Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Rodau paprastą pavasarinį komplektėlį - kepurėlė ir baktus'as smile.gif . Siūlai - Yarnart Jeans 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 03 24, 19:35)
Rodau paprastą pavasarinį komplektėlį - kepurėlė ir baktus'as smile.gif . Siūlai - Yarnart

mane sudomino gele bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2012 03 24, 20:31)

Sveiki, kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Pagal kokia schemute mezgete, gal pasidalintumete?
Atsakyti
http://abcknit.ru/?p=3596
as ruosiuosi ziemai tongue.gif ir radau visai nebloga kepure,bet nesuprantu rusu kalbos,gal kas pagelbetu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 03 24, 20:25)
mane sudomino gele  bigsmile.gif

Cia saga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 03 25, 19:01)

nu geras, o as galvojau is kokios odos ar dar kaip nors padaryta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 03 25, 20:07)
nu geras, o as galvojau is kokios odos ar dar kaip nors padaryta  blush2.gif

Taip, čia saga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2012 03 25, 14:21)
Sveiki, kaip grazu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Pagal kokia schemute mezgete, gal pasidalintumete?



Ačiū 4u.gif . Mezgiau pagal vienos forumietės aprašymą Dydžiai: 6 mėn (maniškės, tikiuos, tiks naujagimėms...) (1) 2m

Užmesti 121 (125) 131 akį ant 2,5mm vielute sujungtų virbalų, apmegzti 7 eiles ripsu (viena eilutė gerom, kita - išvirkščiom akim), tuomet paimame 3mm virbalus ir mezgame lygiu raštu, kaitaliodami spalvas kas dvi eiles (mano kepurėlės vinspalvės).

Skančioje eilutėje akys uždedamos ir suimamos tokiu būdu:
1 geroji, vienas užmetimas, 18 (18) 19 gerųjų; trys akys sumzgamos kartu tokiu būdu: viena nukeliama, dvi gerosios sumezgamos kartu ir pertraukiamos pr nukeltąją; 18 (19) 20 gerųjų, vienas užmetimas, 1 geroji, vienas užmetimas, 18 (19) 20 gerųjų, trys akys sumzgamos kartu tokiu būdu: viena nukeliama, dvi gerosios sumezgamos kartu ir pertraukiamos pr nukeltąją; 18 (19) 20 gerųjų, vienas užmetimas, 1 geroji, vienas užmetimas, 18 (19) 20 gerųjų, trys akys sumzgamos kartu tokiu būdu: viena nukeliama, dvi gerosios sumezgamos kartu ir pertraukiamos pr nukeltąją; 18 (18) 19 gerųjų, vienas užmetimas, 1 geroji
Kartoti šiuos uždėjimus ir suėmimus kas antrą eilutę, 8 (9) 10 apėjimų, tuomet daryti tik suėmimus kas antrą eilutę, kol lieka 7 (11) 11 akių. Tada suiminėti akis po dvi, kol liks vienintelė akis.

Raištelius primezgiau taip: iš dviejų šoninių kampelių išmezgiau po 4 akis; vieną nukeliu, viną išmezgu, vieną nukeliu, siūlą palikdama priešaky, vieną (paskutinę) išmezgu išvirkščiai; apsuku - kartoju taip pat. Mezgam tol, kol atrodo, kad ilgio pakanka... O dar galima žarneles nusimegzti pradžioj, ir įmegzti į pirmąją kepurytės eilutę, gausis dar dailiau.
Asmeniškai man vaikeliai nė su jokia kita kepurėl taip dailiai neatrodo... (šita nuotrauka ne mano)

Ausytes mezgiau taip:o ausis mezgiau uzdejau 22 akis baltu siulu 3 eiles, melunu 6 eiles ir vel baltu 3 eiles uzbaigiam is isvirscios puses. Po to perlenkai per puse ir susiuvusi išverčiau ir prisiuvau.

O nosytę tai jau nėriau bumbuliuką su vašeliu






Atsakyti
audradv, sandrasa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2012 03 23, 13:30)
Kukliai pasirodom ir čia 4u.gif

o ten dar su karoliukais? faina 4u.gif

QUOTE(rimka @ 2012 03 23, 17:43)
mano bandymas atkopinti kepuryte pavasariui sunui
Makvynas irgi nertas

super thumbup.gif
ir makvynas bigsmile.gif kazkada man reikejo nerto Makvyno bet nesumasciau kaip man ji padaryti smile.gif

QUOTE(norwa @ 2012 03 23, 19:27)
Stai kokias as nurakaliojau smile.gif

ryškios kokios thumbup.gif smile.gif

QUOTE(Alatėja_ @ 2012 03 24, 13:58)
nerealiai sužavėjo jūsų visų kepurytės, kad ir pati susigundžiau vieną nunert savo mergytei, tai atnešu savo pirmąjį blyną  blush2.gif

na super thumbup.gif ir tu dar ieskai kas tau nuners kepurytes blink.gif tai gi pati moki thumbup.gif

QUOTE(sandrasa @ 2012 03 24, 18:35)
Rodau paprastą pavasarinį komplektėlį

man labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 03 26, 08:38)
o ten dar su karoliukais? faina  4u.gif

ačiū 4u.gif
Siuvinėta kas antra juosta ir gėlyčių viduriukai karoliukais spalvotais ax.gif Nes derinta prie skarytės, kuri su karoliukais tokiais pačiais irgi mirksiukas.gif
Atsakyti