Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

o kokio siltumo renkates pavasarines kepurytes ? ieskau siulu ir vis dvejojo kad nebut pervesi arba persilta kepuryte g.gif
Atsakyti


cia salikas kam reikia smile.gif

user posted image
[/quote]
Nelabai į temą būsiu, bet kadangi čia aptarinėjam šį grožį, tai čia ir klausiu. Natuliona, gal galėtum išsamiau paaiškinti šalikėlio nėrimo eiliškumą? Iš schemos nelabai įšifruoju. Kaip suprantu, nuneriamos gėlytės, o kas paskui? Aplink viena gėlytę "apvažiuoji" tuo rudu siūlu ir neri pusę šalikėlio? Paskui aplink kitą gėlytę ir grįžti nerdama kitą šaliko pusę, ar kaip?

Atsakyti
Pagirsiu visas kepurytes smile.gif Nuostabios !!!!
Pasirodau ir as ka nusimezgiau ax.gif
pagal toki modeli: user posted image
user posted imageuser posted image
ir vaikiska kepuryte smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Stitch @ 2012 03 05, 15:10)
Pagirsiu visas kepurytes smile.gif Nuostabios !!!!
Pasirodau ir as ka nusimezgiau  ax.gif
pagal toki modeli:

kokia graži ir idomi thumbup.gif
mezgei pagal foto ar turi ir aprašymą ax.gif gal gali pasidalinti kaip ją nusimegzti mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu rusiska aprasyma. http://abcknit.ru/?p=3596
Siaip labai smagi, ir dydis universalus, tinka ir man ir mano penkiameciui - nes puikiai tamposi-traukiasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stitch: 05 kovo 2012 - 15:28
QUOTE(Stitch @ 2012 03 05, 15:27)
turiu rusiska aprasyma. http://abcknit.ru/?p=3596
Siaip labai smagi, ir dydis universalus, tinka ir man ir mano penkiameciui - nes puikiai tamposi-traukiasi smile.gif

ačiuks 4u.gif
Atsakyti
mergytės, kaip nusistatot, kokio dydžio reikia blyną nert? kažkada buvau radusi formulę, ale neberandu jos blush2.gif
Atsakyti
Galvos apimti dalinti is 3.14
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2012 03 05, 16:13)
Galvos apimti dalinti is 3.14


ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Vasarinė kapurytė 4u.gif
user posted image
Atsakyti
seku temą dažnai , pasidžiaugiu puikiais jūsų darbeliais thumbup.gif tik vis neprisiruošiu savų parodyti, nors jau pavasaris bet dar parodau savo dukriukų žieminukes:
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2012 03 07, 00:15)


Kaip gražuuu! wub.gif
Atsakyti