Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(juilet @ 2012 03 23, 17:27)
Ačiukas  4u.gif O krepšį tikrai dažysiu dar kartelį, per pietus apžiūrėjau, ir man pačiai buvo kilusi tokia mintis smile.gif Dabar dažysiu tikrai.
Ačiukas mergaitės, šiandien vėl aplankysiu senukus, pirksiu pusiau matinį ar kaip ten pusiau blizgų laką  mirksiukas.gif

vadinasi tas pusiau matinis lakas "EKOAKVA". Ruda etiketė su baltom raidėm
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 23, 18:01)
vadinasi tas pusiau matinis lakas "EKOAKVA". Ruda etiketė su baltom raidėm

Didelis ačiū Terra, pasieškosiu tokio friends.gif
Atsakyti
Sveikutes!

QUOTE(Sirvita @ 2012 03 23, 13:39)

siandien dubeneli su zuikiu meginu daryti.

Ar gavosi tas zuikelis? nes ir as bandysiu:)
Atsakyti
Kur gauti skylamuses reples? Ieskojau Senukuose- nera
Atsakyti
QUOTE(Bbubbble @ 2012 03 22, 14:25)
Pasirodau as, pirmas darbelis po keliu metu pertaukos, matosi, kad jau pamirsus igudzius. Nes ypac per foto matosi kas blogai doh.gif  Bet labai nepeikit, dar spesiu pasitaisyti. biggrin.gif 
Darbelis dar nelakuotas.

koks fainas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 03 24, 18:25)
Kur gauti skylamuses reples? Ieskojau Senukuose- nera

aš pirkau Ermitaže.
Atsakyti
Šiuo metu kaip tik akcija EKOAKVA lakui senukuose
Atsakyti
Sveikos!
Užbaiginėju pernai dažytas vyteles, tai jau gaunasi, kaip gaunasi.
Čia toks rinkinukas česnakams, riešutams laikytiuser posted image. Ir be komentarųuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Labas rytas mergaitės 4u.gif
Terra labai gražus darbeliai thumbup.gif

Nusipirkau EKOAKVA lako thumbup.gif Ir dar su nuolaida smile.gif Per išeigines nupyniau dar vieną krepšį. Šiandien tepsiu klijais. Ryt gal jau galėsiu lakuoti smile.gif Savaitgalį jaučiu jau pasirodysiu išbaigtais savo darbais ax.gif

O, klausykit kokiu maždaug santykiu skiedžiate klijus?
Atsakyti
Terra, labai super darbeliai thumbup.gif

As per savaitgali prisisukau vyteliu ir nusipyniau krepsiuka apvalu. liko tik nudazyt ir uzlakuoti. Paskui pasirodysim ax.gif
Atsakyti
Terra thumbup.gif thumbup.gif kaip visada rolleyes.gif

Žiūriu ir pavydžiu batų vytelių blush2.gif

Mes šiandien dažėm vėl vyteles. Ruda gražiai ima, violetinė irgi, bet vyšninė, tai schmoll.gif Vos vos paspalvino. Tai rudo pigmento prikroviau ir vėl rudai dažėm smile.gif

Labai noriu išgauti šį efektą http://marrietta.ru/post211918271/
Išdžius gaminiai, eisim bandyti "patinuoti" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2012 03 26, 16:59)
Labai noriu išgauti šį efektą http://marrietta.ru/post211918271/
Išdžius gaminiai, eisim bandyti "patinuoti" smile.gif

Čia pats nesudėtingiausias būdas išgauti tokią spalvą. Labai tinka, kai turim kokių nevykusios spalvos vyteles. Paprasčiausiai su kempinėle mirkant į dačus, braukiam per pintinuką ir gaunasi tokia spalva. Galima vos vos pamirkyti, tai gausis blankesnė spalva. Čia vienas mano viršutinis pintinukas tokiu principu dažytas. Nors dariau taip nemažai.user posted image
Papildyta:
sorry, kad aiškinau. Toje nuorodoje yra paaiškinta. Aš net nežiūrėjau toliau, todėl ir priplepėjau, kas ir taip aišku blush2.gif
Atsakyti