Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Nuostabios jusu nertos kepurytes 4u.gif Tiek prisiziuriu, kad nebezinau kurios nerimo griebtis, kadangi viena uz kita grazesnes! thumbup.gif Noriu nunerti mazajai kokia berete, bet neikandu tos schemos nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita1122 @ 2012 03 17, 22:37)
Nuostabios jusu nertos kepurytes 4u.gif  Tiek prisiziuriu, kad nebezinau kurios nerimo griebtis, kadangi viena uz kita grazesnes! thumbup.gif  Noriu nunerti mazajai kokia berete, bet neikandu tos schemos nors tu ka doh.gif

o kas ten tiksliai neaisku?
Atsakyti
Jovita1122 jei neaisku del tu reljefiniu stulpeliu tai cia yra vaizdo medziaga

http://www.youtube.c...h?v=IVR2tSpKlsM

http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 17 kovo 2012 - 23:45
[quote=natuliona,2012 03 17, 18:15]

user posted image

Aciu uz pagalba, Natuliona 4u.gif Dabar suprantu, kaip reikia reljefini rasta isgauti thumbup.gif Tik dar viena problemele: nesuprantu, kaip reikia nunerti tuos stulpelius einancius per kepuryte? Nu taip sudetinga dar nera buve, kiek kepuryciu neriau dukrytei smile.gif Kaip suprasi, ko as nesuprantu biggrin.gif
Atsakyti
Tas stulpelis ir yra reljefinis. Visada darai ant to pacio stulpelio,taipir isgauni rolleyes.gif
Atsakyti
Natuliona dėkui už pamokėles kaip nerti kepurytes su garsiąja atnarėle thumbup.gif

kibau į darbą - turiu nunertą atnarą su ausytėmis, tačiau dabar mąstau kaip geriau - ar viršugalvį nerti atskirai ir bandyti jį vėliau kaip nors sujungti mastau.gif ar iškart nerti nuo atnarėlės ir kylant į viršų siaurinti

ankščiau nerdavau/mezgdavau visas kepures nuo viršaus žemyn, o dabar va ir nesumąstau kaip geriau cool.gif

būčiau dėkinga už pagalbą 4u.gif atsiprašau jei apie tai jau buvo rašyta ir vėl klausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2012 03 18, 12:34)
Natuliona dėkui už pamokėles kaip nerti kepurytes su garsiąja atnarėle  thumbup.gif

kibau į darbą - turiu nunertą atnarą su ausytėmis, tačiau dabar mąstau kaip geriau - ar viršugalvį nerti atskirai ir bandyti jį vėliau kaip  nors sujungti mastau.gif   ar  iškart nerti nuo atnarėlės ir kylant į viršų siaurinti

ankščiau nerdavau/mezgdavau visas kepures nuo viršaus žemyn, o dabar va ir nesumąstau kaip geriau  cool.gif

būčiau dėkinga už pagalbą  4u.gif atsiprašau jei apie tai jau buvo rašyta ir vėl klausiu  blush2.gif

galima iškart nerti nuo atnarėlės ir kylant į viršų siaurinti
, bet cia reikia moketi graziai siaurinti, man dar nevisada pavyksta tai

galima bandyti pradeti ir nuo virsugalvio, tik tokio budo pati dar nebandziau smile.gif

QUOTE(natuliona @ 2011 11 11, 18:16)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 18 kovo 2012 - 13:50
QUOTE(natuliona @ 2012 03 18, 13:48)
galima iškart nerti nuo atnarėlės ir kylant į viršų siaurinti
, bet cia reikia moketi graziai siaurinti, man dar nevisada pavyksta tai


Pasinaudojusi jūsų įkeltomis pamokėlėmis baiginėju nerti dukrytei kepuriuką, kai visiškai pabaigsiu įkelsiu čia pasirodyt biggrin.gif Šis būdas man lengviausias pasirodė rolleyes.gif

Norėčiau išmokt ir beretę nunarpliot, bet jin man dar mistika, reikia ilgiau studijuot blush2.gif Laiko turiu nemažai iki kitos žiemos biggrin.gif

natuliona iš kokių siūlų neriat kepures žiemai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 03 18, 13:48)
galima iškart nerti nuo atnarėlės ir kylant į viršų siaurinti
, bet cia reikia moketi graziai siaurinti, man dar nevisada pavyksta tai

dėkui 4u.gif

pradėjau vistik nerti nuo apačios į viršų, pusė nunėriau jau, bet vaikas miega jau 5 val pietų miego, laukiu kol prabus - reikia pamatuoti ką prinarpliojau.

p.s. gal kas turite foto - užlūžęs kompas buvo, tai dingo visi mano failiukai su įvairiais pavyzdukais, o dabar žiūrinėjau internete bet neradau pavyzdėlio - buvo tokios kepurytės su nertomis aplikacijomis - katytė, viena akis sagutė įsiūta, kitą kryžiukas pasiuvinėti, na kažkas panašaus, gal turite įdėti pavyzduką ? Nes noriu tokios kačiuko ant šios dienos nertos kepurikės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2012 03 18, 17:50)
... katytė, viena akis sagutė įsiūta, kitą kryžiukas pasiuvinėti, na kažkas panašaus, gal turite įdėti pavyzduką ?

Tokia? bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Aš dar apie beretę ateinu paklaust blush2.gif Su rusų nelabai draugauju, tai gal jūs atsakysit. Nunėriau jau tą blyną kokio reikia ir dabar reikėtų siaurinti. Tai pabandžiau siaurinti analogiškai, kaip ir platinti: ties kiekvienu reljefiniu stulpeliu suneriu 2 stulpelius į vieną. Bet ji man kažko nesiaurėja arba labai lėtai... Sakau gal reikia 3 stulpelius sunerti? g.gif

Ir dar, tą patį kraštuką darot taip: 1 reljefinis stulpelis, kitas paprastas su užmetimu? O gal geriau daryt pagal tą Natulionos kraštuko-gumytės būdą? Kas išbandę parašykit kaip geriau gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2012 03 18, 18:52)

Ristina - ne tokia, ten ant šoniuko nedidukė aplikacija padaryta, lyg blynukas na pasiuvinėta ar kažkaip pan tas katukas, striuka man su fantazija doh.gif - tai reik pažiūrėti ir viens prie vieno daryčiau, o galvoje ne visą vaizdą atkuriu ax.gif
QUOTE(debesiuke:) @ 2012 03 18, 19:12)
Ir dar, tą patį kraštuką darot taip: 1 reljefinis stulpelis, kitas paprastas su užmetimu? O gal geriau daryt pagal tą Natulionos kraštuko-gumytės būdą? Kas išbandę parašykit kaip geriau gaunasi smile.gif

kraščiukas - teisingai rašot - vienas reljefinis, kitas paprastas mirksiukas.gif
pagal Natuliona - dar nebandžiau, nes tik pati šnd šį atnarėlės būdą išbandžiau - thumbup.gif , dabar tik tokius ir nersiu, na žiemai ripsiuku megsiu, labai lengva, tampru, mažai skaičiavimo, jokio ardymo kad pataikytum ausytes thumbup.gif
Atsakyti