Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Oi, kiek čia grožybių. Parodysiu savo mažės pavasarinį komplekčiuką, tik ji kategoriškai atsisakė fotkintis smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2012 03 12, 19:40)
Rasa, leisk atspet... su rozem:)?

Nea,su braskem tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dukrytei. smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 03 13, 20:05)
Kiek graziu kepuriuku  wub.gif

Kaip pavydziu jums laiko... Man su keikvienu maziukes menesiu lieka jo vis maziau, o dabar ypac nes pradejo vaiksciot  rolleyes.gif

kai pradeda vaikščioti laiko atsiranda daugiau. ta prasme jau kai tvirtai vaikščios. bent jau man taip atsitiko smile.gif. aš aplamai su dviem pametiniais sugebu kažką nuveikti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 03 14, 00:20)
kai pradeda vaikščioti laiko atsiranda daugiau. ta prasme jau kai tvirtai vaikščios. bent jau man taip atsitiko smile.gif. aš aplamai su dviem pametiniais sugebu kažką nuveikti  bigsmile.gif

Ech... pas mus dar tik pirmi zingsneliai tokie sleivi kreivi biggrin.gif ir begalinis noras eiti biggrin.gif Labai tikiuosi, kad pradejus tviciau vaiksciot maziukei, atsiras daugiau laiko rankdarbiams wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AisLu: 14 kovo 2012 - 07:19
Koks kepureliu grozis wub.gif
pasirodom ir mes su pernai nerta pavasarine kepuryte, kuria neriau dukrytes krisktynoms, bet paskui labai puikiai derejo visa pavasari smile.gif
dabar ieskau nauju ideju siam pavasariui, o cia ju labai daug thumbup.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2012 03 12, 22:53)
lotuliukas.gif pralinksminot merginos;)) gerai, kad bent kas "imtu":)))

tai biski likau nesupratus blush2.gif g.gif sie kepuriukai buvo neriami neaisku kam g.gif blush2.gif

QUOTE(AisLu @ 2012 03 13, 20:05)
Kiek graziu kepuriuku  wub.gif

Kaip pavydziu jums laiko... Man su keikvienu maziukes menesiu lieka jo vis maziau, o dabar ypac nes pradejo vaiksciot  rolleyes.gif

visos mes ta praejom etapa teks ir jum pakentet, o dar geriau kai mazyle miega kad ir grozio miegelio nors eilute kita ir vis judama i prieki mirksiukas.gif
Atsakyti
Žvėris biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
padekit mergaites help.gif help.gif help.gif

kaip suminkstinti lininius siulus, turiu is ju nunerti kepurytes, dave siulus, o jie tokie kieti, kaip sakau dratiniai doh.gif jau net riesa skauda, o nenuneriau net trecdalio, o reikia vienodu 5 doh.gif cool.gif doh.gif
Atsakyti
auksarankes gal galite pasiulyti kazkokius tai siuliukus dar va tokiam pavasariui, nes nieko neismastau kas tiktu tokiam orui ? bijau persilta siula insigyti arba pervesu
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 03 14, 13:48)
padekit mergaites  help.gif  help.gif  help.gif

kaip suminkstinti lininius siulus, turiu is ju nunerti kepurytes, dave siulus, o jie tokie kieti, kaip sakau dratiniai  doh.gif  jau net riesa skauda, o nenuneriau net trecdalio, o reikia vienodu 5  doh.gif  cool.gif  doh.gif


Su šia bėda buvau susidūrus prieš kelis metus. Nunėrus iškalbiau skalbiankėje. Suminkštėt tai tikrai suminkštėjo, bet ir neblogai susitraukė. O kaip prieš nėrimą juos suminkštinti tai net neisivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(daisy5693 @ 2012 03 14, 14:33)
Su šia bėda buvau susidūrus prieš kelis metus. Nunėrus iškalbiau skalbiankėje. Suminkštėt tai tikrai suminkštėjo, bet ir neblogai susitraukė. O kaip prieš nėrimą juos suminkštinti tai net neisivaizduoju.

tai reikia gal keliais cm vadinas didesne nerti tada g.gif

man esme butu kad dabar jie butu nors kiek minkstesni nes tuoj tikria bus kancia net ziuret i ta puse cool.gif doh.gif
Atsakyti