Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(felija @ 2012 03 03, 22:33)
labai grazu  wub.gif

o kam cituojat foto kai ji visai salia blink.gif juk apkraunat papildomai tik foruma ir jokios naudos is to nera cool.gif doh.gif

Sissta, nuostabios braskytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2012 03 03, 19:35)
Atnesu braskiu...skanaus.. rolleyes.gif


Atrodo įspūdingai, bet norėtųsi ir ant galvos pamatyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2012 03 03, 19:35)
Atnesu braskiu...skanaus.. rolleyes.gif

ir aš su braškėm ateinu bigsmile.gif cia juostelė?

mano
"Braškytės" wub.gif

user posted image
Atsakyti
natuliona, aha juostele ant gumos;)
tavosios kokiios skaaanios:)) pas mane irgi kepure guli su tuo rastu, kuriuo ieskojau,tik dar nenufotkinu:( Irgi braskeees;)
MezguVisiems, neturiu as merginos, o ant mano babauziu uzdeti imanoma tik keletui sekundziu:)))
Aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gyvenime negalvojau, kad ateisiu i tokia tema. Rankdarbiais niekada neuzsiimdavau. O dabar ant senatves sumasciau. Prisiziurejau visokiu kepureliu, nerealiai grazios, Natulionos thumbup.gif Tai va, pagalvojau, kad kas cia man reiskia, imsiu ir nunersiu, servetele gi moku irnesakyk.gif
Galvoju, pradesiu nuo storesnes, dar ne vasara, su vienu uzmetimu visada. Nu ir ka, 15 eile jau ir nesamone gaunasi doh.gif Va tai tau ir lengva blush2.gif

Esme ta, kad kaip kazkas rase, tai as paskaiciavau galvos spinduli. Tai gavosi apie 14 cm. Na, neriu 14 cm blyna, taip? Vis platejant, taip? Ir neuzlenkiant, tiesiog blyna?
O dabar uzlenkti ir viskas? Nes siuo metu kai as perlenkiu kepureles virsu, tai nesigauna virsus apvalus, o tiesus, isivaizduokit, iskerpat blyna ir sulenkiat per puse. Tai mano siuo metu taip atrodo. Geda peleda, kur mano klaidos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2012 03 04, 16:40)
Sveikos 4u.gif

Gyvenime negalvojau, kad ateisiu i tokia tema. Rankdarbiais niekada neuzsiimdavau. O dabar ant senatves sumasciau. Prisiziurejau visokiu kepureliu, nerealiai grazios, Natulionos thumbup.gif Tai va, pagalvojau, kad kas cia man reiskia, imsiu ir nunersiu, servetele gi moku irnesakyk.gif
Galvoju, pradesiu nuo storesnes, dar ne vasara, su vienu uzmetimu visada. Nu ir ka, 15 eile jau ir nesamone gaunasi doh.gif Va tai tau ir lengva blush2.gif

Esme ta, kad kaip kazkas rase, tai as paskaiciavau galvos spinduli. Tai gavosi apie 14 cm. Na, neriu 14 cm blyna, taip? Vis platejant, taip? Ir neuzlenkiant, tiesiog blyna?
O dabar uzlenkti ir viskas? Nes siuo metu kai as perlenkiu kepureles virsu, tai nesigauna virsus apvalus, o tiesus, isivaizduokit, iskerpat blyna ir sulenkiat per puse. Tai mano siuo metu taip atrodo. Geda peleda, kur mano klaidos blush2.gif


Toliau reikia nerti tu paciu stulpeliu skaiciumi, kol visas kepures ilgis bus 15-17 cm (tai jei blyno skersmuo 14cm, nuo viduriuko gaunasi 7 cm, tai dar koki 9-10 cm nei platinant, nei siaurinant), nes dabar nunerei tik virsugalvi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2012 03 04, 18:40)
Toliau reikia nerti tu paciu stulpeliu skaiciumi, kol visas kepures ilgis bus 15-17 cm (tai jei blyno skersmuo 14cm, nuo viduriuko gaunasi 7 cm, tai dar koki 9-10 cm nei platinant, nei siaurinant), nes dabar nunerei tik virsugalvi  ax.gif


Aciu, darosi panasu i kepure 4u.gif
O jei neriu stulpelius i tarpus buvusioj eilej, neprades man siaureti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2012 03 04, 20:03)
Aciu, darosi panasu i kepure 4u.gif
O jei neriu stulpelius i tarpus buvusioj eilej, neprades man siaureti? blush2.gif


pasiskaiciuok karts nuo karto kiek stulpeliu. 4u.gif
as kazkaip ipratus visa laika skaiciuoti 1-2-3... iki 10, pvz, ir matysi kaip baiginejasi eile, ar vis tuo paciu skaiciumi ar ne. blush2.gif
Atsakyti
natuliona, tavo kepuryte "braskytes" niu taip man patiko, tokia vasariska, skani.... lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 03 04, 14:41)
ir aš su braškėm ateinu  bigsmile.gif cia juostelė?

mano
"Braškytės" wub.gif


kokia skani wub.gif Atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Musu naujas kepuriukas (liko siulu ir salikeliui biggrin.gif )
user posted image
Tik dabar kepuryte jau su pamusaliuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 03 04, 14:41)
ir aš su braškėm ateinu  bigsmile.gif cia juostelė?

mano
"Braškytės" wub.gif

kokia graži wub.gif
O čia mano kuklutė ax.gif
user posted image
Atsakyti