Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Sissta @ 2012 02 23, 15:47)
O as ta tikrai padejau, bet taip tuo metu norejosi kaz ko ryskaus vasarisko nunert tai paemiau "nutrinta" schema ir nuneria toki kepuriuka:)



Nu Sissta pavarei.. eina sau kokia faina! ypac ta juostele labai grazu man - taip 'imuryta' graziai. Saunuole friends.gif
Atsakyti
ciauzuika, butinai pabaik ir pasirodyk:) bigsmile.gif
ingauk, o kaip pradedi eile? is 3ak. pakelimo? as tai taip istempiu 1aki kad butu stulpelio aukscio, apsuku ir padarau beveik stulpe... jetau kaip *aiskiai* parasiau, bet nzn kaip kitaip biggrin.gif doh.gif

Carollina rolleyes.gif aciu tau:) visad randi man grazu zodeli:) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2012 02 23, 21:20)
ciauzuika, butinai pabaik ir pasirodyk:) bigsmile.gif
ingauk, o kaip pradedi eile? is 3ak. pakelimo? as tai taip istempiu 1aki kad butu stulpelio aukscio, apsuku ir padarau beveik stulpe... jetau kaip *aiskiai* parasiau, bet nzn kaip kitaip biggrin.gif  doh.gif

Carollina rolleyes.gif aciu tau:) visad randi man grazu zodeli:) wub.gif

aga, butent taip ir darau blush2.gif bandysiu jusiski varianta kaip supratau jeigu aisku gerai tik supratau blush2.gif

o siaip ar taip jusu visi darbai grazus ka beparodytumet 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o sakykit, mielosios, jei mezgat kepurę iš pusvilnės, ar dedat pamušaliuką? ir jei dedat, tai iš ko?
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 02 23, 21:56)

Aš darau tik 2 akių pakėlimą, man taip nesimato sujungimo. wink.gif
Atsakyti
Simse, fainuoliukai kepuriukai ir taip fainai apipavidalinti bigsmile.gif

Sissta, vasaros norisi pasižiūrėjus wub.gif

Atnešu savo BMW. šįkart dėjau raides arčiau viena kitos, nes jeigu dedi tokiu atstumu kaip yra ištikrųjų ant ženklo tai raidės kažkur ant ausų gal net už jų gaunasi. net neina suprasti esmės doh.gif Dabar kitą sykį, tai vidurinę raidę išvis dėčiau ties susiuvimu jaučiu g.gif bet nerti aš jų labai nemėgstu blush2.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 02 23, 21:45)
o sakykit, mielosios, jei  mezgat kepurę iš pusvilnės, ar dedat pamušaliuką? ir jei dedat, tai iš ko?

praeitoj temoj tikrai kalbėjom apie pamušalus. natuliona ir nuotrauką yra įkėlus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 02 23, 16:50)
manes jau senokai durkiukas prso kepuriuko su kasytem, tik beda kas as nezinau kaip jas padaryt ar kaip pynute paprasta ar spec reikia kazkaip jas pinti  blush2.gif  g.gif

galia nunert pynutes ir supint, galima nunert suktas, galima tik šiaip supint ir pritvirtint, dar nesugalvojau. pradėjau dar tik kepuriuką.

Nikte MBW super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 02 23, 22:45)
o sakykit, mielosios, jei  mezgat kepurę iš pusvilnės, ar dedat pamušaliuką? ir jei dedat, tai iš ko?



Žiūrint kokiam sezonui kepurytė skirta. Rudeninėms nedėjau, o žieminėms dėjau flyso pamušaliuka. Minkšta, švelnu ir šilta smile.gif
Atsakyti
Labutes
Iskau chemutes berniukiskos kepurytes su snapeliu kristynom blush2.gif Gal kuri turit?Bandziau skaityt kazkiek atgal bet konkreciai nerandu blush2.gif
Atsakyti
Atnešu savo BMW. šįkart dėjau raides arčiau viena kitos, nes jeigu dedi tokiu atstumu kaip yra ištikrųjų ant ženklo tai raidės kažkur ant ausų gal net už jų gaunasi. net neina suprasti esmės doh.gif Dabar kitą sykį, tai vidurinę raidę išvis dėčiau ties susiuvimu jaučiu g.gif bet nerti aš jų labai nemėgstu blush2.gif




Faina BMW'inė kepšė smile.gif Pernai aš savo vaikinukui nėriau bandaną su BMW ženklu. Pasisekimą turėjo. Foto, kaip visada, negaliu įkelti - nemoku... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisy5693: 24 vasario 2012 - 13:27
Ka reiskia sie zenklai? 4u.gif stai sitoj shemoj?
http://i051.radikal....a2303f2d2c6.jpg

x-?
T-?
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 02 24, 08:43)
Atnešu savo BMW.

labai labai wub.gif

QUOTE(daisy5693 @ 2012 02 24, 13:19)
Foto, kaip visada, negaliu įkelti - nemoku...  blush-anim-cl.gif

per cia

http://www.radikal.ru/

QUOTE(angara @ 2012 02 24, 13:22)
Ka reiskia sie zenklai?  4u.gif  stai sitoj shemoj?
http://i051.radikal....a2303f2d2c6.jpg

x-?
T-?

zemas stulpelis
stulpelis su uzmetimu
Atsakyti