Įkraunama...
Įkraunama...

Maria Treben žolelių mišinys

QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2012 10 08, 11:23)
Nu jokio stebuklo nepajutom geriant šitas žoles g.gif Eilinis bitneris ir tiek doh.gif

Kiek laiko vartojot užpilą?
Atsakyti
Gal kas žinote, ar galima būtų šį žolelių mišinį vartoti, jei yra dvylikapirštės žarnos opa?
Atsakyti
QUOTE(Jovita 35 @ 2012 03 01, 01:29)
As dar ju nebandziau,bet laukiu atkeliaujant ax.gif Mergytes gyre,kad labai  thumbup.gif
Tik Lietuvoje kaina doh.gif
Mes siuntemes is cia tai gavosi 16lt thumbup.gif
http://www.aposparer...r_Ansatzm_.html



aciu uz nuoroda, uzsisakant didesni kieki tikrai susitaupo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija13 @ 2012 03 01, 22:31)
Turiu šias žoleles.Pirkau Vokieitijoje, nes iš ten jos atkeliavo į LT. Kiek žinau ,kad jų negalima užpliti mūsų lietuviška degtine  g.gif  ,o būten ta kuri nurodyta apraše ( jos reik ieškot irgi Vokietijoje).
Kuo jūs užpylėte, kiek laiko laikėte užpilą iki pradėjimo naudoti ?



QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2012 10 08, 11:23)
Nu jokio stebuklo nepajutom geriant šitas žoles g.gif Eilinis bitneris ir tiek doh.gif


Galima užpilti ir lietuviška ir rusiška, jos daug geresnės nei vokiškos. Tik nepirkite užpiltinių, geriau žolelių mišinys, man parvežė iš vokietijos , tik tikrai ne už 4 eur schmoll.gif ir pačios užsipilsite.

Gal niekuo nesirgote - tai jokio poveikio jums ir nepadarė. Čia juk vaistai.
Jei konkrečiai turėsite kažkokią bėdą kurią gydysite , tada ir pajusite.

Ir neklausykite kas ką sako , ar sakė schmoll.gif
nusipirkite šią knygą - joje viskas labai populiariai surašyta http://www.patogupir...-vaistines.html

Perskaitę pamatysite, kad dauguma žolių auga mūsų pievose ir tas nieko nekainuoja. Yra ir kita knyga tik su receptais, bet neradau jos nuorodos , vadinasi - vaistingieji augalai iš dievo sodo.
Aš išsigydžiau kelias savo ligas, kurias gydytojai siūlė gydyti tik operacijos pagalba, studijuodama šias knygas, ir esu be galo laiminga , kad šios knygos mane surado.
Būkite sveikos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2012 10 08, 11:23)
Nu jokio stebuklo nepajutom geriant šitas žoles g.gif Eilinis bitneris ir tiek doh.gif

drinks_cheers.gif
Gerem gerem abi su dukra ir nieko...Jokio poveikio.Nei imuniteta pastiprino ,nei galvu skaudejimas praejo,nei skalavimai gerkliu nesustiprino atsparumo,nei karpu naikino(apie ka rasoma)...Vakar padiskutavom su rimtu daktaru apie jas.Isvada-eiline reklamos banga ir daug daug saviitaigos,jei nori pajaust stebukla.Kaip dar isdiskutavom-lietuviu tauta labai patikli,todel ir pirmaunam europoje papildu vartojimu NUO VISKO.Cia ir skamba,kai nuo visko,tai nuo nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 08 gruodžio 2012 - 10:50
QUOTE(Viliausmama @ 2012 12 08, 11:48)
drinks_cheers.gif
Gerem gerem abi su dukra ir nieko...Jokio poveikio.Nei imuniteta pastiprino ,nei galvu skaudejimas praejo,nei skalavimai gerkliu nesustiprino atsparumo,nei karpu naikino(apie ka rasoma)...Vakar padiskutavom su rimtu daktaru apie jas.Isvada-eiline reklamos banga ir daug daug saviitaigos,jei nori pajaust stebukla.Kaip dar isdiskutavom-lietuviu tauta labai patikli,todel ir pirmaunam europoje papildu vartojimu NUO VISKO.Cia ir skamba,kai nuo visko,tai nuo nieko.

Na paprasciausiai zmones labai labai skirtingi. As labai gerbiu Maria treben ir jos zoleliu rinkinius, bet tikrai manau, kad ne visiems 100 procentu tinka ir padeda. Buna ivairiu zmoniu ir kas vienam labai gerai, kitam taip nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 12 10, 13:07)
Na paprasciausiai zmones labai labai skirtingi. As labai gerbiu Maria treben ir jos zoleliu rinkinius, bet tikrai manau, kad ne visiems 100 procentu tinka ir padeda. Buna ivairiu zmoniu ir kas vienam labai gerai, kitam taip nebus smile.gif

Cia taip pat daug tiesos drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveiki,gal galite paaiskinti kaip naudoti vaikams ir kiek laiko.Aciu
Atsakyti
sveiki, aš žolelių užpilą naudoju daugiau nei pusę metų su pertraukom. ilgą laiką kai jį gerdavau labai dažnai šlapindavaus, paskui ėmė kristi svoris. buvau išsigandus, jau galvojau, kad susirgau, nes buvo priaugę nemažai, kai gėriau prieš 7 metus vaistus, o numesti sunkiai sekdavos ir nedaug numesdavau. dabar nuo pavasario nukrito 8 kg, be jokių pastangų. net ėjau pas gydytojus, dariau kraujo tyrimus, skudliaukę tikrinaus , išvada sąlyginai sveika. tai priėjau išvados, kad nuo žolių nukrito svoris, nes susitvarkė medžiagų apykaita.
Atsakyti
sveiki,kas kiek laiko darote pertraukas ir po kiek gerete kad taip svoris krenta.nesulaukiu atsakymo kaip naudoti vaikams
Atsakyti
QUOTE(renata1234 @ 2012 12 18, 23:56)
sveiki,kas kiek laiko darote pertraukas ir po kiek gerete kad taip svoris krenta.nesulaukiu atsakymo kaip naudoti vaikams

pirma syki be pertraukos geriau kokius 2 men gal, gal 3, paskui 3-4 sav negeriau, vel pageriau, vel metu. grafiko nesilaikau jokio. man svoris nukrito, vyras sake jam ir krito, o sesei ne, tai cia nezinosi kaip. o kad man nuo ju krenta nusprendziau, nes daugiau neradau priezasciu kodel svoris mazeja nei sio nei to.
Atsakyti
Tai mergaites, sakykite verta is uz juru mariu siustis uz 4 eur, ar geriau cia LT nusipirkti ir nesukti galvos g.gif
Atsakyti