Įkraunama...
Įkraunama...

Maria Treben žolelių mišinys

QUOTE(Plunksnuota @ 2013 01 04, 21:30)
Tai mergaites, sakykite verta is uz juru mariu siustis uz 4 eur, ar geriau cia LT nusipirkti ir nesukti galvos g.gif

as siunciausi
Atsakyti
QUOTE(Plunksnuota @ 2013 01 04, 21:30)
Tai mergaites, sakykite verta is uz juru mariu siustis uz 4 eur, ar geriau cia LT nusipirkti ir nesukti galvos g.gif

Verta siustis susikooperavus su kitom, nes pasidalina siuntimas. Man pakelis gavosi 14 Lt. O LT berods virs 30 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 05 sausio 2013 - 14:15
QUOTE(Neringiux @ 2013 01 05, 15:14)
Verta siustis susikooperavus su kitom, nes pasidalina siuntimas. Man pakelis gavosi 14 Lt. O LT berods virs 30 Lt.

Laba, o kaip kooperavotės, per SM? gal galit įmest temos linką? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JN @ 2013 01 15, 19:04)
Laba, o kaip kooperavotės, per SM? gal galit įmest temos linką? wink.gif


Čia mamos kooperuojasi pirkimams http://www.supermama...howtopic=897588 4u.gif
Atsakyti
aš pirkau Ramunėlės vaistinėje, mokėjau 35 litus. Dabar dar reikia degtinėlės nusipirkti ir užpilti žoleles.Tik kur rasti tą šiltą ir saulėtą vietą tam užpilui laikyti?
Atsakyti
sveikos 4u.gif
ir as pradejau vartoti situ zoleliu antpila ir mama vienu kartu.parekomendavo teta,nes pradejus ja snaudoti,ji numete 10 kg,atsirado energijos ir t.t. zinokit netikejau,bet jau po keliu dienu pradejau jausti organizme kaita..mama visiskai nenori rukyti nors 30 metu ruko..mano manymu sitos zoleles tiesiog prisitaiko prie kiekvieno organizmo poreikio,gal vieniems padeda daugiau,gal maziau,plius dar prisideda kazkiek saviitaigos..Drauge irgi naudoja nuo visko irgi labai giria,tad manau tikrai yra poveikis,ziuresim kaip bus po 2 menesiu vartojimo 4u.gif
Atsakyti
As jau savaite kai pagerineju po sauksta,tai man regis energijos padaugejo tai tikrai smile.gif po kiek saukstu geriat ?perdiena
Atsakyti
QUOTE(Plunksnuota @ 2013 02 08, 12:21)
As jau savaite kai pagerineju po sauksta,tai man regis energijos padaugejo tai tikrai smile.gif po kiek saukstu geriat ?perdiena

as geriu po 2 saukstus ,ryte ir vakare smile.gif
Atsakyti
Susidomejau ir as tuo zoleliu misiniu bigsmile.gif Siusimes is Vokietijos, bus pigiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hovėja @ 2012 11 13, 15:54)

nusipirkite šią knygą - joje viskas labai populiariai surašyta http://www.patogupir...-vaistines.html

Perskaitę pamatysite, kad dauguma žolių auga mūsų pievose ir tas nieko nekainuoja. Yra ir kita knyga tik su receptais, bet neradau jos nuorodos , vadinasi - vaistingieji augalai iš dievo sodo.
Aš išsigydžiau kelias savo ligas, kurias gydytojai siūlė gydyti tik operacijos pagalba, studijuodama šias knygas, ir esu be galo laiminga , kad šios knygos mane surado. 
Būkite sveikos.  4u.gif

Kokia knyga, Hoveja, turejote omeny, nerodo nuoroda g.gif 4u.gif
Atsakyti
klynk klynk bigsmile.gif

merginos, o jus tik su degtine darote?

paisdalinkite kaip naudojate si zoleliu misini 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 02 10, 21:17)
klynk klynk  bigsmile.gif

merginos, o jus tik su degtine darote?

paisdalinkite kaip naudojate si zoleliu misini  4u.gif  4u.gif

Taip,tik su degtine,ne stipresne nei 40 laipsniu.
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 02 10, 20:17)
klynk klynk  bigsmile.gif

merginos, o jus tik su degtine darote?

paisdalinkite kaip naudojate si zoleliu misini  4u.gif  4u.gif

as darau su brendziu..o naudoju paprastai po sauksta uzpilo i stikline vandens ryte ant tuscio skrandzio,per pietus pries valgi ir vakare einant miegoti..ir dar itrinu pvz i smilkinius,kai galva skauda,arba rankas trinu,nes yra pazeistu vietu smile.gif 4u.gif
Atsakyti