Įkraunama...
Įkraunama...

Maria Treben žolelių mišinys

QUOTE(Mantilė @ 2013 04 01, 18:24)
ka pirkai be alkoholio?

http://www.unserekle...en_Konz_AF.html
Tas pats zoleliu koncentratas, tik pagamintas be alkoholio, paruostas vartojimui.
Atsakyti
kas vartojo, sakė, kad padeda
Atsakyti
QUOTE(ziviliuk @ 2013 04 04, 20:27)
kas vartojo, sakė, kad padeda

Nuo ko?
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2013 04 01, 19:55)
http://www.unserekle...en_Konz_AF.html
Tas pats zoleliu koncentratas, tik pagamintas be alkoholio, paruostas vartojimui.

čia lašiukus lašini į vandenį? vaikai mielai geria?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2013 04 05, 06:46)
čia lašiukus lašini į vandenį? vaikai mielai geria?

As lasinu i arbata.Mielai geria ir man paciai labiau patinka nei zoles,uzpiltos degtine.
Atsakyti
Labukas 4u.gif nusipirkau siu zolyciu ax.gif Mano artimi zmones naudojo nuo baisios ligos kaip depresija. Ne seip sau blogos nuotaikos, o igimta depresija, kuria gyde ilgus metus. Pradejus vartoti uzpila rezultatai akivaizdus, net atsisake cheminiu vaistu be kuriu negalejo gyventi rolleyes.gif Tiki , kad tinkamai paruostas uzpilas tikrai padeda. Laukiu sauletesniu dienu, ir gaminsiu su vodkele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2013 04 05, 07:46)
čia lašiukus lašini į vandenį? vaikai mielai geria?


Labai abejoju, kad vaikai gertų tokią kartybę. Man vaistininkė pasiūlė koncentruotų lašiukų. Lašiukų ir naminės trauktinės sudėtis ir proporcijos atitinka. Lašinu du lašiukus į stiklinę vandens, nu bet taip kartu doh.gif . Kažin su degtine irgi taip kartu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2013 04 23, 11:19)
Labai abejoju, kad vaikai gertų tokią kartybę. Man vaistininkė pasiūlė koncentruotų lašiukų. Lašiukų ir naminės trauktinės sudėtis ir proporcijos atitinka. Lašinu du lašiukus į stiklinę vandens, nu bet taip kartu doh.gif . Kažin su degtine irgi taip kartu g.gif

Su degtine karciau,as lasinu 2 lasiukus i arbata, tai nejauciu kartumo.
Atsakyti
QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 10, 10:06)
Labukas 4u.gif  nusipirkau siu zolyciu ax.gif Mano artimi zmones naudojo nuo baisios ligos kaip depresija. Ne seip sau blogos nuotaikos, o igimta depresija, kuria gyde ilgus metus. Pradejus vartoti uzpila rezultatai akivaizdus, net atsisake cheminiu vaistu be kuriu negalejo gyventi rolleyes.gif Tiki , kad tinkamai paruostas uzpilas tikrai padeda. Laukiu sauletesniu dienu, ir gaminsiu su vodkele  biggrin.gif


po kiek laiko pajuto pagerėjimą? tik pradėjus vartoti jau tapo geriau?
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2013 04 23, 11:50)
Su degtine karciau,as lasinu 2 lasiukus i arbata, tai nejauciu kartumo.


O arbata saldinta?
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2013 04 23, 13:24)
O arbata saldinta?

su 1 arbatiniu sauksteliu cukraus.
Atsakyti
na mergaitės, pagaliau užpyliau ir aš savo žoleles degtinyte.
Ar gerai padariau, kad uždariau stiklainį plastikiniu dangteliu?
Atsakyti