Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(liamuna @ 2012 04 02, 09:50)

Ačiū labai, vakare imsimės darbo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2012 03 03, 19:35)
Atnesu braskiu...skanaus.. rolleyes.gif
user posted image
user posted image

kaip nuotaikinga!
Atsakyti
Dar viena paprastutė beretė ir senosios primatavimas ant kito modeliuko mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 04 02, 13:52)
Dar viena paprastutė beretė ir senosios primatavimas ant kito modeliuko  mirksiukas.gif




nesimato kepurių, vaikai už kepures gražesni thumbup.gif
kepurės irgi gražios mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodysiu dar vieną kepurytę, tikiuosi ši bus labiau vykusi ax.gif Tik forma nevykusi (ant puodelių uždėta)
user posted image
Atsakyti
[quote=Lace,2012 04 02, 14:52]
Dar viena paprastutė beretė ir senosios primatavimas ant kito modeliuko mirksiukas.gif

Labai grazu, o kokie cia siuliukai, spalvike pasakiskai atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgisius @ 2012 04 03, 12:01)
Labai grazu, o kokie cia siuliukai, spalvike pasakiskai atrodo  blush2.gif


čia apie kurią klausi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2012 03 25, 20:50)
Ačiū 4u.gif . Mezgiau pagal vienos forumietės aprašymą Dydžiai: 6 mėn (maniškės, tikiuos, tiks naujagimėms...) (1) 2m

Užmesti 121 (125) 131 akį ant 2,5mm vielute sujungtų virbalų, apmegzti 7 eiles ripsu (viena eilutė gerom, kita - išvirkščiom akim), tuomet paimame 3mm virbalus ir mezgame lygiu raštu, kaitaliodami spalvas kas dvi eiles (mano kepurėlės vinspalvės).

Skančioje eilutėje akys uždedamos ir suimamos tokiu būdu:
1 geroji, vienas užmetimas, 18 (18) 19 gerųjų; trys akys sumzgamos kartu tokiu būdu: viena nukeliama, dvi gerosios sumezgamos kartu ir pertraukiamos pr nukeltąją; 18 (19) 20 gerųjų, vienas užmetimas, 1 geroji, vienas užmetimas, 18 (19) 20 gerųjų, trys akys sumzgamos kartu tokiu būdu: viena nukeliama, dvi gerosios sumezgamos kartu ir pertraukiamos pr nukeltąją; 18 (19) 20 gerųjų, vienas užmetimas, 1 geroji, vienas užmetimas, 18 (19) 20 gerųjų, trys akys sumzgamos kartu tokiu būdu: viena nukeliama, dvi gerosios sumezgamos kartu ir pertraukiamos pr nukeltąją; 18 (18) 19 gerųjų, vienas užmetimas, 1 geroji
Kartoti šiuos uždėjimus ir suėmimus kas antrą eilutę, 8 (9) 10 apėjimų, tuomet daryti tik suėmimus kas antrą eilutę, kol lieka 7 (11) 11 akių. Tada suiminėti akis po dvi, kol liks vienintelė akis.

Raištelius primezgiau taip: iš dviejų šoninių kampelių išmezgiau po 4 akis; vieną nukeliu, viną išmezgu, vieną nukeliu, siūlą palikdama priešaky, vieną (paskutinę) išmezgu išvirkščiai; apsuku - kartoju taip pat. Mezgam tol, kol atrodo, kad ilgio pakanka... O dar galima žarneles nusimegzti pradžioj, ir įmegzti į pirmąją kepurytės eilutę, gausis dar dailiau.
Asmeniškai man vaikeliai nė su jokia kita kepurėl taip dailiai neatrodo...    (šita nuotrauka ne mano)

Ausytes mezgiau taip:o ausis mezgiau uzdejau 22 akis baltu siulu 3 eiles, melunu 6 eiles ir vel baltu 3 eiles uzbaigiam is isvirscios puses. Po to perlenkai per puse ir susiuvusi išverčiau ir prisiuvau.

O nosytę tai jau nėriau bumbuliuką su vašeliu

mezgu viska pagal aprasyma,bet doh.gif kai rastas prasideda man gale liko 1 akis nei sen nei ten(suskaiciavau lygiai 125uzdejau). Palikau ja kaip geraja. Kur uzmetimai ten gaunasi skylutes ar taip turi buti?(pagal aprasyma turetu gautusi,bet kiek maciau paveiksliuku nera tu skyluciu) ar reik ismastyt is vienos ismegzti 2 akis,kad tu skyluciu nebutu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2012 04 03, 12:31)
mezgu viska pagal aprasyma,bet doh.gif  kai rastas prasideda man gale liko 1 akis nei sen nei ten(suskaiciavau lygiai 125uzdejau). Palikau ja kaip geraja. Kur uzmetimai ten gaunasi skylutes ar taip turi buti?(pagal aprasyma turetu gautusi,bet kiek maciau paveiksliuku nera tu skyluciu) ar reik ismastyt is vienos ismegzti 2 akis,kad tu skyluciu nebutu g.gif

Uzmetima ismegztike ne iprastai, o persukdama "uzmesta" aki, tuomet skyluciu nebus
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 04 03, 13:25)
čia apie kurią klausi? unsure.gif

Didziosios mergaiciukes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2012 04 03, 12:31)
mezgu viska pagal aprasyma,bet doh.gif  kai rastas prasideda man gale liko 1 akis nei sen nei ten(suskaiciavau lygiai 125uzdejau). Palikau ja kaip geraja. Kur uzmetimai ten gaunasi skylutes ar taip turi buti?(pagal aprasyma turetu gautusi,bet kiek maciau paveiksliuku nera tu skyluciu) ar reik ismastyt is vienos ismegzti 2 akis,kad tu skyluciu nebutu g.gif

jei daugini su užmetimu, tai mezgant blogoje pusėje užmetimą išmezgant persuk akį ir skylučių nebebus 4u.gif
Aš tokią mezgiau paprastą seniau - be ausyčių ir viso kito, tai dariau kaip parašiau aukščiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgisius @ 2012 04 03, 13:07)
Didziosios mergaiciukes smile.gif


Tai kad jos ten vienmetės, net vienmėnesinės draugės unsure.gif

Jei apie vienspalvę nertą klausi - tai ten Filetta, o tos megztos margutės tai jau ir pavadinimo nežinau, siūlus kažkadaise pirkau VCUP'e "Gerose akyse" 4u.gif
Atsakyti