Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(kristinalm @ 2012 03 13, 08:00)
Vat vat, kad taip imtų kaip visi giria biggrin.gif  Palauk, dar normaliai pavasaris neatėjo, tuoj varasai  išgraibstys mirksiukas.gif


Kad čia susirinkus ta publika, kuri "duoda" smile.gif
Atsakyti
Ruosiames jau vasarai:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Laaaaaaaaaabai graziu kepuriuku pridejusios, merginos wub.gif
Ir as pabaigiau pavasariui savo mazai pusseserei kepuryte (pozuoja dukryte, todel jai didele truputi ax.gif ). http://public.fotki....ik-collage.html (neina man tiesiai cia ikelti foto blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(kribut @ 2012 03 13, 10:49)
Ruosiames jau vasarai:


user posted image



Kokios gražios gėlės wub.gif Tik, mano nuomone, pusė jų grožio dingsta, kai jos kabančios. Jei jas pritvirtinus prie pačios kepurytės, atsiskleistų visas jų grožis.
Atsakyti
o as vis dar su siltesnemis pasirodau, ir turbut jau sezona uzdarysiu, pradesiu ir vasarai ruostis biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2012 03 11, 14:35)
cia virvutes principu, nerandu jokio schemos internete, na principas kaip virve susukti.

ziurint kokio storio norit virvutes, atsikerpat tam tikra ilgi siulu (paskui jis susilenkia per puse ir gaunasi tas ilgis koks bus butent raistuku ilgis). Dazniausiai is pavasariniu siulu as suku is 6 siuliuku, o sulenkus jau gausim 12 ir virvute bus tokia vidutine. Jei norit plonesnes tai is maziau siulu, jei storesnes tai is daugiau siulu.
Perveriu per kepures ausyte , na ten kur turi buti raistukai. Viena gala turi kazkas palaikyti, arba ismoksite ir pati su koja galiuka prispausti (kepure lieka prie to galiuko kur kazkas laiko ar prispaudziate), ir tarp pirstu sukate i viena puse, kuo daugiau susuksite tuo virvute bus tankesne, t.y. susipins tankiau. Kai jau matote kad uztenka sukti, atsargiai istempus susuktus siulius (kitaip jie pradys pintis ir reiks is naujo sukt smile.gif ) paimate kita gala (kepure turi laikyti kazkas arba prispausta laikote), suimate abu galus, padarote kad kepure butu ties viduriu ir paleidziate suktis ir taip susisuka virvute, gale uzrisate mazga.
As cia nupasakojau kaip is karto ant kepures padaryti. Kiti daro atskirai virvute (ant vidurio permauna zirkles, kuriu pagalba susisuka virvute) paskui su kitom nukerpa ir abiejuose galuose buna mazgai ir tenka prisiuti prie kepures , ko pasekoje lieka mazgas ties ausytemis ir gali spausti.


Atbėgu padėkoti už išsamų aprašymą dėl tos virvelės ir parodyti rezultatą smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kokia miela kepurė thumbup.gif

Kokie čia siūliukai?
Atsakyti
QUOTE(Joll@ @ 2012 03 13, 18:16)
Kokia miela kepurė  thumbup.gif

Kokie čia siūliukai?


jei jūs apie mano sūnaus kepuriuką, tai dėkoju smile.gif

nėriau iš yarnart lily siūliukų, jie truputį storesni nei maxi
Atsakyti
vi.da. kepuriukas ir leliukas nuostabūs wub.gif

Naujai iškepta kepurytė 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vi.da. @ 2012 03 13, 17:13)
Atbėgu padėkoti už išsamų aprašymą dėl tos virvelės ir parodyti rezultatą  smile.gif




labai grazi kepuryte wub.gif ir dziaugiuosi kad puikiai pavyko virvute thumbup.gif

visu kitu giriu kepuriukus wub.gif
Atsakyti
Kiek graziu kepuriuku wub.gif

Kaip pavydziu jums laiko... Man su keikvienu maziukes menesiu lieka jo vis maziau, o dabar ypac nes pradejo vaiksciot rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek daug grožių pridėta net akys raibsta.. Aš atnešu parodyti savo pelėdžiukus.. ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti