Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Labai gražių kepurių pridėjot 4u.gif
O iš kokių siūlų neriat pavasarines kepures? g.gif
Atsakyti
O jau kiek pridėta bigsmile.gif wub.gif

Šalikutį išsisaugojau ir savo panai ax.gif

Ristina, galėtum mane pamokinti snapuką blush2.gif Nuo pernai vasaros viena kiepka guli padėta, nes nežinojau kaip jį daryti doh.gif blush2.gif

Pavasariui aš dažniausiai naudoju Begoniją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 02 28, 09:03)
Ristina, galėtum mane pamokinti snapuką  blush2.gif Nuo pernai vasaros viena kiepka guli padėta, nes nežinojau kaip jį daryti  doh.gif  blush2.gif


Aha mirksiukas.gif
neardysiu kiepkos, kad galėtum gyvai apžiūrėt rolleyes.gif
Atsakyti
Eilinį kartą Natuliona išvertė iš koto su savo komplektėliu, Sissta su savo kruopščiu darbeliu ir Kristinalm, kurios nerinukais tyliai žaviuosi smile.gif
Ačiū Niktei ir Natulionai už gerą žodelį BMW kepurei.
Po truputį įsidrąsinu ir rodau dar vieną. Natulionos šedevrų įkvėpta rudenį nunėriau štai tokią. Aišku, iki jūsų lygio man kaip iki mėnulio... bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisy5693: 28 vasario 2012 - 14:44
Atsiprasau uz poster_offtopic.gif
Mergaites,gal galit pagelbeti ax.gif gal kuri turite schema snapelio berniukiskai kepurei.Koki benerciau vis raitosi galai,tai i virsu,tai i apcia.Jau esu visiskoje neviltyje doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JulijaR: 28 vasario 2012 - 15:58
QUOTE(JulijaR @ 2012 02 28, 15:57)
Atsiprasau uz poster_offtopic.gif
Mergaites,gal galit pagelbeti  ax.gif gal kuri turite schema snapelio berniukiskai kepurei.Koki benerciau vis raitosi galai,tai i virsu,tai i apcia.Jau esu visiskoje neviltyje  doh.gif


cia jokia schema nepades, schmoll.gif apnerk pora kartu visa kepure uzbaigimui, ir dar pagarint reiketu, ir nuemus lygintuva, leisti patiestam atvesti, isdziuti. Bent jau man sis variantas tik ir tiko, nes kiek bandziau, vis rietesi. doh.gif
Atsakyti
Del rietimosi dar galima pabandyt siuvant pacius krastus praleidineti akis... vel labai "aiskiai" issireiskiu, bet tikiuosi suprasi:) O snapelio krastus dar apnerinejau vezio zingsneliu
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2012 02 28, 17:28)
Del rietimosi dar galima pabandyt siuvant pacius krastus praleidineti akis... vel labai "aiskiai" issireiskiu, bet tikiuosi suprasi:)  O snapelio krastus dar apnerinejau vezio zingsneliu

O Jus neriat ji atskirai,o po to prisiuvat?Nes as tai is karto bandau nerti.Gal del to ir nesigauna graziai g.gif
O schemos negaletumete imesti,buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Tokią naudojau smile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2012 02 28, 18:37)
Tokią naudojau  smile.gif
user posted image


4u.gif
Atsakyti
Joa, as tokia pat naudojau schema smile.gif ir taip - visada prisiuvinejau.. daugiau darbo, bet rezultatas nebanguotas:))
Atsakyti
Sveikutes visos 4u.gif
Jungiuosi ir as prie vasariniu kepuryciu ir rodau skrybeliuka

user posted image

Atsakyti