Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Reikia pagalbos 4u.gif

Kaip tokias ausytes nert?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tuzasss @ 2012 04 13, 14:25)
Merginos, padekit prasau, nuneriau kepuryte tokia iki to plataus krasto. dabar nezinau kaip ta platuji krasta padaryti

čia yra aprašymas kaip nuerti kraštelį, bet rusiškai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 16 balandžio 2012 - 19:26
QUOTE(Inetux @ 2012 04 16, 20:25)


Dekuj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 04 16, 19:00)
Reikia pagalbos  4u.gif

Kaip tokias ausytes nert?

user posted image

blink.gif verysad.gif kam iš to vargšo vaiko taip tyčiotis doh.gif Atsiprašau jei įžeidžiau, bet negalėjau susilaikyti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganieška: 17 balandžio 2012 - 08:08
QUOTE(ingauk @ 2012 04 16, 12:48)

user posted image "pavasario belaukiant"

Gražios kepšės smile.gif Man patinka, kad neperkrautos papuošimais. Ypač violetinė wub.gif Nors spalva visai ne mano, bet raštelis labai liuks!


Papildyta:
QUOTE(ViktukE @ 2012 04 16, 15:54)
ar galetumet truputi paaiskint schema nes man nepadidina... o gal tik nuoroda idekit...  blush2.gif  4u.gif


Ir aš tik tokią schemą turiu. Nėriau gal šiek tiek improvizuodama, nevisai pagal schemą, bet visai nieko gavosi. Trumpai paaiškinsiu.
1 eilė: 8 žemi stulpeliai
2 eilė: 16 žemų stulpelių
3 eilė: iš vienos akies nerti du žemus stulpelius, iš kitos du su užmetimu. Gaunasi aštuoni motyvai.
4 eilė: iš dviejų stulpelių su užmetimu išnerti tris žemus, iš sekančių dviejų žemų - tris su užmetimu.
O paskui jau iš schemos gerai įžiūrima. Jei vistiek neaišku - klausk. Kantrybės turiu, mėginsiu toliau aiškint biggrin.gif
Tiesa, kabinti reikia tik už vieno praeitos eilės siūlo, ne už abiejų, kaip įprasta.
Atsakyti
Musu nauja smile.gif

Dabar tik lauksim vejo nurimstant, nes kiauroka smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 04 17, 19:37)
Musu nauja  smile.gif

Dabar tik lauksim vejo nurimstant, nes kiauroka smile.gif


Kokia grazi kepurytė wub.gif
Atsakyti
Kopinau tris pelėdžiukus ax.gif , tik mano modeliukas nebuvo jais labai sužavėtas . Tikiuos savininkai greit atsiųs gražią foto biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 04 17, 09:06)
blink.gif  verysad.gif  kam iš to vargšo vaiko taip tyčiotis  doh.gif Atsiprašau jei įžeidžiau, bet negalėjau susilaikyti  unsure.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 04 17, 09:06)
blink.gif  verysad.gif  kam iš to vargšo vaiko taip tyčiotis  doh.gif Atsiprašau jei įžeidžiau, bet negalėjau susilaikyti  unsure.gif


As tikrai nenorejau pasityciot 4u.gif tiesiog imeciau pirma pavyzdi kuri radau per google smile.gif neziurejau nei i vaikuti, man tiesiog reikia pagalbos kai tokias ausytes nert 4u.gif
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 04 17, 18:46)
Kokia grazi kepurytė  wub.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 04 17, 17:37)
Musu nauja  smile.gif

Dabar tik lauksim vejo nurimstant, nes kiauroka smile.gif


Labai graži wub.gif


Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2012 04 17, 21:05)
Labai graži wub.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti