Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(paukščiukas @ 2012 04 17, 18:26)
Kopinau tris pelėdžiukus ax.gif , tik mano modeliukas nebuvo jais labai sužavėtas . Tikiuos savininkai greit atsiųs gražią foto  biggrin.gif

labai grazu wub.gif
Atsakyti
ka tik pabaigtas kepuriukas sunui
user posted image
Atsakyti
Fainutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 04 02, 13:52)
Dar viena paprastutė beretė ir senosios primatavimas ant kito modeliuko  mirksiukas.gif

user posted image

grozis wub.gif gal galima tokios beretes schemute? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 04 17, 18:37)
Musu nauja  smile.gif

Dabar tik lauksim vejo nurimstant, nes kiauroka smile.gif

labai graži kepurytė wub.gif ir tas raištelis labai vietoj thumbup.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2012 04 17, 19:26)
Kopinau tris pelėdžiukus ax.gif

o kiek pelėdžiukų užderėjo wub.gif

QUOTE(Mamule13 @ 2012 04 17, 22:48)
ka tik pabaigtas kepuriukas sunui

"mažos mašinėlės man labai patinka..." wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2012 04 17, 22:30)
grozis wub.gif gal galima tokios beretes schemute? 4u.gif

perverskit tema, butent sitoje temoje yra ne viena sios beretes nuoroda 4u.gif labai lengva rast wink.gif
Atsakyti
Vakar pabaigta ir netiketai suradusi jau savo naujaja seiminke "Peledziukes" kepuryte. Ideja aisku suradau cionais SM forumuose - paty modeliuka, bei veiduka ir ausytes stilizavau jau pagal save. Subadyti pirstai nuo aplikaciju siuvimo, bei 2 pilnu dienu darbas buvo beveik mane palauzes viska mesti, bet as "kieta" - susikaupiau ir viska pabaigiau tvarkingai, be jokiu "kliurku" iki galo biggrin.gif Tai kas gavosi man tikrai ir paciai labai patinka.
Nuotraukoje modeliuko darba atlieka mano 2 metuku amziaus sunus.
Naudojau 100% medvilninius "Begonijos" siuliukus, vaselio storis 1.75, apatine kepurytes daly siuvinejau stikliniais cekiskais karoliukais. Realybeje tie karoliukai labai daug puosnumo kepurytei priduoda. Sulau visoms nerejoms mezgejoms isbandyti toky puosimo buda ant savo nors vienos daromos kepurytes.
Jokios schemutes kepurytei nera.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(daisy5693 @ 2012 04 17, 09:54)
Ir aš tik tokią schemą turiu. Nėriau gal šiek tiek improvizuodama, nevisai pagal schemą, bet visai nieko gavosi. Trumpai paaiškinsiu.
1 eilė: 8 žemi stulpeliai
2 eilė: 16 žemų stulpelių
3 eilė: iš vienos akies nerti du žemus stulpelius, iš kitos du su užmetimu. Gaunasi aštuoni motyvai.
4 eilė: iš dviejų stulpelių su užmetimu išnerti tris žemus, iš sekančių dviejų žemų - tris su užmetimu.
O paskui jau iš schemos gerai įžiūrima. Jei vistiek neaišku - klausk. Kantrybės turiu, mėginsiu toliau aiškint biggrin.gif
Tiesa, kabinti reikia tik už vieno praeitos eilės siūlo, ne už abiejų, kaip įprasta.


aciu labai... o kuom skirias tas vieno siulo ir dvieju siulu kabinimas nesu bandzius su vienu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 04 18, 08:21)


Labai dailus darbelis, tik visą vaizdelį suprastina tie spalvoti raišteliai, na tokį kaimišką stiliuką įmeta, čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
Lace, Jūsų kepurytės labai gražios bet.... vargina nuotraukos kurios ištampo puslapį. Čia pastebėjimas ne tik nuo manęs, bet ir nuo narių. Nuotraukos kad neištampytų puslapio turėtų būti 640*480. Jūsų nuotraukos yra 1024*724 4u.gif
Atsakyti
Raganieska aciu uz ivertinima!
Aisku juk negali visiems viskas vienodai patikti - butu neidomu biggrin.gif
Man tai tie spalvoti raisteliai kaip tik liuksiskai atrodo, atvirai (gal ir nekukliai) pasakysiu - nieko nekeisciau sitoje kepuryteje. Man ji laaaaabai miela wub.gif

Toks jau tas mano skonis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 18 balandžio 2012 - 07:47
QUOTE(Niktė @ 2012 04 18, 08:46)
Lace, Jūsų kepurytės labai gražios bet.... vargina nuotraukos kurios ištampo puslapį. Čia pastebėjimas ne tik nuo manęs, bet ir nuo narių. Nuotraukos kad neištampytų puslapio turėtų būti 640*480. Jūsų nuotraukos yra 1024*724  4u.gif


Pas mane ekrane nieko neištampo, tai niekada ir nesusimąsčiau, kad kažką ne taip darau blush2.gif Pasitaisysiu 4u.gif
Atsakyti