Įkraunama...
Įkraunama...

Maria Treben žolelių mišinys

QUOTE(Neapsisprendele @ 2012 08 12, 19:46)
Laba diena,
apie žoleles sužinojau ankstyvą pavasarį iš kaimynės, kai mama pasiskundė nemiga nuo nervų. Jau tą patį vakarą gavo pabandyt - miegojo kaip užmušta, nieko negirdėjo ir net neprabudinėjo, kaip kad visada būdavo. Išbandžiau ir aš. Gastrito, kaip nebūta, maži spuogeliai nespėja nė pasirodyt, būna numarinti, galvos skausmas (patrinus smilkinius) praeina per pusvalandį. Plaukiau baidarėmis, perėjau dilgėlių lauku, nuogom kojom, susibraižiau, susidrąskiau, sukilo alergija, kojos atrodė, kaip šimto kačių sudrąskytos, pasitepiau koncentratu skiestu su vandeniu - praėjo visi skausmai, neliko randų, viskas greit sugijo. Mama išsigydė sąnarių skausmus, aš nugaros raumenų uždegimą. Taip pat, praeitą savaitė pasigavau bjaurią alergiją - išbėrė rankas net su pūslelėm, kai pamačiau apėmė panika, kad kas per velnias paėmė. Puoliau teptis Marijos žolytėm. Tą pačią dieną, sustojo bėrimas, nes buvo daugiau paraudusių vietų ir jau pradėjusios kilt puslelės, kitą dieną jau sausėjo atsiradusios. Galima sakyt, per tris dienas viskas išnyko. Be visų šių, trumpalaikių negalavimų - susitvarkė miegas, nervai - nei aš, nei mama, nei visi aplinkiniai nebepikti. smile.gif Drąsiai išbandykit žolytes - nepasigailėsit. smile.gif

Sveikatos visoms!


O kaip tu jas naudoji ? T.y. kiek kartu per dieną geri? Ar ilgai jas jau vartoji?
Atsakyti
QUOTE(Neapsisprendele @ 2012 08 12, 19:46)
Drąsiai išbandykit žolytes - nepasigailėsit. smile.gif

Dėkui 4u.gif , bandysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

kai nuo skausmo reikia dėt kompresą, tai įtrinu tuo užpilu skaudamą vietą (mano atveju nugarą), dedu celofano, ir šiltai aprišu. Palieku nakčiai. Per dieną, tiesiog įtrinu kelis kartus, bet tik kai skauda, kai neskauda netrinu. Profilaktiškai reikai gerti po arbatinį šaukštelį ryte ir vakare su vandeniu ar kaip jum geriau. Aš jau įpratau ir man ramiausiai su šiek tiek vandens nuteka, kad ir tikrai nėra skanu. smile.gif Paskui reikia daryti pertrauką, tik štai, dabar nepamenu - kiek laiko. :/ Jeigu negaluojat, reikia gert tris kartus dienoj.
Esu skaičius skirtingų vartojimo variantų, bet aš vadovaujuos patikrintu - kaip organizmas jaučia. Yatingai veikia, tas vakarinis šaukštelis prieš pat miegą, jau lipant lovą. Tada tik užsimerkiu ir viskas, iki ryto manęs nėra. smile.gif Kurių oda jautresnė, reikėtų, prieš dedant kompresą, patepti medektų vazelinu, tiesiog, kad nesuerzint, odos. Mano nesuirzo, net ir per naktį palikus kompresus. Kiekvienas žmogus skirtingas, kiekvienam savaip organizmas reaguoja.
Marijos Treben knygoje skaičiau, kad šis mišinys yra nuo visų negalavimų. O geriant pastoviai, nelimpa jokios kvarabos. Net ir šienligę pažabot padeda - reikia pakviepuot to antpilo, giliai įtraukiant kvapo. Tiesa, šiemet nespėjau išbandyt šio varianto, alergija nebuvo baisi. Pagelbėja ir kai kankina skydliaukės sutrikimai, slogos, peršalimai. Slogai esant - patrinti nosiukų šnerves išorėje. Dabar jau nepamenu viso sąrašo ligų, kurias paveikia šios žolytės, bet jų yra galybė.

Savaitgalį važiuosim su vyru pas jo močiutę, vešim dovanų žolyčių pakelį ir tris buteliukus degtinės, kad pasidarytų šio stebuklo. smile.gif

Tai tiek šiandien, saldžiausių sapnų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neapsisprendele @ 2012 08 15, 00:35)
Profilaktiškai reikai gerti po arbatinį šaukštelį ryte ir vakare su vandeniu ar kaip jum geriau. Aš jau įpratau ir man ramiausiai su šiek tiek vandens nuteka, kad ir tikrai nėra skanu. smile.gif Paskui reikia daryti pertrauką, tik štai, dabar nepamenu - kiek laiko. :/ Jeigu negaluojat, reikia gert tris kartus dienoj.

O ryte geriate prieš valgį ar po jo?
Apie pertrauką nieko negirdėjau g.gif
4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

dažniausiai - prieš. Nes atsikeliu ir visada vandens puodelį išgeriu, tai dabar tiesiog į tą vandenį dar įsipilu ar šaukštelį antpilo, ar 2-3 lašiukus koncentrato. smile.gif

Kadangi, kaimynė, kuri ekspertė šio reikalo yra išvykus, kai grįš sužinosiu kas iek laiko ta pertrauka daroma,ir parašysiu Jums. smile.gif

Sėkmės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita 35 @ 2012 03 01, 03:29)
As dar ju nebandziau,bet laukiu atkeliaujant ax.gif Mergytes gyre,kad labai  thumbup.gif
Tik Lietuvoje kaina doh.gif
Mes siuntemes is cia tai gavosi 16lt thumbup.gif
http://www.aposparer...r_Ansatzm_.html


o bealkoholio ar yra? nemoku vok. kalbos.
Atsakyti
QUOTE(Neapsisprendele @ 2012 08 24, 23:19)
Labas vakaras,

dažniausiai - prieš. Nes atsikeliu ir visada vandens puodelį išgeriu, tai dabar tiesiog į tą vandenį dar įsipilu ar šaukštelį antpilo, ar 2-3 lašiukus koncentrato. smile.gif

Kadangi, kaimynė, kuri ekspertė šio reikalo yra išvykus, kai grįš sužinosiu kas iek laiko ta pertrauka daroma,ir parašysiu Jums. smile.gif

Sėkmės. smile.gif

Aš irgi taip vartoju, tik pastebėjau, kad man po to ryte galva svaigti ima, tad gal, sakau, irgi koncentrato rytui reikėtų pasiieškot g.gif

Lauksim grįžtančios kaimynės mirksiukas.gif 4u.gif
QUOTE(fuksė @ 2012 08 25, 08:58)
o bealkoholio ar yra? nemoku vok. kalbos.

Yra, bet irgi tiksliai nežinau kuri priemonė tame sąraše g.gif
Papildyta:
Atrodo, kad šita mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 25 rugpjūčio 2012 - 19:49
pas mus darbe irgi išgyrė dvi moterys šį mišinį ,tai irgi užsisakėm. jos jau tris mėnesius vartoja ir labai džiaugiasi rezultatai. tai reik pabandyt, dabar kaip tik akcija 33lt is terra-bella puslapio. o vokieciu svetaineje tik 20lt jis tekainuoja.
Papildyta:
kokia degtine naudojate?kad neuzsirauti ant rusio padielkos smile.gif
Atsakyti
Nuo rytojaus zadu pabandyti smile.gif jau senokai nuo vasaros jis padarytas,bet niekaip neisbandau biggrin.gif Raset,kad naikinotes spuogelius tai ta tinktura tiesiog pasitept g.gif
Atsakyti
Gal patarsit kokia degtine uzpilti Maria Treben zoleles?
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 10 07, 13:06)
Gal patarsit kokia degtine uzpilti Maria Treben zoleles?

Aš naudojau Russkij Standart blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Nu jokio stebuklo nepajutom geriant šitas žoles g.gif Eilinis bitneris ir tiek doh.gif
Atsakyti