Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(Sirvita @ 2012 03 22, 12:13)
as antra karta kai daziau medvilnes dazais, nedejau acto, ar tai sodos, nepamenu doh.gif  bet tirpalas tik su druska geriau pakando vyteles,

Reikės nusipirkti naujus dažus, ir bandyti iš naujo smile.gif

QUOTE(Terra2 @ 2012 03 22, 12:26)
Sveika,
Kas dėl dažymo, tai norint atrasti savo spalvą( turiu omeny) spalvos sodrumą, teks pačiai paeksperimentuoti.

Nuspręsta,šiandien einu pirkti naujų dažų ir pigmento,vakare darysiu bandymus biggrin.gif

Bbubbble,man tavo darbelis gražus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juilet: 22 kovo 2012 - 12:53
[quote=juilet,2012 03 22, 11:21]
Labas mergaitės 4u.gif
Aš ir noriu prisijungti į jūsų gretas smile.gif Šią temukę atradau dar prieš naujus metus.

Man taip pat buvo.. Bet dek daugiau pakeliu negu raso.. As pilu tris pakelius vienos spalvos, bet daugiausia miksus darau is keliu spalvu sodriu.. Kai nusilakuoja gaunasi thumbup.gif , tegu tos raides matosi ,tame ir prikolas thumbup.gif . Tamsiais dazais dazant nelabai matosi tos raides..
Papildyta:
QUOTE(juilet @ 2012 03 22, 12:51)
Reikės nusipirkti naujus dažus, ir bandyti iš naujo smile.gif
Nuspręsta,šiandien einu pirkti naujų dažų ir pigmento,vakare darysiu bandymus biggrin.gif

Bbubbble,man tavo darbelis gražus  bigsmile.gif

Nepilk lauk tu dazu, tik nusipirkus naujus dazus pasildyk senus ir supilk naujus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bbubbble @ 2012 03 22, 12:35)
As galvoju bandyti dazyti vyteles. Idomu galima su kiausiniu dazais? g.gif

As dazau su jais , bet sudedu po tris-keturis pakelius kad spalva gera gautusi.. Ir geriausia dazyti tik baltas vyteles, tada nusidazo gera spalva...
Atsakyti
QUOTE(doreja @ 2012 03 22, 11:16)

As dazau su jais , bet sudedu po tris-keturis pakelius kad spalva gera gautusi.. Ir geriausia dazyti tik baltas vyteles, tada nusidazo gera spalva...


Teks suktis tada daugiau baltu vyteliu, nes darbeliui neuzteks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doreja @ 2012 03 22, 13:16)
Nepilk lauk tu dazu, tik nusipirkus  naujus dazus pasildyk senus ir supilk naujus  smile.gif

Nepyliau dar senų dažų,nusipirkau pigmento,ir makaliojau biggrin.gif Po to dažiau smile.gif Nors toks jausmas ,kad džiūstant šviesėja.Pasirodau ko pridirbau ax.gif

Džiūsta mano vytelės
user posted image

Nudažiau jau nupinta krepšį tais pačiais dažais kaip ir vyteles
user posted image

o čia dar vienas nedažytas
user posted image

Pažiūrėsiu kaip atrodys anas išdžiūves, tuomet nuspręsiu ką toliau daryti.
Ryt jaučiu dažysiu baltas vyteles kita spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2012 03 22, 22:57)
Nepyliau dar senų dažų,nusipirkau pigmento,ir makaliojau biggrin.gif Po to dažiau smile.gif Nors toks jausmas ,kad džiūstant šviesėja.Pasirodau ko pridirbau  ax.gif
Džiūsta mano vytelės
Nudažiau jau nupinta krepšį tais pačiais dažais kaip ir vyteles
Pažiūrėsiu kaip atrodys anas išdžiūves, tuomet nuspręsiu ką toliau daryti.
Ryt jaučiu dažysiu baltas vyteles kita spalva smile.gif

Visai gera spalva gavosi. Kai išdžiūsta - pašviesėja, bet nulakavus vėl pagyvėja spalva.
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2012 03 22, 22:57)
...

sveika prisijungusi drinks_cheers.gif

Dideli, gražūs krepšai thumbup.gif (o lygumas ateina tik su praktika mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 22, 12:26)
... Bet svarbiausias dalykas, kad pirmiausia dažus reikia užplikinti verdančiu vandeniu nedideliu kiekiu, o tik paskui dapilti vandens tiek, kokio ryškumo norim. Ir dar po nulakavimo spalva pagyvėja. Viskas jums gausis!


ane? doh.gif o as i vandeni pildavau miltukus doh.gif ot kliurka
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 23, 08:04)
Visai gera spalva gavosi. Kai išdžiūsta  - pašviesėja, bet nulakavus vėl pagyvėja spalva.

Na visai gal nebloga spalva gavosi. Šiandien jau pradžiuvę kažkiek. Iki vakaro jaučiu bus išdžiuvę (pas mane šildomos grindys).

Dar vienas nekuklus klausymukas smile.gif Kokiu laku lakuojate? Ta prasme kaip gražiau blizgiu ar matiniu?
Papildyta:
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 03 23, 10:01)
Dideli, gražūs krepšai  thumbup.gif  (o lygumas ateina tik su praktika  mirksiukas.gif )

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2012 03 22, 22:57)

Nudažiau jau nupinta krepšį tais pačiais dažais kaip ir vyteles


Jei nori sodresnės spalvos, dažyk krepšį dar kartą smile.gif Aš kartais ir tris kartus dažydavau blush2.gif O krepšiai tavo puikūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 03 23, 11:05)
ane? doh.gif o as i vandeni pildavau miltukus doh.gif ot kliurka

na tas paskutinis žodis mane iš kojų išvertė. Senai bebuvau taip skaniai juokusis. Superinis žodis! lotuliukas.gif

QUOTE(juilet @ 2012 03 23, 11:48)
Dar vienas nekuklus klausymukas smile.gif Kokiu laku lakuojate? Ta prasme kaip gražiau blizgiu ar matiniu?

aš naudoju pusiau blizgų laką. Matinis prastai atrodo, o visai blizgus, na mano akiai per daug blizga.
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2012 03 23, 10:48)
..Dar vienas nekuklus klausymukas smile.gif Kokiu laku lakuojate? Ta prasme kaip gražiau blizgiu ar matiniu?
..


tik ne matiniu ploja.gif as buvau nusipirkus, ir aciu D kad didziojo krepsio su juo nenutepiau, o pameginau ant mazucio. Kai nudziuvo atrode kaip plevele aptraukta doh.gif sugadino darbeli.

Tai vat pats geriausias variantas pusiau matinis vandens pagrindo lakas thumbup.gif pakankamai naturaliai blizga

Terra2, thumbup.gif siaip tas zodis retai naudojamas mano zodyne, bet ir siaip uteniskiu zodynas gana spalvingas biggrin.gif

siandien dubeneli su zuikiu meginu daryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 23 kovo 2012 - 14:42
QUOTE(kabarksta @ 2012 03 23, 10:55)
Jei nori sodresnės spalvos, dažyk krepšį dar kartą smile.gif Aš kartais ir  tris kartus dažydavau  blush2.gif O krepšiai tavo puikūs thumbup.gif

Ačiukas 4u.gif O krepšį tikrai dažysiu dar kartelį, per pietus apžiūrėjau, ir man pačiai buvo kilusi tokia mintis smile.gif Dabar dažysiu tikrai.

QUOTE(Terra2 @ 2012 03 23, 11:36)
aš naudoju pusiau blizgų laką. Matinis prastai atrodo, o visai blizgus, na mano akiai per daug blizga.

QUOTE(Sirvita @ 2012 03 23, 14:39)
Tai vat pats geriausias variantas pusiau matinis vandens pagrindo lakas thumbup.gif pakankamai naturaliai blizga

Ačiukas mergaitės, šiandien vėl aplankysiu senukus, pirksiu pusiau matinį ar kaip ten pusiau blizgų laką mirksiukas.gif
Atsakyti