Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(raminta12345 @ 2012 04 15, 16:21)
super mirksiukas.gif
kokiu rasteliu neriate? bei kokio storio siulas? g.gif

vernito cia 50proc medvilne
o cia paprastas nerimas be uzmetimu jokiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 15 balandžio 2012 - 16:39
QUOTE(daisy5693 @ 2012 04 15, 15:19)
Nikte, labai liuks komplektėlis  wub.gif Spalvų derinys geras.
Gal galėtum išduoti paslaptį koks kepuriuko raštelis? Šiemet vėl neriu onkologiniams ligoniukams kepurytes. Kiauri raštai, mano manymu, nelabai tinka beplaukėms galvelėms, o šitas būtų pats tas. Ir labai gerai "dryžiuojasi" smile.gif


bet juk ne visi vaikuciai ir buna be plaukiuku, kur neriau tam reikalui, tai tikrai nu nera labai kiaura bet ir ne vien kad butu stulpeliai blush2.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 04 15, 18:44)
bet juk ne visi vaikuciai ir buna be plaukiuku, kur neriau tam reikalui, tai tikrai nu nera labai kiaura bet ir ne vien kad butu stulpeliai  blush2.gif  schmoll.gif

Sutinku, ypač mergaitės mielai dabinasi tom kepurytėm ir nebūtinai beplaukės jos būna. Viskas ok smile.gif Tiesiog kai mes tam skyriuj gulėjom, pastebėjau, kad trūkumas kepuryčių paaugliams berniukams, kurie kepurę dedasi kai plaukučiai nuslenka. Pamaniau, kad ne kiaura tokiam atvejui labiau tiktų... Vieną neriu beveik lygiu raštu, kitą mislinu kokią dryžuotą daryt. Šitas raštas labai tiktų.
Atsakyti
noreciau ir as padovanot nerta kepurele serganciam vaikuciui, o kur ja pristatyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelmante: 15 balandžio 2012 - 20:59
Buvo nerta šiuo raštu.

ilgis kažkas buvo apie 1,20 m g.gif Aš ilgo nedariau, nenorėjau kad jai maišytųsi galai ax.gif

user posted image

Į skyrių planuoju šiemet tik dvi kepurytes nunerti blush2.gif Jos bus berniukams paaugliukams. Mergaitėms kepuryčių išties yra ženkliai daugiau ir palyginus mažyčių iki 4-5 metukų. Pernai kai nuvežiau kepurytes atiduoti tai kaip tik buvo su didžiuliu maišu kapuryčių kurios iškeliavo į Vilnių. Aišku man kai visada knieti kito darbą pačiupinėti tai ... blush2.gif biggrin.gif
Sąrašiuką parduotuvių galima rasti čia http://www.supermama...howtopic=832065
Atsakyti
o tai kas buvo Nikte? kokybe nekokia paciupinejus???? Aciu uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelmante: 16 balandžio 2012 - 07:05
QUOTE(Gelmante @ 2012 04 16, 08:05)
o tai kas buvo Nikte? kokybe nekokia paciupinejus???? Aciu uz nuoroda 4u.gif

ne, kodėl. Visos kepurytės buvo thumbup.gif man tiesiog įdomu kito žmogaus darbą pačiupinėti, pažiūrėti jo techniką mirksiukas.gif kad ir mieste per muges kai stovi žmogeliukai aš visada patyrinėju iš arčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 04 16, 08:10)
ne, kodėl. Visos kepurytės buvo  thumbup.gif man tiesiog įdomu kito žmogaus darbą pačiupinėti, pažiūrėti jo techniką  mirksiukas.gif kad ir mieste per muges kai stovi žmogeliukai aš visada patyrinėju iš arčiau  rolleyes.gif

Ačiū už schemutę wink.gif
Skaitau ir juokiuosi. Pernai mes kaip tik buvom atlėkę tyrimų tą kepuryčių šventės diena, tai ir aš griebiau čiupinėt, tyrinėt kitų darbelius. Nieko sau negaliu padaryt - esu "ciekauna Magdelė" ir ramiai negaliu žiūrėt į kitų rankdarbius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 04 16, 07:10)
ne, kodėl. Visos kepurytės buvo  thumbup.gif man tiesiog įdomu kito žmogaus darbą pačiupinėti, pažiūrėti jo techniką  mirksiukas.gif kad ir mieste per muges kai stovi žmogeliukai aš visada patyrinėju iš arčiau  rolleyes.gif

supratau 4u.gif net geda pasidare, kad taip negraziai pagalvojau blush2.gif
Atsakyti
Komplektukas jau pažadėtas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelmante @ 2012 04 15, 21:59)
noreciau ir as padovanot nerta kepurele serganciam vaikuciui, o kur ja pristatyt?

yra tema siam skyreli, tema gerieji voriukai tai ten visa rasi info smile.gif ir pas mane paraser yra info i ta temele jeigu taip greiciau butu, kad nereiktu ieskot smile.gif

QUOTE(daisy5693 @ 2012 04 16, 08:30)
Ačiū už schemutę wink.gif
Skaitau ir juokiuosi. Pernai mes kaip tik buvom atlėkę tyrimų tą kepuryčių šventės diena, tai ir aš griebiau čiupinėt, tyrinėt kitų darbelius. Nieko sau negaliu padaryt - esu "ciekauna Magdelė" ir ramiai negaliu žiūrėt į kitų rankdarbius biggrin.gif

nieko blogo nematau nes ir man paciai visada idomus kito darbas tik retai kada isdrystu prieiti arciau, neskaitant kokios muges blush2.gif

na ka, bandysiu tada ir as lygiu rastu nerti jeigu nieko pries, tik va su papuosimu kokiu tokio amziaus tai nelabai ka ismastau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 04 16, 08:39)
yra tema siam skyreli, tema gerieji voriukai tai ten visa rasi info smile.gif ir pas mane paraser yra info i ta temele jeigu taip greiciau butu, kad nereiktu ieskot smile.gif
nieko blogo nematau nes ir man paciai visada idomus kito darbas tik retai kada isdrystu prieiti arciau, neskaitant kokios muges  blush2.gif

na ka, bandysiu tada ir as lygiu rastu nerti jeigu nieko pries, tik va su papuosimu kokiu tokio amziaus tai nelabai ka ismastau  blush2.gif

labai gerų idėjų ir su nemažai schemų yra rusaičių puslapį mirksiukas.gif Aš ten pasiknaisiojus visada atrandu kas tiktų ax.gif
Atsakyti