Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

sveikutes. tikiuosi jusu pagalbos blush2.gif kiek skaiciau kad daugam patiko ir nere kepurytes kamuolius. as irgi is tu, kuri neriu ir ipusejau, bet vat man dabar iskilo klausimas, aip isnerti tuos pusinius staciakampius...nu nesu susidurusi, neisivaizduoju doh.gif buciau dekinga jei paaiskintumete biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2012 03 26, 13:54)
sveikutes. tikiuosi jusu pagalbos blush2.gif kiek skaiciau kad daugam patiko ir nere kepurytes kamuolius. as irgi is tu, kuri neriu ir ipusejau, bet vat man dabar iskilo klausimas, aip isnerti tuos pusinius staciakampius...nu nesu susidurusi, neisivaizduoju doh.gif buciau dekinga jei paaiskintumete biggrin.gif

Limut apie kokią kalbi? Futbolines? Tai tiesiog stačiakampio tik pusę neri mirksiukas.gif Jeigu aš žinau kad tarkim 48 cm apimčiai turi gautis 10 eilių, tai aš darau tik 5 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 03 26, 16:55)
Limut apie kokią kalbi? Futbolines? Tai tiesiog stačiakampio tik pusę neri  mirksiukas.gif Jeigu aš žinau kad tarkim 48 cm apimčiai turi gautis 10 eilių, tai aš darau tik 5  ax.gif

aga, apie tokia...nu bet nesuprantu..nes gaunasi rarukas, o kaip ji pusini pafdaryti... doh.gif
Atsakyti
Mūsų pavasarinukė...
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 03 26, 07:38)
na super  thumbup.gif ir tu dar ieskai kas tau nuners kepurytes  blink.gif tai gi pati moki  thumbup.gif


tai kad man iki tokių grožių kaip tavo dar oooooj kaip toli, tai reik bent vienos profesionalės kepurės, o kitiem metam gal jau ir pati įgusiu biggrin.gif bet ačiū už pagyras wub.gif
Atsakyti
[quote=pati22,2012 03 26, 22:13]
Mūsų pavasarinukė...


Labai graži kepurė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *innna*: 27 kovo 2012 - 08:59
QUOTE(limma @ 2012 03 26, 20:57)
aga, apie tokia...nu bet nesuprantu..nes gaunasi rarukas, o kaip ji pusini pafdaryti... doh.gif

tu pagal šią schemą neri?

user posted image

aš jeigu nori tau supiešiu kaip reikėtų daryti mirksiukas.gif Nors pačioje schemoje labai aiškiai matosi kaip tuos pusiukus nerti. O jeigu nesupranti tai luktelk ir vaizdžiai parodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 03 27, 11:07)
tu pagal šią schemą neri?

user posted image

aš jeigu nori tau  supiešiu kaip reikėtų daryti  mirksiukas.gif Nors pačioje schemoje labai aiškiai matosi kaip tuos pusiukus nerti. O jeigu nesupranti tai luktelk ir vaizdžiai parodysiu  mirksiukas.gif


o juos poto atskirai reikia sujungti?
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 03 27, 09:07)
tu pagal šią schemą neri?
aš jeigu nori tau  supiešiu kaip reikėtų daryti  mirksiukas.gif Nors pačioje schemoje labai aiškiai matosi kaip tuos pusiukus nerti. O jeigu nesupranti tai luktelk ir vaizdžiai parodysiu  mirksiukas.gif

nea, as ne pagal ta neriu schmoll.gif , nes bandziau sita, tai man skylutes didokos gaunasi, bijojau kad maziukui galvytes neperpustu.

QUOTE(w_ilt_e @ 2012 03 27, 09:42)
o juos poto atskirai reikia sujungti?

as nusineriau atskiras detales ir suneriau i viena, tik vat liko tiek pusinukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2012 03 27, 09:55)
nea, as ne pagal ta neriu schmoll.gif , nes bandziau sita, tai man skylutes didokos gaunasi, bijojau kad maziukui galvytes neperpustu.
as nusineriau atskiras detales ir suneriau i viena, tik vat liko tiek pusinukai doh.gif

Limut, įkelk pagal kurią neri, nes iš lempos nežinau ax.gif

Aš tai kai neriu futboliuką dalis susiuvu, man lygiau gaunasi negu sunėrus ax.gif
Atsakyti
Va padirbejau ir as biggrin.gif

Kepuryte pusbroliui (mums biski didoka)

user posted image

Paprastute medvinine

user posted image


Trimeciui berniukui

user posted image

Ir menesio mergytei wub.gif

user posted image
Atsakyti
Aislu lu, labai žaisminga kepurytė su mašinomis bigsmile.gif
Atsakyti