Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės



Dabar va pagal tokią schemą neriu:
user posted image
Turiu paauglį sūnų, kuris patarė, kad "neprimarmaliuočiau" tiktai kokių vaikiškų dekoracijų. Sakė, kad "vyriškiausiai" atrodytų be nieko. Tai aš klausau ir vykdau pioneer.gif

Šiaip, tai visokių gražių, smulkių dalykėlių čia ieškau kai prireikia:
http://de.dawanda.co...s=true#products
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisy5693: 16 balandžio 2012 - 09:04
QUOTE(daisy5693 @ 2012 04 16, 10:02)
Dabar va pagal tokią schemą neriu:
Turiu paauglį sūnų, kuris patarė, kad "neprimarmaliuočiau" tiktai kokių vaikiškų dekoracijų. Sakė, kad "vyriškiausiai" atrodytų be nieko. Tai aš klausau ir vykdau  pioneer.gif

tai va ir pati nelabai isivaizduoju kokio penkiolikmecio su masinyte ar mergaitei su gele blush2.gif
Atsakyti
mano keletas kepuriuku smile.gif
user posted imagebaltoji smile.gif
user posted image
rozine smile.gif
user posted image kitokia rozine
user posted image "pavasario belaukiant"
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 04 16, 10:32)
tai va ir pati nelabai isivaizduoju kokio penkiolikmecio su masinyte ar mergaitei su gele  blush2.gif

o kodėl būtinai mašinos biggrin.gif mano vaikinas jau dabar žino kad žiemai ant galvos norės ale kaukolių. tai ieškau kad nebūtų žiaurios biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 04 16, 12:48)

user posted image kitokia rozine



Sveikos mergaites, as irgi siokia tokia nerejele, uzsuku cia pasigrozeti jusu darbais ir radau, kas mane seniai domina, bet neradau rastelio ax.gif grazuole kitokia rozine! gal galima to rastelio schemute?

aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 04 16, 13:24)
o kodėl būtinai mašinos  biggrin.gif mano vaikinas jau dabar žino kad žiemai ant galvos norės ale kaukolių. tai ieškau kad nebūtų žiaurios  biggrin.gif  doh.gif

aisku kad nebutinai masinos tik kaip pvz sakiau ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuzasss @ 2012 04 13, 15:25)
Merginos, padekit prasau, nuneriau kepuryte tokia iki to plataus krasto. dabar nezinau kaip ta platuji krasta padaryti user posted image


as irgi noreciau pagalbos siuo klausimu, nezinau, kaip tuos skrybeliuku krastus padaryt.
atsiprasau uz dideles citatas, bet kad senai uzduotas sis klausimas, tai kad aiskiau butu apie ka as... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 04 16, 13:33)
Sveikos mergaites, as irgi siokia tokia nerejele, uzsuku cia pasigrozeti jusu darbais ir radau, kas mane seniai domina, bet neradau rastelio  ax.gif  grazuole kitokia rozine! gal galima to rastelio schemute?

aciu!  4u.gif

ikelsiu i fotki ir tada cia, nors manau kad yra ir kepuryciu schemu temoj mirksiukas.gif
prasau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingauk: 16 balandžio 2012 - 12:48
QUOTE(ingauk @ 2012 04 16, 13:40)
ikelsiu i fotki ir  tada cia, nors manau kad yra ir kepuryciu schemu temoj  mirksiukas.gif
prasau smile.gif



labai tau aciu, zinok ieskojau ieskojau nu niekaip... gal as is schemos nepazinau, kad tai ta kepuryte, o tokios jos grazios 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Black kitty*: 16 balandžio 2012 - 13:18
QUOTE(daisy5693 @ 2012 04 16, 10:02)
Dabar va pagal tokią schemą neriu:
user posted image
Turiu paauglį sūnų, kuris patarė, kad "neprimarmaliuočiau" tiktai kokių vaikiškų dekoracijų. Sakė, kad "vyriškiausiai" atrodytų be nieko. Tai aš klausau ir vykdau  pioneer.gif

Šiaip, tai visokių gražių, smulkių dalykėlių čia ieškau kai prireikia:
http://de.dawanda.co...s=true#products


ar galetumet truputi paaiskint schema nes man nepadidina... o gal tik nuoroda idekit... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Musu skrybeliukas:

user posted image

Jo aprasymas anglu k. Ravelry. 4u.gif
Atsakyti
[quote=ilgakojuke,2012 04 16, 17:04]
Musu skrybeliukas:


Super smile.gif thumbup.gif
Atsakyti