Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

Sveikos pynėjėlės ir pynėjėliai

Gal galėtumėt pagelbėti. Ieškau kaip pinti tą spiralinį pynimą, kur ratu vazeles ar vainikus pinat. Niakaip nesiseka rast, žinau, kad kažkur ankstesnėse temose buvo, bet nesiseka rast blush2.gif
Atsakyti
aiu merginos pasirodo as ne taip lanksciau laikrasty
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 18, 16:15)
Sveika, naujoke,
jeigu laikraštis trumpas, tai ir susuktos vytelės gaunasi trumpos. Čia yra pamokėlė kaip sukti vyteles http://www.youtube.c...p;v=kFpl1Lgh3Rg

Oi, kaip dekui!!! pasirodo ir man sitos pamokeles reikejo, nes ir as ne taip, tiksliau per daug sukarpiau laikrasti doh.gif Ot, pasirodo, vista esu lotuliukas.gif
o tai dar pasakykit, ar abu vyteles galai idealiai vienodo storio turi gautis? nes man vienas kad ir kaip bandau vis viena truputi platesnis.. gal virbalo ilgesnio reikia? nors jo vis viena nebus 50cm ilgio, taigi pats galas jau be virbalo sukasi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergele @ 2012 03 19, 10:30)
Oi, kaip dekui!!! pasirodo ir man sitos pamokeles reikejo, nes ir as ne taip, tiksliau per daug sukarpiau laikrasti  doh.gif Ot, pasirodo, vista esu  lotuliukas.gif
o tai dar pasakykit, ar abu vyteles galai idealiai vienodo storio turi gautis? nes man vienas kad ir kaip bandau vis viena truputi platesnis.. gal virbalo ilgesnio reikia? nors jo vis viena nebus 50cm ilgio, taigi pats galas jau be virbalo sukasi... g.gif

Vienas galas turi gautis platesnis, kitaip negalėsit net sujungti vytelių pinant. O virbalo ilgo nereikia. Juk sukant reikalingas tik maždaug piršto ilgio galas. Galima sukti ir ant dantų krapštuko ar medinio iešmelio šašlykams.
Atsakyti
Baigiau pinti deze. Lakuosiu ir pasirodysiu.
Dabar planuoju pinti mazesnius darbelius.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 19, 14:16)
Vienas galas turi gautis platesnis, kitaip negalėsit net sujungti vytelių pinant. O virbalo ilgo nereikia. Juk sukant reikalingas tik maždaug piršto ilgio galas. Galima sukti ir ant dantų krapštuko ar medinio iešmelio šašlykams.


kirba klausimas 4u.gif

kas kaip jungiat vyteles? Ar tepat klijais ar ne?
as po lasiuka PVA ilasinu, bet tose video nuorodose be kliju jungia g.gif ar laikosi klausimas?
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 03 20, 08:11)
kirba klausimas 4u.gif

kas kaip jungiat vyteles? Ar tepat klijais ar ne?
as po lasiuka PVA ilasinu, bet tose video nuorodose be kliju jungia g.gif ar laikosi klausimas?

Galima ir be kliju pagalbos.. Bet....Gal kaip mums pradedancioms geriau ciut patept klijais.. Is savo asmenines patirties pasakysiu smile.gif




Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 03 20, 09:11)
kirba klausimas 4u.gif

kas kaip jungiat vyteles? Ar tepat klijais ar ne?
as po lasiuka PVA ilasinu, bet tose video nuorodose be kliju jungia g.gif ar laikosi klausimas?

Aš klijų nenaudoju. Plonesnį vytelės galą sulenkiu pusiau ir įkišu į kitos vytelės viršutinį galą. Ir greitai ir tvirtai ir nesigauna jokių sukietėjimų.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma apie klijus- ne paklausti nespejau, o jau ir atsakymas yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doreja @ 2012 03 20, 08:44)
Galima ir be kliju pagalbos.. Bet....Gal kaip mums pradedancioms geriau ciut patept klijais.. Is savo asmenines patirties pasakysiu smile.gif


nu meginsiu be kliju, smile.gif nes vat del tu sukietejimu arba kai perdaug suslapma suplysta toj vietoj ir norisi netepti kliju
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pasirodau su pirmu pintinuku iš žurnalų smile.gif Dėžė palikta viduj, dažyta emaliniais dažais. Tvirtas daiktas išėjo, tik pinti gana sunku buvo, dabar antrą pinu iš laikraščių, tai daug lengviau darbas vyksta thumbup.gif
....................



 ! 
Nuotrauka pašalinta dėl per didelio formato. Dėkite ne didesnes nei 500-640 pixelių nuotraukas.


moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 20 kovo 2012 - 14:38
QUOTE(cordi @ 2012 03 20, 13:23)
Sveikos 4u.gif
Pasirodau su pirmu pintinuku iš žurnalų smile.gif  Dėžė palikta viduj, dažyta emaliniais dažais. Tvirtas daiktas išėjo, tik pinti gana sunku buvo, dabar antrą pinu iš laikraščių, tai daug lengviau darbas vyksta thumbup.gif

thumbup.gif Nu kaip gerai, kai negeda rodyti kitiems lotuliukas.gif As tai tikriausiai savo niekam nerodysiu, kai nupinsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O jeigu dazoma emaliniais dazais, tai neskylineja jie po to? cia klausimas gal toms, kas jau ne pirma karta ka nors dazo g.gif
ir dar pasakykit prasau, ka sunkiau pinti - keturkampe deze ar apvalia? nuo kurios pradeti? na, tikriausiai reikejo sakyti ka lengviau pinti lotuliukas.gif man siandien viskas atbulai gaunasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergele: 20 kovo 2012 - 14:34