Įkraunama...
Įkraunama...

Maria Treben žolelių mišinys

Sveikos supermamos. Gyvenu Vokietijoje, esu nusipirkus gatavos tinkturos (pridedu foto), 200 ml buteliukas kainuoja 7,99 eu, o zoleliu misinys kainuoja 6,79 eu. Beskaitinedama si puslapi, radau apie galvos skausma, atsikeliau sian su skaudancia galvele, vis galvojau reikia aspirino ikalt, bet kai perskaiciau, kad galima smilkinius itrinti siuo misiniu taip ir padariau, o stebukle, nustotjo galva skaudet po kokiu 20 min. Pradesiu ir as vartot po sauksteli ryta vakara, man naktimis ranka ziauriai tirpsta, prabundu pe kelis sykius per nakti.
Tai noriu pabandyt, parasysiu kaip sekesi.


user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif aš tik užvakar sužinojau apie šias žoles. Dar nespėjau nusipirkt, bet davė bonkutę pabandymui... Išgėriau šaukštą jau po pietų, iškart kai gavau butelaitį smile.gif po kelių minučių pradėjo nei tai svaigt galva, bet labai įdomus pojūtis, po maždaug 10 min. pradėjo skaudėt galvą... skaudėjo iki vakaro, užmigt pavyko apie 3 val. nakties, pabudau 6 val. doh.gif o į tualetą laksčiau per naktį kas pusvalandį doh.gif ...
Dabar ryte išgėriau šaukštą, biski galva apsisuko, bet skausmo nebejaučiu... Sūnus išgėrė, jis absoliučiai nieko nepajuto...
Eisiu dabar jų pirkt jei rasiu, sako kad Gintarinėj vaistinėj yra. Tik kiek skaičiau niekaip nesupratau, kiek gi nupilt to skystimuko nuo žolių po 2 sav. Nupilt viską, palikt tik žoles? ar šiek tiek ant žolių?
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveideee @ 2013 05 10, 08:46)
Sveikos mamytės smile.gif aš tik užvakar sužinojau apie šias žoles. Dar nespėjau nusipirkt, bet davė bonkutę pabandymui... Išgėriau šaukštą jau po pietų, iškart kai gavau butelaitį smile.gif  po kelių minučių pradėjo nei tai svaigt galva, bet labai įdomus pojūtis, po maždaug 10 min. pradėjo skaudėt galvą...  skaudėjo iki vakaro, užmigt pavyko apie 3 val. nakties, pabudau 6 val.  doh.gif  o į tualetą laksčiau per naktį kas pusvalandį  doh.gif ...
Dabar ryte išgėriau šaukštą, biski galva apsisuko, bet skausmo nebejaučiu... Sūnus išgėrė, jis absoliučiai nieko nepajuto...
Eisiu dabar jų pirkt jei rasiu, sako kad Gintarinėj vaistinėj yra. Tik kiek skaičiau niekaip nesupratau, kiek gi nupilt to skystimuko nuo žolių po 2 sav. Nupilt viską, palikt tik žoles? ar šiek tiek ant žolių?

Ar jus praskiedet a.sauksteli istraukos puseje stiklines vandens ar paprastai isgeret is sauksto?Tokii atveju nenustebciau jei pradejo skaudeti galva...
Atsakyti
Ne, tik šiandien sužinojau, kad reikia praskiest. Geriau iš šaukšto ir užsigėriau vandeniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveideee @ 2013 05 10, 14:04)
Ne, tik šiandien sužinojau, kad reikia praskiest. Geriau iš šaukšto ir užsigėriau vandeniu  doh.gif

sveikutes,as jau siandien pradejau vartoti su vandenuku 1 arbat sauksteli,kolkas nieko nejauciu jokiu galvos svaigimu ir pan.As pirkau Gintarinej vaistinej 28 litai su kortele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mekeke: 16 gegužės 2013 - 11:00
Nu nieko sau... man su kortele buvo 33 lt unsure.gif

Aš dabar praskiedžiu vandeniu, ryte ant tuščio išgeriu visą puodelį vandens supylus žolyčių. Tai kvaistu apie pusvalandį, net prakaitas išmuša, po to praeina ir viskas gerai. Matomai jau man toks poveikis.
Atsakyti
QUOTE(mekeke @ 2013 05 16, 11:58)
sveikutes,as jau siandien pradejau vartoti su vandenuku 1 arbat sauksteli,kolkas nieko nejauciu jokiu galvos svaigimu ir pan.As pirkau Gintarinej vaistinej 28 litai su kortele.



QUOTE(Rugiaveideee @ 2013 05 16, 16:47)
Nu nieko sau... man su kortele buvo 33 lt  unsure.gif

Aš dabar praskiedžiu vandeniu, ryte ant tuščio išgeriu visą puodelį vandens supylus žolyčių. Tai kvaistu apie pusvalandį, net prakaitas išmuša, po to praeina ir viskas gerai. Matomai jau man toks poveikis.


Kokį pirkote? g.gif Šiandien gintarinėje įsigijau koncentratą už 69 Lt...
Atsakyti
Aš pirkau žolelių mišinį ir degtine užpyliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurbelyte @ 2013 05 16, 19:01)
Kokį pirkote?  g.gif Šiandien gintarinėje įsigijau koncentratą už 69 Lt...


ir as uz panasa kaina isigijau kazkada praeita pavasari... berods 66 lt mokejau uz koncentrata. Skirtumas ,kad jis BE ALKOHOLIO, o tas zolytes,jei perkama, reik degtine uzpilt mirksiukas.gif
Atsakyti
Supratau 4u.gif
Aš vaikui bandysiu duoti, tikiuosi pagydys kosulį g.gif
Atsakyti
O koks kiekis to koncentrato? nes su užpilimu žolelių man gavosi 90 lt.
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveideee @ 2013 05 16, 21:31)
O koks kiekis to koncentrato? nes su užpilimu žolelių man gavosi 90 lt.


Kiekis 30 ml, vartojama 1-2 lasiukai i arbata 4u.gif
Atsakyti