Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Dar čia Maxi, padori kaina http://www.darbelium...iulai/maxi.html ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 03 09, 09:03)
Aš baltų siūlų buvau pernai per užsipirkus mažei krikšto suknytei. paskui pergalvojau kad noriu ne iš maxiukų nerti tai turėjau jų visą kalną. Tik dabar baigėsi. Po 11 jaučiu irgi daugoka, nes kitus būna pataikau ir po 6 lt  ax.gif  o man dabar baltos spalvos reikia milžiniško kiekio 150 kepurių  ax.gif  blush2.gif nugi visvien kažkur reikės bandyti tartis. gal kai didesnis kiekis kas nors nuleistų  g.gif

vaziuociau jauciu i gariunus del tokio kiekio mirksiukas.gif

QUOTE(Niktė @ 2012 03 09, 11:24)
galvojimų daug buvo, ale pinigėliai nemaži jie ir padarė savo  blush2.gif vienai per sunku, tad pasiūliau ir vienai draugei padėti. Dėl to ir ieškau baltos spalvos nes per tokį kiekį jausis stipriai kaina

bandysiu mažei nerti beretukę. Rankos nekyla  doh.gif

ir ko gero turi buti visos vienodos dar ar ne blink.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 03 09, 09:33)
koks puikus kūrinys! visai ne blynas  thumbup.gif  Man, tarkim, visai tiktų ir patiktų ryški oranžinė spalva  rolleyes.gif Gal galima būtų į schemutę žvilgtelt?  4u.gif


aciu 4u.gif

o schemute turiu labai nekokybiska, per maza ir nelabai matosi doh.gif todel ziuredama i ja kuriau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 03 09, 09:26)

viena SM nare irgi pigiau parduoda  smile.gif


kuri? gal gali nuorodą duot?
Atsakyti
saltesniam pavasariui komplektukas sunui
user posted image
ir siltesniam pavasariui kepuriukas
user posted image
Papildyta:
as dar su tokiu klausimuku, nors biskuti ne i tema, gal kuri pagelbesit..... g.gif kaip nuotraukytes sumazint, keliu per google+, labai jau mano foto dideles doh.gif ???
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 02 26, 20:01)
dar vienas pavasarinis komplektukas
berete tik truputeli mazoka modeliui  smile.gif

user posted image





Labai grazu. Gal galit papasakot kaip megzti reikia..
Atsakyti
As irgi turiu klausimeli apie berete ax.gif Kokio skersmens blyna reiketu nerti beretei,jei galvos apimtis 52cm? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JORITA @ 2012 03 09, 19:19)
Labai grazu. Gal galit papasakot kaip megzti reikia..

cia apie berete klausiat? tada cia
http://forum.knitty....opic=12800&st=0

jei salikelis domina tai cia postas 147
http://www.supermama...?...7027&st=144

QUOTE(lince lince @ 2012 03 09, 20:08)
As irgi turiu klausimeli apie berete  ax.gif Kokio skersmens blyna reiketu nerti beretei,jei galvos apimtis 52cm? g.gif

sunku taip pasakyti...apie 26cm bandyciau jei neriat pagal ta kur auksciau ikeliau smile.gif
Atsakyti
Aciu natuliona,kaip tik apie sita ir kalbejau. aciuks.gif
Atsakyti
Nikte, kiek supratau tau reikia baltu Maxi? ju daug pigiau yra gariunu turguje, man bent jau pernais vasara nupirko berods uz 6-7 lt uz kamuoliuka, jei imsi dideli kieki tai dar ir nuolaida turetum gauti mirksiukas.gif
Atsakyti
As Gariunuose tokiu pigiu nesu maciusi, net bangiau nei parduotuveje mokejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2012 03 10, 10:35)
Nikte, kiek supratau tau reikia baltu Maxi? ju daug pigiau yra gariunu turguje, man bent jau pernais vasara nupirko berods uz 6-7 lt uz kamuoliuka, jei imsi dideli kieki tai dar ir nuolaida turetum gauti  mirksiukas.gif

rudeni zalius pirkau tai mokejau po 8 ir net minties nebuvo deretis nes ir taip galvoju pigiai gavau blush2.gif parduotuvej nei su ziburiu tokia kaina tikrai nerasi manau cool.gif
Atsakyti