Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(Terra2 @ 2012 03 15, 15:43)
Jei įdomu, toje nuorodoje yra kelios mano nuotraukos, kaip ir su kuo aš dažau vyteles. Gal pravers . Bet kiekviena atranda savo metodą.
https://picasaweb.go...feat=directlink


Dekui, Terra2... as vat ne Lietuvoje, tai galvoju, kur man dazu reiks ieskoti.... nors.. kol as prieisiu iki dazymo, tai ir sugalvosiu biggrin.gif matyt pradesiu nuo nedazytu variantu... bet pasiziurejus i tamstos darbus, tai man kazkaip rankos nusvyra ir net pradeti bijau, nes jauciu kad kantrybes neuzteks tokiems groziams sukurti... doh.gif lotuliukas.gif
Ok, einu paieskoti kaip tas vyteles geriausia sukti ismokti... rolleyes.gif
Atsakyti
Terra2, tos ryskios vyteles geltonos yra tikriausiai vien is baltu laikrascio sonu?Ar cia taip nukando,kad nesimato raidziu? g.gif Vakar sugalvojau nupint kelis mazus indelius nuo Velyku bobutes . Isejau ieskoti graziu su velykomis serveteliu. Nera schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Yra su kazkokiais kringeliais tik g.gif
Atsakyti
QUOTE(doreja @ 2012 03 16, 10:09)
Isejau ieskoti graziu  su velykomis serveteliu. Nera schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif 

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Pasirodo yra, tik reikia žinoti kur ieškoti wink.gif
Atsakyti
as inykus i pynimus, net naujos temos neuzmaciau 4u.gif
svekinimai naujai isiliejusiems i pyneju gretas 4u.gif

Nupyniau skrybele, piestukines dvi, butelaiti apipyniau ir gelyte viena sumeistravau. Dar pora darbeliu planuoju pagaminti, o tada jau dazysiu.

Kas del dazymo, mazu dalykeliu, tai puikiai gaunasi maudant medvilnes dazuose jau nupinta thumbup.gif as eglutes taip maudziau, liuks isejo, siaip tikrai lengvesnis variantas nei kad dazyti vyteles pries pinant mirksiukas.gif

Tai vat is tu minetu pagamintu darbeliu kai ka maudysiu, kai ka dazysiu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 03 16, 15:25)
Nupyniau skrybele, piestukines dvi, butelaiti apipyniau ir gelyte viena sumeistravau. Dar pora darbeliu planuoju pagaminti, o tada jau dazysiu.

Labai lauksim pasirodant su darbeliais!
Atsakyti
sveikutes..as tai ziaurei uzsikreciau pinimu biggrin.gif greitu metu ikelsiu foto mirksiukas.gif
o as nupinta krepsiuka nudaziau su dazais, kuriais dazau tvora kieme lotuliukas.gif ir gerai gavosi, kai isdziuvo lako pora kartu uztepiau..As kazkaip galvojau kad lakas turi buti smirdantis ir greitai stingstantis..o kai nusipirkau, atidarau , ziuriu toks baltas, kaip kondencuotas pienas, ir toks kvepiantis..toks jausmas kaip pienu teptum biggrin.gif
Atsakyti
Oi kiek daug gero ir gražaus wub.gif wub.gif wub.gif
Žaviuosi jau kuris laikas tokiais dirbiniais, ir pati noriu pabandyti bet bijau pradėti doh.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Smagu, kad nemazeja, o tik dideja pyneju gretos smile.gif
As tai pradejau pinti pintine ar krepsi koki, nezinau tiksliai kas cia man gausis, dar tik dugna ovalu pinu.Dazysiu va kai atsils terasoj, vis smagiau nei kokiam garaze ilindus smile.gif Planuose milijonas dalykeliu nupinti, bet neturiu nei laikrasciu, nei laiko tiek, kiek noriu. Dar iki velyku noreciau koki maziuka krepsiuka vaikiukui nupinti ir kiskiuka, tik beda man su fantazija, as daugiau pagal pavyzdi bandau daryt verysad.gif tai matysim kaip cia man gausis.

Sekmes visoms ir visiems!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanaa: 17 kovo 2012 - 08:53
Nuotaikinga, aciu uz grazius vaizdelius serveteliu smile.gif Gyvenu mazam miestely, ta turejau omenyje ir graziu serveteliu nera, o vaziuoti del serveteliu kazkur uz 40km ,perbrangu smile.gif, bet issprendziau ta problema thumbup.gif , uzsisakiau internetu is /SENAS NAUJAS/, ot ten tai yra akis kur paganyti : blink.gif . Na tik nepigiai jos iseina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doreja: 17 kovo 2012 - 08:55
esu naujoke,noriu paklausti kaip jums gaunasi tokios ilgos vyteles, mano tai gaunas apie pusantro sprindzio
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2012 03 18, 17:08)
esu naujoke,noriu paklausti kaip jums gaunasi tokios ilgos vyteles, mano tai gaunas apie pusantro sprindzio

Sveika, naujoke,
jeigu laikraštis trumpas, tai ir susuktos vytelės gaunasi trumpos. Čia yra pamokėlė kaip sukti vyteles http://www.youtube.c...p;v=kFpl1Lgh3Rg
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2012 03 18, 16:08)
esu naujoke,noriu paklausti kaip jums gaunasi tokios ilgos vyteles, mano tai gaunas apie pusantro sprindzio

Esu ir as naujoke, gaudavosi pradzioje irgi neilgos, neproporcingos blush2.gif ,bet patikek kai suvysi 400 tai idealiai gausis.. Susikarpyk vienodai, proporcingai, tikrai pavyks smile.gif Ilgiausias esu isgavus po triju menesiu mokymosi 62 cm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doreja: 18 kovo 2012 - 20:07