Įkraunama...
Įkraunama...

Maria Treben žolelių mišinys

Kiek skaičiau 30 ml koncentrato atitinka 0,7 l užpilo 4u.gif
Atsakyti
o kur mergaites ooperuojasi , kad butu galima atsisiusti is uzsienio??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveideee @ 2013 05 16, 16:47)
Nu nieko sau... man su kortele buvo 33 lt  unsure.gif

Aš dabar praskiedžiu vandeniu, ryte ant tuščio išgeriu visą puodelį vandens supylus žolyčių. Tai kvaistu apie pusvalandį, net prakaitas išmuša, po to praeina ir viskas gerai. Matomai jau man toks poveikis.

Laba,
jau dvi dienos kaip geriu Treben užpiltinę. Šaukštelis ryte į pusę stiklinės vandens ir tas pats vakare. Šiąnankt pabudau nuo pykinimo, o dabar klaikiai skauda skrandį, nesu dar tokio jausmo patyrusi. Spėju, kad daugiau nebegersiu...
Atsakyti
JN, bet juk čia ne cheminiai vaistai kur viską slopina iš karto, nes mes taip pripratę. O natūralūs sukelia pirmiausia priešingą reakciją. Pagerėjimas ateina maždaug po poros savaičių. Aš kai gydžiausi pas homeopatą, tai taip jis aiškino.
O vakare aš gerti negaliu, nes jis suteikia energijos ir būna bemiegė naktis...
Atsakyti
Aš geriu ryte ant tuščio skrandžio ir vakare prieš miegą, miegu puikiai.
Į puodelį vandens įsipilu arbatinį šaukštelį užpiltinės.
Atsakyti
as geriu kelias dieneles, ryte ir vakare po sauksteli i stikline vandens, jokiu neigiamu poveikiu. tik noreciau pati pasigaminti si uzpila, nes dabar tai man tik pabandymui ipyle siek tiek.
nesinori pirkti is lietuvos, kur dvigubai kaina uzkelta, tad idomu kur galimetu jungtis prie merginu, kad atsisusti pigiau?
Atsakyti
Mano draugei parvežė iš Vokietijos už 26 lt. O Gintarinėj vaistinėj 33 lt. Tai nežinau, ar čia labai apsimoka... dar parsiuntimas dasidėtų ax.gif
Atsakyti
Vokietijoje pirkau, pakelis arbatos kainavo 5 ar 6 eurus.
Atsakyti
stai merginos http://www.unserekle...l...p;x=14&y=11 visas sarasas ka galima isigyti
as turu visus 3 zoles pati pyliau ,tinktūra jau pagaminta o dabar ir vaikams parsisiunciau thumbup.gif
susiraskit sm tema apie internetinius pirkimus ten merginos renka uzsakymus is sitos pardes ,koperuojasi iki 10 krepšeliu kad siuntimas butu 1 euras
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 06 27, 19:40)
stai merginos http://www.unserekle...l...p;x=14&y=11 visas sarasas ka galima isigyti
as turu visus 3 zoles pati pyliau ,tinktūra jau pagaminta o dabar ir vaikams parsisiunciau  thumbup.gif

Patarimas: tik neužsipirkit neišbandę daug, nes, tarkim, aš iš tos laimės, kad galiu gaut pigiau, prisipirkau 3 pakučius, o dabar sprendžiu, kur dėt... doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 06 27, 18:40)
stai merginos http://www.unserekle...l...p;x=14&y=11 visas sarasas ka galima isigyti
as turu visus 3 zoles pati pyliau ,tinktūra jau pagaminta o dabar ir vaikams parsisiunciau  thumbup.gif
susiraskit sm tema apie internetinius pirkimus ten merginos renka uzsakymus is sitos pardes ,koperuojasi iki 10 krepšeliu kad siuntimas butu 1 euras

mergaites, o kur rasti ta tema kur kooperuojasi siuntimui butent is sito psl, nes kazkaip nerandu.... doh.gif o taip noriu rasti nes viskas pigiau nei lietuvoje
Atsakyti
Isgeriu situ zolyciu, kai sustoja skrandis. Labai gerai pramusa thumbup.gif
Atsakyti