Įkraunama...
Įkraunama...

1 virtuvės kombainas ar daug atskirų prietaisų?

Pirkom Senuku prekybos centre.
Ir aciu uz nuoroda reiks butinai pasiskaityt.
Atsakyti
gavom dovanu vestuviu proga moulinex'a tai taip ir stovi nenaudojamas, labai daug plovimo nei is jo naudos, bent jau man smile.gif
Atsakyti

gavau dovanų nuo senio šalčio KENWOOD KM266 biggrin.gif bigsmile.gif ,neatsidžiaugiu rolleyes.gif ..man jis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labukas. Patarkit kur gauti gerą įvairių daržovių pjaustyklę? Kitaip tariant tarką? Norėčiau įvairios - kad galima būtų morkas šiaudeliais, agurkus griežinėliais, kopūstus tarkuot? Gal kur matėt kokybišką ir patikimą, tik ne perbrangiausią?
Atsakyti
QUOTE(Dukrytė @ 2008 01 04, 11:01)
Labukas. Patarkit kur gauti gerą įvairių daržovių pjaustyklę? Kitaip tariant tarką? Norėčiau įvairios - kad galima būtų morkas šiaudeliais, agurkus griežinėliais, kopūstus tarkuot? Gal kur matėt kokybišką ir patikimą, tik ne perbrangiausią?



Matosi čia ko paklausi to negausi. Visos mamos užsiėmusios savo bėdomis ir problemomis arba čia aš tokia jau nekantri esu.
Atsakyti
QUOTE(Dukrytė @ 2008 01 08, 18:13)
Matosi čia ko paklausi to negausi. Visos mamos užsiėmusios savo bėdomis ir problemomis arba čia aš tokia jau nekantri esu.




Tai gal, tiesiog, nieks nezino kur tokiu yra, man atrodo kazka panasaus per "Tv shopa" reklamuoja. Mes panasia pirkom dovanu per Kaledas, bet nezinau kaip tarkuoja, dar neklausiau. Kainavo gal 25lt. Bet tu turbut ne to ieskai?
Atsakyti
QUOTE(Dukrytė @ 2008 01 08, 16:13)
Matosi čia ko paklausi to negausi. Visos mamos užsiėmusios savo bėdomis ir problemomis arba čia aš tokia jau nekantri esu.


man vyras is vokietijos parveze, ale ne sykio nepanaudojau, pardavineju blush2.gif
Atsakyti
Man reikia elementarių tarkavimo "staklių" (taip jau pavadinau), su visokiais tarkavimo peiliukais. Būna turguose kinietiškos, bet jų kokybe nesižaviu. Gal parduotuvėse būna kokių kokybiškesnių gal vokiškų, gal lenkiškų. Na aš nežinau kur galima būtų gauti tokių. Gal matėt kur?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 01 08, 22:59)
man vyras is vokietijos parveze, ale ne sykio nepanaudojau, pardavineju  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(alionuschka @ 2007 11 20, 22:40)
O tau bulves gerai tarkuoja????????? Mes atgal i parde atidavem jie tikrins sake. tai ziuresim ka atsakys, bet man jis nepatiko, ir jai mums grazins as nezinau ka su juo daryt! schmoll.gif Ir taip keista girdet kad kazkam patinka!


Aš savo kombainu patenkinta, nes man reikalingas funkcijas jis atlieka puikiai: spaudžia citrusinių vaisių sultis, spaudžia daržovių (pvz., morkų) sultis, sutarkuoja daržoves (pvz., morkas), sumala kavą, riešutus, suplaka baltymus, grietinėlę, suplaka įvairius vaisių kokteilius. Labiausiai džiaugiuosi, kad per pusę minutės plonom riekelėm supjausto bulves (tiesa, bulvių cepelinams ar tradiciniam bulvių plokštainiui niekad nebandžiau tarkuoti, nes šių patiekalų nemėgstu).
Savo pagalbininko nežadu grąžinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinistra @ 2008 05 08, 17:26)
Aš savo kombainu patenkinta, nes man reikalingas funkcijas jis atlieka puikiai: spaudžia citrusinių vaisių sultis, spaudžia daržovių (pvz., morkų) sultis, sutarkuoja daržoves (pvz., morkas), sumala kavą, riešutus, suplaka baltymus, grietinėlę, suplaka įvairius vaisių kokteilius. Labiausiai džiaugiuosi, kad per pusę minutės plonom riekelėm supjausto bulves (tiesa, bulvių cepelinams ar tradiciniam bulvių plokštainiui niekad nebandžiau tarkuoti, nes šių patiekalų nemėgstu).
Savo pagalbininko nežadu grąžinti  ax.gif




Tu turi omeni butent KENWOOD FP920 Multipro? jis turi nemazai privalumu, as nesigincisiu, bet mum reikejo bulviu takavimo funkcijos, nes daznai varom i kaima ir kepam blinus peciuje essen.gif , tai va atsiodo rankom tarkuot. dabar turim PHILIPS ESENCE HR7768, kainavo brangiau, bet atlieka savo funkcijas taip kaip priklauso!!!! bet KENWUDAI, aisku, 'paperka' savo dizainu ir kompaktiskumu, vos nenupirkom kito KENWUDO, jis brangesnis , bet graziai atrode thumbup.gif , paprasem surinkt, tai tas pas trukumas perdidelis tarpas tarp peiliuko ir dangcio doh.gif nu labai gaila buvo....
Atsakyti
panos, kurios nors retkarciais dar cia uzsukat, pasidalinkit (ilgamete) patirtim... Pas jus kokios firmos kombainas ir kokie diskai- plasmasiniai su metaliniais peiliukais, vientisi plieniniai ar dar kokie? Kiek metu jau atlaike detales? Ar nenusidevejo?
Aciu labai!!!!!
P.s. man svarbu bulviatarke, tai idomu ir tie, kurie ta funkcija turi ir gerai atlieka arba galima papildomai nusipirkti disku ar peiliuku
Atsakyti