Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

Terra, gerai kad aiškini.
Juk ir lietuvės ne tokios jau prastos pynėjos, ne vien užsienietės "krūtos" mirksiukas.gif

Kvaki, kad linksmiau darbuotųsi:
Imi guminę pirštinę, mauni ant rankos, paskui virtuvinę kempinę, ją atsargiai pamirkai akriliniuose dažuose ir tokia pussause kempinėle brauki per paviršių, kad pasidengtų būtent patinavimo "stiliumi".

Stipriau pamirkius dažuose kempinėlę, patinavimas bus ne toks subtilus, tada jau gausis "dažymas kitokia priemone", ne teptuku. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, kaip jus isgaunat ovalo formos dugna. Su forma kartono, kad dugna pasidaryti tai as suprantu, o pindamos tempiat i sonus ar kaip? niekaip nesuprantu..gal kas supras ir paaiskins? blush2.gif
Atsakyti
Terra, noriu paklausti del dazu audiniams, kuriais dazomos lazdeles..pas mane nera kur pirkti, tai prasysiu mamos , kad is Lt atsiustu, tai nezinau kiek pokeliu prasyti... kiek is vieno pokelio pasidaro misinio ir kiek galima nudazyti apytiksliai lazdeliu ??? Aciu labai.. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bbubbble @ 2012 03 28, 12:33)
Norejau paklausti, kaip jus isgaunat ovalo formos dugna. Su forma kartono, kad dugna pasidaryti tai as suprantu, o pindamos tempiat i sonus ar kaip? niekaip nesuprantu..gal kas supras ir paaiskins? blush2.gif

Aš paieškosiu vaizdinės pamokėlės ir parašysiu nuorodą.

QUOTE(tinute84 @ 2012 03 28, 13:40)
Terra, noriu paklausti del dazu audiniams, kuriais dazomos lazdeles..pas mane nera kur pirkti, tai prasysiu mamos , kad is Lt atsiustu, tai nezinau kiek pokeliu prasyti... kiek is vieno pokelio pasidaro misinio ir kiek galima nudazyti apytiksliai lazdeliu ??? Aciu labai.. 4u.gif  4u.gif

3 ltr vandens aš dedu 4 pok. dažų. Nudažau 1500 vytelių.
Atsakyti
Bbubbble, yra visokių ovalaus pagrindo pynimo būdų, čia pats paprasčiausias:
http://www.youtube.c...1QbEcm6WnkyVTM=
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 28, 11:09)
Bbubbble, yra visokių ovalaus pagrindo pynimo būdų, čia pats paprasčiausias:
http://www.youtube.c...1QbEcm6WnkyVTM=



aciu labai, labai aisku dabar, isbandyti reikes 4u.gif
Atsakyti
Terra, aciu labai!!!! skambinu mamai, kad eitu ieskoti siu dazu , manau turetu buti visuose svaros prekiu parduotuvese? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 03 28, 14:33)
Terra, aciu labai!!!! skambinu mamai, kad eitu ieskoti siu dazu , manau turetu buti visuose svaros prekiu parduotuvese? g.gif

musu mieste tai tik norfoj rudos spalvos dazu radau, smile.gif
maksimoj,senukuose neradau schmoll.gif
Atsakyti
Labas mergaitės 4u.gif

QUOTE(tinute84 @ 2012 03 28, 13:40)
...noriu paklausti del dazu audiniams, kuriais dazomos lazdeles..

Aš tai dar dėjau dažų pigmento,nes man gavosi neryškios spalvos.Tik viena violetinė gavosi graži smile.gif
Aš dar kad mažiau reiktų gamintis dažų, pasidariau tokį įrengimą dažymui. Telpa ne pilnas litras skysčio thumbup.gif
user posted image

QUOTE(Terra2 @ 2012 03 28, 14:09)
Bbubbble, yra visokių ovalaus pagrindo pynimo būdų, čia pats paprasčiausias:
http://www.youtube.c...1QbEcm6WnkyVTM=

Dėkui,ši pamokėlė ir man labai tinkanti wink.gif

QUOTE(Sirvita @ 2012 03 28, 16:13)
musu mieste tai tik norfoj rudos spalvos dazu radau, smile.gif
maksimoj,senukuose neradau schmoll.gif

O pas jus nėra tokios kaip po ūkinių prekių parduotuvės? Pas mus tai yra tokių,tai ko ten tik nėra biggrin.gif

O čia mano užbaigti krepšiai ax.gif
user posted image

vieną su tokiu išimtu kampu dariau
user posted image

o šitos jau turi savo vieteles smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2012 03 28, 21:48)
O čia mano užbaigti krepšiai  ax.gif

Liuuuks thumbup.gif
Atsakyti
Mano darbelis...
user posted image

Puikiai dažosi su kiaušinių dažais thumbup.gif
Kiaušinių prisigaminom ir prosidažėm iki soties. Tikrų nebereiks pirkt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2012 03 28, 21:48)
Labas mergaitės  4u.gif
O čia mano užbaigti krepšiai  ax.gif
vieną su tokiu išimtu kampu dariau

Labai išradingai padaryta! Ir spalva sodri. Šaunu!

QUOTE(Kvaki @ 2012 03 28, 22:49)
Mano darbelis...

Jau velykos jaučiasi! O krepšelis toks riebuiliukas biggrin.gif atrodo. Man labai patinka
Atsakyti