Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Bandau parodyti tą raštą. Vąšiuką reikia kišti taip kaip rodo rodyklytė. ne per akį verti kaip dažniausiai darom, o ją apkabinti.
Tik aš ant žemų stulpelių parodžiau, ant to nėrinio, kurį dabar neriu ax.gif

user posted image
Atsakyti
neatsispyriau ir aš berečių manijai, papuošiau dukrytę:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orchidejaa: 13 balandžio 2012 - 17:00
QUOTE(natuliona @ 2012 03 18, 00:45)
Jovita1122  jei neaisku del tu reljefiniu stulpeliu tai cia yra vaizdo medziaga

http://www.youtube.c...h?v=IVR2tSpKlsM

http://www.youtube.c...feature=related

nu va ir cia yra ta vaizdine medziaga, nu bet man nesigauna zemyn tos linijos
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 04 13, 18:04)
nu va ir cia yra ta vaizdine medziaga, nu bet man nesigauna zemyn tos linijos

kai daugiau nunersi pamatysi kaip gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 04 13, 12:42)
mano pačios "futboliukų" dalys neriamos sukiojant  mirksiukas.gif

o as visgi isardziau ta kepuryte doh.gif nu nesigavo man niekaip, atsibodo taisyti, tvarkyti, tai nusprendziau kad nauja kitu rastu greiciau gausis unsure.gif
Atsakyti
Su kuo išplauti apelsiną help.gif unsure.gif Šiandien pasidėjau ant stalo du futboliukus ir nuėjau į kambarį dėžutę atsinešti. O mano mergina į tą tarpą su apelsinuotom rankom paėmusi ir matuojasi unsure.gif doh.gif Ir ką, geltona liko, bandžiau iškart plauti bet neišsivalo gerai cray.gif siaubas, negi abudu reikės pernerti unsure.gif Ir nuo žmogaus jau gėda nes turėjau būti išsiuntusi blush2.gif unsure.gif
Tuo pačiu ir parodau kaip atrodo. jie iš esmė gulasi daug gražiau, bet mano špokui buvo per didelė ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 04 14, 11:03)
Su kuo išplauti apelsiną  help.gif  unsure.gif Šiandien pasidėjau ant stalo du futboliukus ir nuėjau į kambarį dėžutę atsinešti. O mano mergina į tą tarpą su apelsinuotom rankom paėmusi ir matuojasi  unsure.gif  doh.gif Ir ką, geltona liko, bandžiau iškart plauti bet neišsivalo gerai cray.gif siaubas, negi abudu reikės pernerti  unsure.gif Ir nuo žmogaus jau gėda nes turėjau būti išsiuntusi  blush2.gif  unsure.gif 
Tuo pačiu ir parodau kaip atrodo. jie iš esmė gulasi daug gražiau, bet mano špokui buvo per didelė  ax.gif


o su ukisku muilu neissiplauna g.gif , ir kokios grazios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2012 04 14, 12:10)
o su ukisku muilu neissiplauna g.gif , ir kokios grazios thumbup.gif

ūkiško neturiu, ploviau su paprastu vaikišku. Kaip tyčia matosi ant baltos spalvos. doh.gif bet tikrai matosi negražiai unsure.gif
Aišku čia mano klaida kad pastoviai ant jų matuoju. tai tik pamato ir griebia ant galvos dėtis ax.gif pamačiau čiut infarktas neištiko doh.gif biggrin.gif Man jos nerti gana bjauros blush2.gif laiko ėdžia ir ant vietos šūdeliavimas blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nikte, kaip čia tie šešiakampiukai sujungti? Lyg ir matos, kad kažkoks rantelis yra... Sisiūta čia taip, ar sunerta, kad dekoratyvinės siūlės būtų...

Dėl plovimo, tai nzn.... galima kokį amway prezentatorių pasikviest.... Mol išplausi - pirksiu, ne - atia...
Atsakyti
Aš juos susiuvu ax.gif kiekvieną akį į akį taikau ir gaunasi rančiukas.
Kai nuneriu tuos kvardačiukus, aš juos paskui apneriu su kita spalva, tokia kaip būna penkiakampis. Ir susiuvu suglaudusi tas spalvas, akis į akį. Ir gaunasi toks kančiukas mirksiukas.gif
Iš arti mano fotikas neneša, bet gal suprasi esmę, paveikslavau dabar šlapią ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 04 14, 12:03)
Su kuo išplauti apelsiną  help.gif  unsure.gif

Pabandyk nusipirkti ukini muila su tulzim, Balis labai gerai demas salina ir pigus thumbup.gif
Radau toki" ***Apelsinų sultimis išteptą vietą patepk glicerinu ir po 1 -2 valandų gerai išskalauk vandenyje ."
Atsakyti
Jei siulas labai baltas ir 100%medvilne,tai galima tiesiog su pipete uzlasinti ant tos vietos ACE.Esu taip dariusi-rezultatas is karto puikus.
Atsakyti