Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(natuliona @ 2012 03 17, 23:45)
Jovita1122  jei neaisku del tu reljefiniu stulpeliu tai cia yra vaizdo medziaga

http://www.youtube.c...h?v=IVR2tSpKlsM

http://www.youtube.c...feature=related

nu ismokau jau si rasteli, bet dar neismastau kaip tas kepurytei auseles kartu nerent nunerti. gal galite papasakotis, ar kokia vaizdine medziaga turite. nes visaip mastau nieko neismastau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 03 19, 13:06)
Lace o jus daret ta siaurejima tik po reljefinio stulpelio?

nes aprasyme tai is abeju pusiu 

Далее делаем убавки по обе стороны от рельефного столбика , путем провязывания двух столбиков с накидом вместе, это надо, чтоб не косило клинья, а рельефный вяжем также как в прибавках!!!



Atsiprašau, kad suklaidinau blush2.gif Taip, po dvi akis sumezginėjau abiejose iškiliojo stulpelio pusėse, bet realiai sumažėdavo tik viena akim, nes tas iškilusis stulpelis kaip ir pridėjimas gaunasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 03 19, 16:02)
Atsiprašau, kad suklaidinau blush2.gif Taip, po dvi akis sumezginėjau abiejose iškiliojo stulpelio pusėse, bet realiai sumažėdavo tik viena akim, nes tas iškilusis stulpelis kaip ir pridėjimas gaunasi  unsure.gif

tai viskas tada ok, nes ejau ieskoti jusu beretes smile.gif jei daryti tik is vienos puses tai turetu biski kreivoka gautis , o jusu grazi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 19 kovo 2012 - 16:24
QUOTE(natuliona @ 2012 03 19, 17:23)
tai viskas tada ok, nes ejau ieskoti jusu beretes  smile.gif jei daryti tik is vienos puses tai turetu biski kreivoka gautis , o jusu grazi  biggrin.gif

tai va sakau, kad man kažkas ne taip gaunasi smile.gif O rusų aš nemoku blush2.gif Tai reikia sunerti 2stulpelius prieš reljefinį ir 2 po reljefinio?
Atsakyti
Man šian raudona nepasiduoda, bet brolis Raudonkepuraite prasivardžiuoja wub.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 19 kovo 2012 - 20:48
QUOTE(paukščiukas @ 2012 03 19, 20:46)
Man šian raudona nepasiduoda, bet brolis Raudonkepuraite prasivardžiuoja  wub.gif


daili kepurytė, o ir manekenė fainuolė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai grazios visu kepurytes 4u.gif
O cia musu pavasarinis komplektukas smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Naomyte,2012 03 20, 12:48]
Labai grazios visu kepurytes 4u.gif
O cia musu pavasarinis komplektukas smile.gif

Laaabai grazus komplektukas (kaip ir modeliukas) wub.gif
Is kokiu siulu cia nerete?
Atsakyti
QUOTE(Naomyte @ 2012 03 20, 12:48)
Labai grazios visu kepurytes  4u.gif
O cia musu pavasarinis komplektukas  smile.gif

tikrai labai jau grazus darbelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu aciu, o siuliukai tai net nzn, ne nauji jie, manyciau kokia medvilne maisyta su kazkuo blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
labai grazios kepurytes, bet modeliai dar grazesni wub.gif wub.gif
Atsakyti