Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Fainu kepuriu, merginos, pridejot thumbup.gif

Atnesu dar braskiu.. tik spalvos labai jau blankios isejo:(
user posted image
user posted image

o sita kepuriuka kartu nere seimininke:)) is begonijos dezutes paduodavo kamuoliukus:)))
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2012 03 10, 16:29)
Fainu kepuriu, merginos, pridejot thumbup.gif

Atnesu dar braskiu.. tik spalvos labai jau blankios isejo:(
o sita kepuriuka kartu nere seimininke:)) is begonijos dezutes paduodavo kamuoliukus:)))

Labai grazios abi, bet antra grazesne biggrin.gif

Gal gali pasidalint virsugalvio schema? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2012 03 10, 15:29)
Fainu kepuriu, merginos, pridejot thumbup.gif

Atnesu dar braskiu.. tik spalvos labai jau blankios isejo:(
user posted image
user posted image

o sita kepuriuka kartu nere seimininke:)) is begonijos dezutes paduodavo kamuoliukus:)))
user posted image
user posted image


labai grazi kepuryte. Kokio amziaus mergytei mezget? gal galit schemute imesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2012 03 10, 16:29)
Fainu kepuriu, merginos, pridejot thumbup.gif



labai gerą idėją pamėtėjai dėl siūlų likučių. ačiū 4u.gif


o čia mano paskutinė:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryto@Rasa: 10 kovo 2012 - 17:25
Sissta ,labai grazios kepurytes wub.gif wub.gif tikra vasara thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKOS MEZGEJELES, ateinu su prasimu gal kuri turi scemute berniukui beretei numegsti, buciau labai dekinga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus dėl siūlų. tą problemą spręsim ax.gif

Norėjau atsiklausti kad paskui nebūtų nesusipratimų ax.gif Ar galėčiau savo mergai (jokiu būdu ne klientėms) nukopinti kepurytes su braškėmis. jos man tokios gražios, jeigu prašyčiau savo panai nunerti niekas nesuprastų biggrin.gif o aš jų taip noriu, ale baisu kad plagiatore neapšauktų paskui blush2.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(vilka11 @ 2012 03 10, 17:41)
SVEIKOS MEZGEJELES, ateinu su prasimu gal kuri turi scemute berniukui beretei numegsti, buciau labai dekinga thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Apie beretes lapą ar tris atgal pavertus tikrai rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu merginos, schemos kompe nebeturiu (isvalytas doh.gif ) bet veliau paieskosiu kai biski laisvesne busiu. Arba kristinalm prasikyt, jos tas pats rastas ( as, beje, Kristina sirgdama jo taip ieskojau...)


Nikte, jei manaja nori kopijot tai prasom, kitos tai net ne klausia:)Faina bus sutikti Klp:D

Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 03 10, 16:14)
rudeni zalius pirkau tai mokejau po 8 ir net minties nebuvo deretis nes ir taip galvoju pigiai gavau  blush2.gif  parduotuvej nei su ziburiu tokia kaina tikrai nerasi manau  cool.gif


teisingai pasakėte, tai buvo pernai vasara, o prieš kalėdas, aš tuose pačiuose gariūnuose, kur pati pigiai maxi pirkdavau, bandžiau derėtis ir nepavyko. Sako, kad medvilnė pabrango, tad ir siūlų kainos pakilo. Tad jau ir gariŪnuose po 8 lt nėra schmoll.gif nebent jūs ten blatą turite
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2012 03 08, 20:56)
pakvipo jau pavasariu  wub.gif

imetu savo pavasarinuke berniukui


Žiūriu žiūriu jūsų kepuriuką ir man ji tokia gana tvirta atrodo (lyginant su mano) Aš irgi iš šitų siūlių pradėjau saviškiui nerti ir man ji tokia plona, skysta atrodo. Galvoju ar ne per plona bus. Gal jūs iš dvigubo siūlo nėrėt? Ar čia tik foto atrodo taip tvirčiau? g.gif

Komplektukas tai labai fainas smile.gif
Atsakyti
Sissta, gražuolės kepurytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2012 03 10, 15:29)
Atnesu dar

abi labai fainos wub.gif
kaip sekasi platinti virsugalvi? pasidalink patirtim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 11 kovo 2012 - 12:52