Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

berete pavasariui
user posted image
Atsakyti
Merginos, gal galėtumėte man, dar tik pradedančiai narplioti, paaiškinti, kaip neriant ratu padaryti tokį tarpą:
http://foto.mail.ru/...ost0ya/80/96#88
8 nuotrauka, 7 nuotraukoje (schemoje) apibrėžtas tam tikras pynelių skaičius ir parašytas kažkoks žodis, bet neįskaitau... sad.gif
Aš sugalvoju tik nukirpti siūlą ir pradėti iš naujo prinerti, bet tai tada reikia taip daryti kiekvienoje eilėje, o kiek suprantu, čia siūlo nenukirpinėja...

Ačiū
Atsakyti
Manu nuo tos vietos neriama nebe ratu, o apsukinėjant nėrinį. Ta prasme prieinama iki tarpo, apsukamas nėrinys ir neriama atgal ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2012 04 13, 13:12)
Manu nuo tos vietos neriama nebe ratu, o apsukinėjant nėrinį. Ta prasme prieinama iki tarpo, apsukamas nėrinys ir neriama atgal ir t.t.  smile.gif


Sakot? Man irgi vienu metu buvo tokia mintis kilusi, bet galvoju, kad negali taip būti. Na, bet tada bandau taip nerti –apsukinėdama nėrinį.
Atsakyti
Taip, ten tiesiog apsuktas nėrinys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 04 13, 13:29)
Taip, ten tiesiog apsuktas nėrinys  4u.gif


O, jau gavau du patvirtinimus, tai tikrai taip ir einu nerti smile.gif Tiesiog rankos niežti, kaip noriu narplioti, bet kai kas nors neišeina ir niekur nerandu paaiškinimo, tai visas ūpas ir dingsta... Tikiuosi, dabar išeis.

Labai ačiū!
Atsakyti
mano pačios "futboliukų" dalys neriamos sukiojant mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, padekit prasau, nuneriau kepuryte tokia iki to plataus krasto. dabar nezinau kaip ta platuji krasta padaryti user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2012 04 10, 15:03)
Labai gražios kepurytės 4u.gif
Ir manoji 4u.gif
user posted image

labai grazi kepuryte. bet vel pasikartosiu klausimu blush2.gif
kaip padaryti ta iskilusi stulpeli ?
gal vaizdien medziaga kas turi ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 04 13, 16:21)
labai grazi kepuryte. bet vel pasikartosiu klausimu blush2.gif
kaip padaryti ta iskilusi stulpeli ?
gal vaizdien medziaga kas turi ?


Nuo pradžios temą praversk ir tikrai rasi. Net video yra, ir keli paaiškinimai.
Vakar kaip tik ieškojau ir mokiaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 03 30, 13:57)
čia tas reljefinis stulpelis  mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

sis stulpelis ?
kad nesigauna man kazkaip tas linijas isgauti....krasteli tai jau moku taip bet kaip ant tos kepures taip isgauti linijas zemyn g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 13 balandžio 2012 - 16:14
Pagal schemą darai ir viskas gaunasi. va čia trečias postas, labai aiškiai parašyta kaip nerti. Kiek kokių akių, eilių ir t.t..
Tik čia beretė, o kepurytei truputį improvizacijos reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvaki: 13 balandžio 2012 - 16:41