Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(J@lanta @ 2012 03 18, 20:10)
... ten ant šoniuko nedidukė aplikacija padaryta, lyg blynukas na pasiuvinėta ar kažkaip pan tas katukas..


Tada nežinau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(debesiuke:) @ 2012 03 18, 19:12)
Ir dar, tą patį kraštuką darot taip: 1 reljefinis stulpelis, kitas paprastas su užmetimu? O gal geriau daryt pagal tą Natulionos kraštuko-gumytės būdą? Kas išbandę parašykit kaip geriau gaunasi smile.gif

1 reljefinis, 1 paprastas stulpelis su užmetimu ir gausis kaip Natiulonos mirksiukas.gif
Atrodys tarsi megzta 1 gera a., kita išvirkščia a.
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2012 03 18, 21:16)
Tada nežinau  biggrin.gif
Papildyta:

1 reljefinis, 1 paprastas stulpelis su užmetimu ir gausis kaip Natiulonos  mirksiukas.gif
Atrodys tarsi megzta 1 gera a., kita išvirkščia a.

Šitą tai supratau, kad 1toks, 1toks ir gaunasi. Bet galvoju gal kas bandė tą būdą, kur Natuliona ant žieminiu kepuryčių neria, tik be ausyčių smile.gif

Dar laukiu komentarų apie siaurinimą, kas jau nėrė šią beretę ax.gif
Atsakyti
Sveikutes. Labai visu grazus vaikiski kepuriukai 4u.gif o va suaugusiems rast kiepka sunkoka. Todel noreciau paprasyti jusu pagalbos ax.gif gal kuri galetumet imest kokios vasarines moteriskos kepures schema? Arba bent jau pavyzdi, kad issivaizduot galeciau. Ne skrybeles, o kepures. Jau pavargau ieskoti, kelinta diena narsau ir nieko gero nerandu verysad.gif buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2012 03 18, 20:12)
Aš dar apie beretę ateinu paklaust blush2.gif  Su rusų nelabai draugauju, tai gal jūs atsakysit. Nunėriau jau tą blyną kokio reikia ir dabar reikėtų siaurinti. Tai pabandžiau siaurinti analogiškai, kaip ir platinti: ties kiekvienu reljefiniu stulpeliu suneriu 2 stulpelius į vieną. Bet ji man kažko nesiaurėja arba labai lėtai... Sakau gal reikia 3 stulpelius sunerti?  g.gif

Ir dar, tą patį kraštuką darot taip: 1 reljefinis stulpelis, kitas paprastas su užmetimu? O gal geriau daryt pagal tą Natulionos kraštuko-gumytės būdą? Kas išbandę parašykit kaip geriau gaunasi smile.gif


Aš beretę nėriau grynai pagal tą rusišką aprašymą - viskas siaurėjo ir platėjo tobulai. Gal kažką ne taip darai? g.gif Platėjimui skirta paskutinė akis prieš reljefinį stulpelį, o siaurėjimui sumezgamos dvi akys iškarto po reljefinio stulpelio.

O kraštelis tame aprašyme neriamas vien reljefinėm akis - viena gera, kita išvirkščia (paveiksliuke parodyta, kaip nerti gerą, kaip išvirkščią akį)
Atsakyti
Mano pirmas blynas, gal kiek prisvilęs bet kaip pirmam kartui bus gerai biggrin.gif Mezgiau pagal natulionos įkeltą pamokėlę, pradėjau nuo viršau ir atnarą primezgiau iš karto rolleyes.gif

Gaila modelis miega ir negalėjau nufotkint ant jos, o ir šiaip jai truputi didoka nes buvo mezgama kitai žiemai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Va musu pavasarine smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2012 03 19, 09:26)

Gaila modelis miega ir negalėjau nufotkint ant jos, o ir šiaip jai truputi didoka nes buvo mezgama kitai žiemai biggrin.gif


Svarbu, kad ne maža thumbup.gif

QUOTE(AisLu @ 2012 03 19, 10:35)
Va musu pavasarine  smile.gif


Gražu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 03 19, 11:35)
Va musu pavasarine  smile.gif


jetus kaip gražuuu
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 03 19, 09:30)
Aš beretę nėriau grynai pagal tą rusišką aprašymą - viskas siaurėjo ir platėjo tobulai. Gal kažką ne taip darai? g.gif Platėjimui skirta paskutinė akis prieš reljefinį stulpelį, o siaurėjimui sumezgamos dvi akys iškarto po reljefinio stulpelio.

O kraštelis tame aprašyme neriamas vien reljefinėm akis - viena gera, kita išvirkščia (paveiksliuke parodyta, kaip nerti gerą, kaip išvirkščią akį)

Platėjimas pas mane viskas gavosi gerai, tik va nesiaurėja... Aš sunerdavau po 2 prieš reljefinį stulpelį, tai esmė ta pati kaip ir po. Nu pabandysiu daugiau panerti, gal išryškės tas siaurėjimas biggrin.gif
O kraštelį buvau ne taip supratus, aš tik iš paveiksliukų žiūrėjau, su rusų man ne kas biggrin.gif
Ačiū 4u.gif
Žiūrėsiu kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 03 19, 08:30)
o siaurėjimui sumezgamos dvi akys iškarto po reljefinio stulpelio.


Lace o jus daret ta siaurejima tik po reljefinio stulpelio?

nes aprasyme tai is abeju pusiu

Далее делаем убавки по обе стороны от рельефного столбика , путем провязывания двух столбиков с накидом вместе, это надо, чтоб не косило клинья, а рельефный вяжем также как в прибавках!!!

Papildyta:
QUOTE(GieNa @ 2012 03 18, 14:21)

natuliona iš kokių siūlų neriat kepures žiemai? mirksiukas.gif

sia ziema naudojau Wool mix pusvilne

QUOTE(GieNa @ 2012 03 19, 09:26)
Mano pirmas blynas

na puiku thumbup.gif smagu kad mano pamokeles padeda smile.gif

QUOTE(AisLu @ 2012 03 19, 10:35)
Va musu pavasarine  smile.gif

vasara jau kvepia tos geles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2012 03 19, 10:39)
Svarbu, kad ne maža  thumbup.gif


Tikrai taip mirksiukas.gif

QUOTE(natuliona @ 2012 03 19, 12:06)


sia ziema naudojau Wool mix pusvilne
na puiku  thumbup.gif smagu kad mano pamokeles padeda  smile.gif


Tikrai padeda drinks_cheers.gif Ačiū jums labai 4u.gif
Modelis atsikėlė galiu ir ant jo pademonstruot biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2012 03 19, 13:32)
Modelis atsikėlė galiu ir ant jo pademonstruot biggrin.gif


Kepurė kaip kepurė, graži, bet jau modelio gražumas wub.gif , kaip sakoma, ne drabužis žmogų, o žmogutis darbužį puošia biggrin.gif
Atsakyti