Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(debesiuke:) @ 2012 03 11, 12:32)
Žiūriu žiūriu jūsų kepuriuką ir man ji tokia gana tvirta atrodo (lyginant su mano) Aš irgi iš šitų siūlių pradėjau saviškiui nerti ir man ji tokia plona, skysta atrodo. Galvoju ar ne per plona bus. Gal jūs iš dvigubo siūlo nėrėt? Ar čia tik foto atrodo taip tvirčiau? g.gif

Komplektukas tai labai fainas smile.gif



tvirta pas mane, tanki g.gif

jauciu busiu blogai nupasakojusi doh.gif doh.gif sorry uz suklaidinima blush2.gif pasiemiau mezgini pries akis ....

dar karta bandau paaiskinti: pirma eile zemu stulpeliu, antra eile - 3 akys stulpeliai su uzmetimu ant ketvirtos darau bumbuliuka is 7 akiu stulpeliu su uzmetimu ir cia ant vienos akutes tas bumbuliukas,tik virsugalvis kol dar tik platinau bumbuliukus dariau is 5 akiu stulpeliu su uzmetimu, ir tada vel eile paprastai zemu stulpeliu, kuri kaip ir sutraukia ar kaip cia paaiskinti sutvirtina ir ties bumbuliukais susitraukia, jie tampa iskilus.


va radau internete panasia schema, tik as dariau didesnius bumbuliukus ir aisku isdestymas pas mane kitoks

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_online: 11 kovo 2012 - 13:23
Del tankumo gal reiketu tiesiog vaseli mazesni paimti?

dedu kepuriuko schema, sorry kad taip reik i virtuve maut.
Atsakyti
QUOTE(vi.da. @ 2012 03 08, 21:41)
įdomūs kepurytės raištukai, gal papasakotumėt kaip juos taip susukti?



cia virvutes principu, nerandu jokio schemos internete, na principas kaip virve susukti.

ziurint kokio storio norit virvutes, atsikerpat tam tikra ilgi siulu (paskui jis susilenkia per puse ir gaunasi tas ilgis koks bus butent raistuku ilgis). Dazniausiai is pavasariniu siulu as suku is 6 siuliuku, o sulenkus jau gausim 12 ir virvute bus tokia vidutine. Jei norit plonesnes tai is maziau siulu, jei storesnes tai is daugiau siulu.
Perveriu per kepures ausyte , na ten kur turi buti raistukai. Viena gala turi kazkas palaikyti, arba ismoksite ir pati su koja galiuka prispausti (kepure lieka prie to galiuko kur kazkas laiko ar prispaudziate), ir tarp pirstu sukate i viena puse, kuo daugiau susuksite tuo virvute bus tankesne, t.y. susipins tankiau. Kai jau matote kad uztenka sukti, atsargiai istempus susuktus siulius (kitaip jie pradys pintis ir reiks is naujo sukt smile.gif ) paimate kita gala (kepure turi laikyti kazkas arba prispausta laikote), suimate abu galus, padarote kad kepure butu ties viduriu ir paleidziate suktis ir taip susisuka virvute, gale uzrisate mazga.
As cia nupasakojau kaip is karto ant kepures padaryti. Kiti daro atskirai virvute (ant vidurio permauna zirkles, kuriu pagalba susisuka virvute) paskui su kitom nukerpa ir abiejuose galuose buna mazgai ir tenka prisiuti prie kepures , ko pasekoje lieka mazgas ties ausytemis ir gali spausti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_online: 11 kovo 2012 - 13:37
del tu raistuku turiu toki,
Laura, ar cia tas pats principas?

user posted image
Atsakyti
natuliona nesuprantu as sios schemos lotuliukas.gif blush2.gif bet esme kad gaunasi virvute kas ja supranta biggrin.gif

na siaip 1 paveikslas tai principas toks kaip as darau, o 2 paveikslas tai cia dar pina ant virsaus, gal kad sotra virve gautusi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_online: 11 kovo 2012 - 17:12
QUOTE(Sissta @ 2012 03 10, 18:46)
Aciu merginos, schemos kompe nebeturiu (isvalytas doh.gif ) bet veliau paieskosiu kai biski laisvesne busiu. Arba kristinalm prasikyt, jos tas pats rastas ( as, beje, Kristina sirgdama jo taip ieskojau...)
Nikte, jei manaja nori kopijot tai prasom, kitos tai net ne klausia:)Faina bus sutikti Klp:D

Aha, apie ją kalbėjau ax.gif O iš kur žinai kad aš iš Klp? ten esu retas svečias blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 03 11, 18:28)
Aha, apie ją kalbėjau  ax.gif O iš kur žinai kad aš iš Klp? ten esu retas svečias  blush2.gif

Hm.. atrodo skaiciau temoi del dovaneliu vaikam, kad perduodi ir gali paimti is klaipedieciu, na kaz kas galvoi istrige tokio. g.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
grazi skrybelaite, gelyte super thumbup.gif
Atsakyti
paprastute smile.gif ji
Atsakyti
chi chi chi, jau mano "naujokė" čia:
user posted image
Atsakyti
Ateinu pasirodyt su nauju pavasariniu kepuriuku 4u.gif

user posted image

Atsakyti