm juostomis horizontaliai. Jei laikraštį kirpsit vertikaliai , tai beveik nesisuka vytelės, nes popieriaus struktūra neleidžia. Na gal ne visi, bet man tai šnipštas gaunasi. Jei laikraščio juosta išskleista būna apie 60cm, tai vytelė susukta gaunasi apie 53-54cm ilgio. Jums trumpos gaunasi, gal per statmenai sukat. Bandykit daryti smailesnį sukimo kampą.
Atsakyti
Sveikutes!
Nuostabus Jusu darbeliai, seile tik tyyysta smile.gif Pradejau pinti krepseli-zuikeli, bet nezinau nezinau kaip cia bus...
Pridaziau vyteliu su kiausiniu dazais, raides persimato, bet nieko, gana graziai gavosi, nusilakuos ir bus puiku smile.gif
Dazu pirkau Svaros prekese tai dabar tipo akcija 2.19 gal ar kazkas panasaus.
Ir dar nesuprantu, kaip ten Jus prisukat po 1000 vyteliu, turbut rankas gelezines turit ar su pirstinem dirbat, nu man po kokiu 300 sukti nebesinori ant pirstu pusles biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanaa: 29 kovo 2012 - 17:15
Labas rytelis bigsmile.gif

QUOTE(Jolanaa @ 2012 03 29, 18:14)
Ir dar nesuprantu, kaip ten Jus prisukat po 1000 vyteliu, turbut rankas gelezines turit ar su pirstinem dirbat, nu man po kokiu 300 sukti nebesinori ant pirstu pusles biggrin.gif

Aš per vakarą tik 200 prisuku,daugiau man nesigauna schmoll.gif
Atsakyti
O jūs tas vyteles taip po vieną ir skaičiuojat ar kaip?

Aš niekad neskaičiuoju ir net nežinau kiek prisuku ir kiek sunaudoju...

Kai pradedi sukt, tai net nebekreipi dėmesio kiek prisukai ir kiek laiko užtruko...
Tiesa pastebėjau, kad laikraščiai ne visi tinka. Jei truputį buvo ne taip laikytas(apie senus aš kalbu), gavęs drėgmės ar dar ko... nu neina normaliai susukti, plyšta iškart.

Va, terra parašė apie struktūrą, kad šoninių neina sukt, tai to neteko pastebėt, bet kad ne visi popieriai vienodi, tai jau patyriau.


Dar klausimas Terrai:
Kaip Jūs lakuojate gaminius iš dažytų vytelių?
Vakar kaip tik lakavimu užsiėmėm, tai šakės. Teptukas nusidažo nuo vytelių ir nudažo laką, o taip pat ir kitus plotus, baltus, kurių visai nereikia dažyti.... doh.gif
Atsakyti
Kvaki, noriu paklausti apie kokiais dazais dazytas vyteles kalbi? Medvilniniais dazais, ar akriliniais g.gif ? Jei dazei medvilniniais tai tikrai negali teptis teptukas, o jei akriliniais tai tada neisdziuve dazai ,jeigu tepasi...
Atsakyti
QUOTE(doreja @ 2012 03 30, 09:27)
Kvaki, noriu paklausti apie kokiais dazais dazytas vyteles kalbi? Medvilniniais dazais, ar akriliniais g.gif ? Jei dazei medvilniniais tai tikrai negali teptis teptukas, o jei akriliniais tai tada neisdziuve dazai ,jeigu tepasi...


Medvilniniais... Violetiniais... Graži spalva, bet va tepa...
Kiaušininiais dažytos taip netepė, bet irgi truputį tepė...
Akriliniai ir išdžiūvę man tepa..

Todėl ir klausiu kaip lakuojat. Gal aš ką negerai darau, kad man taip terliojasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvaki: 30 kovo 2012 - 08:37
Pasiruosiau kartonini dugna padekliukui. Ismusiau skylutes. Va klausimas: kaip graziai itvirtinti vertikalias vyteles ir pradeti pinti?
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2012 03 30, 09:36)
Akriliniai ir išdžiūvę man tepa..

nerealu, negali, nesąmonė. blink.gif

Žiūrėk - akriliniais dažais dažomos sienos, jie jie išdžiūvę teptų, niekas jais nedažytų. O gerai išdžiūvusios sienos juk būna švarios ir gražios.

Reiškia ... kažką ne taip darai.

Arba .... arba dažais vadini pigmentą spalvai suteikti, esu su tokiu "humoru" susidūrusi, kai viena mamytė juo bandė "dažyti" doh.gif . Pravalas gavosi.

Akrilai yra polimerinės dervos, turinčios panašią struktūrą kaip maistinio krakmolo molekulės, jis gerai sudžiūvęs sudaro laba tamprias ir stiprias jungtis, va kodėl galime maudytis akrilinėse voniose (tas pats akrilas), skalbti akrilinėse vonelėse ir t.t.

Ieškok klaidos, ką ne taip darai. Ne akrile bėda, bet tavo "techniniame sprendime".

Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2012 03 30, 09:36)
Medvilniniais... Violetiniais... Graži spalva, bet va tepa...
Kiaušininiais dažytos taip netepė, bet irgi truputį tepė...
Akriliniai ir išdžiūvę man tepa..
Todėl ir klausiu kaip lakuojat. Gal aš ką negerai darau, kad man taip terliojasi.

O į dažus acto ir druskos į dažus dėjot?
Atsakyti