QUOTE(Horo @ 2012 07 16, 16:25)
Kodėl dvi paros, o ne trys? Todėl, kad moksliškai įrodyta jog praėjus daugiau nei 12-24h po ovuliacijos pastoti nebeįmanoma, todėl aš taip ir taikau šį metodą.
Įsigijai ultragarso aparatą?
Priešingu atveju... na susimildama, kiek gi galima žmonėms pudrinti smegenis?
Be šio mokslinio fakto yra n kitų mokslinių faktų - kad ovuliacijos 12 val. intervalu gali įvykti dvi, kad gleivių piko diena gali būti prieš ovuliaciją, bet gali - ir porą dienų po, kad net BKT kilimas gali vėluoti, bet gali pagal taisykles susidėlioti taip, jog pirmoji jau šiek tiek pakilusios BKT diena bus dar iki O. Krūtų jautrumas yra tik orientacinis požymis, be kita ko, Tave pačią pavedęs jau ne kartą. Tai kur gi tas tikslus atskaitos taškas, po kurio antros dienos vakaras - jau nevaisingas?
Kiek prisimenu, šią savo metodo modifikaciją įvedei atradusi dviejų dienų metodą - taip, skaičius 2 ten paminėtas, bet kalba ne apie antrą dieną po gleivių piko, o apie antrą dieną, kai moteris nebepastebi visiškai jokių gleivių. Daugeliui moterų po piko tik pakinta gleivių pobūdis, o išnyksta gleivės (jei išnyksta) tik dar po keletos dienų, taigi tokiu būdu vėlyvosios nevaisingosios fazės pradžia ne ankstesnė, kaip atrodo gerai neįsiskaičius, o kaip tik gerokai nusikelia.
Beje pažįstu moterį, kuri pastojo antrąjį pakilusios BKT vakarą (ne dėl eksperimentavimo - tiesiog apsiriko).
Papildyta:
QUOTE(smarty_978 @ 2012 07 16, 18:17)
esme lieka ta pati, bet keletas taikomu taisykliu buvo perfrazuotos... pvz patch rule
Labai įdomu - gal gali parašyti tą naująją formuluotę?
Ir dar labai domintų Doering'o taisyklė - spėju, kad ji irgi modifikuota?
❀ Tiesa - visai ne tai, ką galima įtikinamai įrodyti, bet tai, kas viską daro paprasta ir suprantama (A.de Sent Egziuperi)