Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Raminta, manau kepuryte zemu sulpeliu, o blauzdinukes stulpeliu su uzmetimu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 04 16, 13:40)
ikelsiu i fotki ir  tada cia, nors manau kad yra ir kepuryciu schemu temoj  mirksiukas.gif
prasau smile.gif
user posted image

Merginos reikia pagalbos, pirmą kepurytę neriu dukrytei, tai schema kaip ir aiški, bet neaišku kaip iš jos kepuriukas pasidaro blush2.gif kiek suprantu neriu iki 16eilės, o poto kartoju paskutinį motyvą tiek kiek reikia ar jau čia kitokia schemutė neriasi g.gif na vnž nunėriau iki 12eilės ir gaunu servėtėlę, jokio gaubimo kepurytės nesigauna unsure.gif
labai reikia info, nes kitą savaitę jau vasarą pranašaują, tad reik organizuotis kepuriuką skubiai bigsmile.gif
Atsakyti
Ir as pirstelius siek tiek pamiklinau rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(grali @ 2012 04 19, 12:15)
Ir as pirstelius siek tiek pamiklinau  rolleyes.gif


kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 04 19, 12:18)
kaip gražu thumbup.gif

Aciukas wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 04 19, 12:08)
Merginos reikia pagalbos, pirmą kepurytę neriu dukrytei, tai schema kaip ir aiški, bet neaišku kaip iš jos kepuriukas pasidaro blush2.gif kiek suprantu neriu iki 16eilės, o poto kartoju paskutinį motyvą tiek kiek reikia ar jau čia kitokia schemutė neriasi g.gif na vnž nunėriau iki 12eilės ir gaunu servėtėlę, jokio gaubimo kepurytės nesigauna unsure.gif
labai reikia info, nes kitą savaitę jau vasarą pranašaują, tad reik organizuotis kepuriuką skubiai bigsmile.gif

sita schemute reikia koreguoti pagal save, nes nerti man gaudavosi labai didele kupuryte smile.gif
ir dar turetu buti antra dalis sios schemos 4u.gif

va

user posted image
Papildyta:
nerodžiau lyg tai g.gif

user posted image

user posted image

cia tas viršugalvis man patiko smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 19 balandžio 2012 - 11:38
natuliona, labai grazu, rysku, vasariska, zaisminga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 04 19, 12:37)
sita schemute reikia koreguoti pagal save, nes nerti man gaudavosi labai didele kupuryte  smile.gif
ir dar turetu buti antra dalis sios schemos  4u.gif



natulionos groziai, visada zaviuosi wub.gif

del tos kepurytes as jau susinervinau, sia irgi uzsakyma gavau, tai siaubas, jau treciakart ardau, koreguoju pagal save, niekaip pagal dydi nepataikau, o dar megstu nert laisviau, tai labai negraziai gaunasi, tempiasi sietka tokia doh.gif gal is treciokart pagaliau pataikysiu, tokios man jos grazios, bet nerimu nusivyliau. Ir jei vis reiks skirtingu dydziu, tai ner nezinau, kaip pataikysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 04 19, 12:37)


cia tas viršugalvis man patiko  smile.gif

o jeigu darant visa kepuryte kaip virsugalvis ar nesigautu blush2.gif g.gif

Atsakyti
Ačiū natuliona 4u.gif aš irgi dvejoju ar nertiki iki tos 16eilės ar ar baigti kokia 12-14 g.gif nors neriu iš Maxi siūliukų su plonu vašiuku, tai gal surizikuot g.gif nes mums vasarą bus 2,5metukų, o dar kur kasos unsure.gif ai bandau, o kai pradėsiu antra schemute nerti, pasimatys ar ne per platus viršugalvis gaunasi cool.gif antrosios schemutės man ir reikėjo-padėjot bigsmile.gif

o jūsų kepurytės tai kaip visuomet superinės thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viola78: 19 balandžio 2012 - 12:10
QUOTE(ingauk @ 2012 04 19, 13:09)
o jeigu darant visa kepuryte kaip virsugalvis ar nesigautu  blush2.gif  g.gif

nezinau, aš nebadžiau smile.gif čia iš servetelės smile.gif man netiko tas raštas visai kepurei nes reikejo lygaus krašto kad galečiau kabinti gelytes smile.gif

QUOTE(viola78 @ 2012 04 19, 13:09)
Ačiū natuliona 4u.gif aš irgi dvejoju ar nertiki iki tos 16eilės ar ar baigti kokia 12-14 g.gif nors neriu iš Maxi siūliukų su plonu vašiuku, tai gal surizikuot g.gif nes mums vasarą bus 2,5metukų, o dar kur kasos unsure.gif ai bandau, o kai pradėsiu antra schemute nerti, pasimatys ar ne per platus viršugalvis gaunasi cool.gif antrosios schemutės man ir reikėjo-padėjot bigsmile.gif

bandykit smile.gif aš tikrai nei karto neneriau kaip parodyta 5 akiu, per daug jau tada skyleta, o jei dar lasvai neri tai is vis doh.gif aš tada geriau pradžioj pradedu nuo daugiau stulpeliu, bet gale nedarau daugiau nei 3-4 akiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 19 balandžio 2012 - 12:43
QUOTE(natuliona @ 2012 04 19, 13:21)
bandykit  smile.gif aš tikrai nei karto neneriau kaip parodyta 5 akiu, per daug jau tada skyleta, o jei dar lasvai neri tai is vis  doh.gif aš tada geriau pradžioj pradedu nuo daugiau stulpeliu, bet gale nedarau daugiau nei 3-4 akiu  mirksiukas.gif

as is pat pradziu koregavau schema pagal save irgi smile.gif
Atsakyti