Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

sveikos 4u.gif

Visu darbeliai labai labai grazus, saunuoles 4u.gif As kaip tik dabar sukuosi vyteles ir jungsiuos prie jusu.

Terra, norejau jusu paklausti, perziurejau jusu darbelius ir galerijoj yra patys paskutiniai tokie balti indukai dekoruoti aguonomis. Norejau paklausti, kuom dazet, baltais dazais? ar kokiais akriliniais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bbubbble @ 2012 03 21, 22:37)
sveikos 4u.gif
Terra, norejau jusu paklausti, perziurejau jusu darbelius ir galerijoj yra patys paskutiniai tokie balti indukai dekoruoti aguonomis. Norejau paklausti, kuom dazet, baltais dazais? ar kokiais akriliniais? ax.gif

Sveikute,
džiaugiuosi, kad pildosi mūsų gretos ir tikiuosi, kad greitai nepabėgsit nuo mūsų! Tie pirmieji mano "blynukai" dažyti su paprasčiausiais baltais akriliniais dažais.
Atsakyti
o aš nieko pint negaliu... verysad.gif rankos nevaldau.
perpūtė nugarą, ir raumenų uždegimas.
Atsakyti
aciu jums notworthy.gif
vis galvojau kad dezuciu reikia, o parduotuvese tooookios brangios doh.gif
tik vat su laikrasciais striukas verysad.gif bandysiu tapetu plonu pirkt
Atsakyti
QUOTE(asesuViktorija @ 2012 03 22, 09:18)
aciu jums  notworthy.gif
vis galvojau kad dezuciu reikia, o parduotuvese tooookios brangios doh.gif
tik vat su laikrasciais striukas verysad.gif bandysiu tapetu plonu pirkt

tai bent jau kokių IKI laikrastukų pasiimk 4u.gif Vytelės trumpesnės gaunasi, bet nieko nekainuoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2012 03 22, 11:22)
tai bent jau kokių IKI laikrastukų pasiimk  4u.gif Vytelės trumpesnės gaunasi, bet nieko nekainuoja  blush2.gif

apskambinau seimynai, bandys ieskot laikrasciu biggrin.gif

ikinej man tiek neduos, poto isvis neileis i parde lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asesuViktorija: 22 kovo 2012 - 09:44
Labas mergaitės 4u.gif
Aš ir noriu prisijungti į jūsų gretas smile.gif Šią temukę atradau dar prieš naujus metus. Viską sąžiningai perskaičiau, radau labai daug naudingos informacijos. Ačiūūū 4u.gif
Esu sužavėta jūsų darbeliais wub.gif Bandau kažką gaminti ir aš, nes esu tokia užsidegusi ax.gif
Vytelių prisisukau jau gerą tūkstantį, ir tiesą pasakius du krepšius nupyniau. Tik nedažyti jie pas mane. Bandžiau dažyti vyteles medvilniniais dažais, bet vat čia man kažkas ir nesigauna verysad.gif Jos gavosi tokios blankios, ir matosi visos raidės doh.gif Dažus gaminau kaip aprašyta :pokiukas litrui vandens, ir druskos dėjau, ir acto pyliau. Gal nereikėjo? Turiu nusipirkusi ir akrilinių dažų, bet jais dažyti kažkaip rankos nekyla schmoll.gif Man kaip pažiūriu jūsų darbelius, tai kaip ir gražiau atrodo, kaip vytelės jau būna dažytos. Sakau gal į dažus reik įpilti kokio pigmento dažams? Gal tuomet vytelės nusidažys ryškiau? Paprotinkit mane mergaitės kaip geriau tuos dažus pasigaminti rolleyes.gif
Vakare įmesiu nuotraukytes su savo nupintais laikraštinukais blush2.gif
Atsakyti
as antra karta kai daziau medvilnes dazais, nedejau acto, ar tai sodos, nepamenu doh.gif bet tirpalas tik su druska geriau pakando vyteles, tamsesnes gavosi mirksiukas.gif o kad dar tamsesnes rudos butu dadejau ir juodos spalvos truputuka truputuka, laaaabai nedaug smile.gif bet finale gaminys kazkoks bordo atspalvio gavosi, o ne rudas rolleyes.gif
Atsakyti
Pasirodau as, pirmas darbelis po keliu metu pertaukos, matosi, kad jau pamirsus igudzius. Nes ypac per foto matosi kas blogai doh.gif Bet labai nepeikit, dar spesiu pasitaisyti. biggrin.gif
Darbelis dar nelakuotas.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2012 03 22, 12:21)
Labas mergaitės  4u.gif
Aš ir noriu prisijungti į jūsų gretas smile.gif Šią temukę atradau dar prieš naujus metus. Viską sąžiningai perskaičiau, radau labai daug naudingos informacijos.
Vytelių prisisukau jau gerą tūkstantį, ir tiesą pasakius du krepšius nupyniau. Tik nedažyti jie pas mane. Bandžiau dažyti vyteles medvilniniais dažais, bet vat čia man kažkas ir nesigauna  verysad.gif  Jos gavosi tokios blankios, ir matosi visos raidės . Dažus gaminau kaip aprašyta :pokiukas litrui vandens, ir druskos dėjau, ir acto pyliau. Gal nereikėjo? Turiu nusipirkusi ir akrilinių dažų, bet jais dažyti kažkaip rankos nekyla  schmoll.gif Man kaip pažiūriu jūsų darbelius, tai kaip ir gražiau atrodo, kaip vytelės jau būna dažytos. Sakau gal į dažus reik įpilti kokio pigmento dažams? Gal tuomet vytelės nusidažys ryškiau? Paprotinkit mane mergaitės kaip geriau tuos dažus pasigaminti  rolleyes.gif
Vakare įmesiu nuotraukytes su savo nupintais laikraštinukais  blush2.gif

Sveika,
na, kokia šaunuolė, kad tiek daug vytelių prisisukus. Kas dėl dažymo, tai norint atrasti savo spalvą( turiu omeny) spalvos sodrumą, teks pačiai paeksperimentuoti. Aš esu viską išbandžius, galima visko įpilti į medvilninių dažų tirpalą, viskas tinka, svarbu nepadauginti, pvz. kokio pigmento, nes sulips vytelės.Kai išdžius galima atskirti, bet tai papildomas darbas. Jei per blyški spalva, gal dar kokį pokelį įmeskit arba tamsesnės spalvos pridėkit. Bet svarbiausias dalykas, kad pirmiausia dažus reikia užplikinti verdančiu vandeniu nedideliu kiekiu, o tik paskui dapilti vandens tiek, kokio ryškumo norim. Ir dar po nulakavimo spalva pagyvėja. Viskas jums gausis!
Atsakyti
As galvoju bandyti dazyti vyteles. Idomu galima su kiausiniu dazais? g.gif
Atsakyti
Bbubbble, darbelis labai grazus.
Atsakyti