Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

O sakykit, kaip jūs paslepiate tuos siūlų galiukus? ką aš bedaryčiau, kaip beslėpčiau man jie vistiek išlenda, o jei dar reikia spalvą kaitalioti, nu tai išvis košmaras. Jei kepurytės retesnis raštelis tai ir viskas, išlenda per visus tarpus nors tu ką. doh.gif
Atsakyti
Noreciau numegzti arba nunerti dukryte berete. Kadangi siulai storoki, tai populiarioji nerta berete manau negraziai atrodys.
Noreciau numegzti, bet niekad nerandu schemos.
Gal kuri uzmatet sitos schemute?

user posted image
Atsakyti
Kukliai pasirodom ir čia 4u.gif
user posted image
Atsakyti
aaagnex, mielas komplektukas 4u.gif
o cia musu vasarine smile.gif
user posted image
Atsakyti
mano bandymas atkopinti kepuryte pavasariui sunui
user posted image
Makvynas irgi nertas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimka: 23 kovo 2012 - 17:54
Stai kokias as nurakaliojau smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2012 03 23, 18:43)
mano bandymas atkopinti kepuryte pavasariui sunui

kokia fainuole bigsmile.gif 4u.gif
gal galit makvyno schemute ax.gif
Atsakyti
prasom 4u.gif cia mezgimo bet as ja pritaikiau ir nerimui aisku antras klonas jau gautusi gereisnis pirma kart neriant siokiu tokiu klaidu padarai blush2.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Fainuoliai kepuriukai wub.gif

dingo citatos tad iš minties pasakysiu kad įstrigo violetinis kepuriukas su šalikučiu. Ta spalva taip gražiai persipina wub.gif

makvyno aplikacija thumbup.gif Mano vidurinėlis pradėjo šaukti ir aš noriu žaibo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2012 03 23, 21:10)
prasom 4u.gif  cia mezgimo bet as ja pritaikiau ir nerimui aisku antras klonas jau gautusi gereisnis pirma kart neriant siokiu tokiu klaidu padarai blush2.gif  biggrin.gif

aciu tik kazin ar as mokesiu dar nunert blush2.gif g.gif cool.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif

nerealiai sužavėjo jūsų visų kepurytės, kad ir pati susigundžiau vieną nunert savo mergytei, tai atnešu savo pirmąjį blyną blush2.gif

atsiprašau Lace už raštelio "pasiskolinimą" blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Alatėja_ labai gražu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti