Įkraunama...
Įkraunama...

1 virtuvės kombainas ar daug atskirų prietaisų?

Turiu Phillips kombaina su mesmale, sulciaspaude ir kt. priedais. Kol kas esu patenkinta smile.gif Nors jei gamini nedideli kieki, tada paprasciau su paprasta tarka susitarkuoti ar peiliu susipjaustyti - nereik paskui iso kombaino plauti ax.gif
Atsakyti
Mes irgi turime Philips kombaina, tai labai esame patenkinti, kai isties reikia pagaminti didesni kieki maisto. Paprasta ir labai patogu! 4u.gif
Atsakyti
ar kuri bandete su Braun K700 tarkuoti bulves kaip gaunasi tarkis aciu
Atsakyti
Aš jau 5m. naudoju BRAUN K700. Esu be galo patenkinta. Kombainą naudoju minimum savaitėj kartą, o rudenį, kai prasideda mišrainių darymas, tai išvis nepakeičiamas dalykas thumbup.gif Minusas tik toks, kad jis gana didelis ir priedams reiks rast nemažai vietos susidėt, ir "burokinė" tarka labai smulkiai tarkuoja, norėtusi stambesnės. Bet šiaip tai thumbup.gif viskas. Net cepelinam bulves su juo išsunkiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 07 lapkričio 2010 - 17:19
mAN GERIAU atskiri prietaisai, nei vienas didelis gargaras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2010 11 10, 12:45)
mAN GERIAU atskiri prietaisai, nei vienas didelis gargaras smile.gif


Mano asmenine nuomone štai tokia bulvių tarkavimo mašina: user posted image
užima nemažiau vietos nei toks anot tavęs „gargaras“.

user posted image

Nes tik jis vienas stovi ant spintelės, visa kita spintelėj.

Ir galiu galvą dėti, kad bulvatarkė, burokinė tarka, sulčiaspaudė, mėsmalė, smulkintuvas, mikseris ir visa kita, užima tikrai daugiau vietos, nei kombainas su keliais skirtingais peiliais ir indais. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuuzia: 10 lapkričio 2010 - 13:24
QUOTE(jurda @ 2010 11 10, 13:45)
mAN GERIAU atskiri prietaisai, nei vienas didelis gargaras smile.gif

schmoll.gif nesutinku. geriau vienas galingas ir pakankamai komfortabilus, negu pilni stalčiai mikserių, tarkų ir pan. vacation4.gif
Atsakyti
turiu ir virtuvini kombaina ir atskiru prietaisu, ir ka galiu pasakyti...na, pvz. smulkintuvo man reikia kiekviena diena vaikuciui viska smulkinti, tai dziaugiuosi, kad turiu atskira, kitaip kol isplauciau ta kombaina visa doh.gif
matyt mes, lietuviai, esam iprate daugiau viska su rankiniais prietaisais daryti, ypac jei mazai reikia. vat kai gyvenau vokietijoje, tai jie ten nuo iki daro su kombainais ar kitokiais el. prietaisais ir kitaip neisivaizduoja, kad reikia daryti. Manau cia ipratimo reikalas!
O kombainas turi buti laaabai geras, kad visas funkcijas atliktu kokybiskai ir gerai. O kokybe dazniausiai kainuoja nemazus pinigus!
Atsakyti
Sveikos merginos, esu dar naujoke bet vis pasiskaitau supermamos temu. As turiu kombaina Philips 7774 ir esu labai patenkinta. Bulves sutarkuoja, tesla isminko tereikia issikocioti ir gaminti, isplaka teslas blynams, pyragams tortams sausainiams, kokteiline padaro tyreles mazam vaikui, supjausto griezineliais viska ir kokio nori dydzio kad butu griezineliai na 8 dydziai yra. man patinka kad yra stambus tarkavimo antgalis tai susitarkuoju cukinija, morkas ir kepu labai skanius blynelisu vaikams. citrusiniu vaisiu sulciaspaude yra,o viska galima plauti indaploveje. Pirkau Pigu.lt tik gaila kad pavelavau menesi, nes kai nusipirkau atsirado philips 7775 modelis kuris turejo dar viena antgali tai yra sulciaspaude darzovems ir jau musu sodu vaisiams, bet ka padarysi juk nelauksi visa gyvenima kol atsiras toooooks kuris absoliuciai viska padarys, o juk ir poreikiai dideja vos ne su kiekviena diena, norejau tik kad minkytu nes maniskiai labai megsta miltinius patiekalus, kai nusipirkau tada pradejau galvoti apie sulciaspaude darzoviu ir vaisiu tai kai isejo i rinka naujas modelis jau turejau nusipirkus philips 7774, na ka padarysi, teks pirkti atskirai sulciaspaude, tik reikia surasti vietos kur pastatyti. Tik maniskis nemala mesos, bet yra kitas kombainas irgi philips is pigu.lt ten irgi minko tesla, pjausto, kokteiline yra ir mala mesa. ir galima plauti indaploveje. taigi reikia tik zinoti ko nori ir ieskotis internetuose smile.gif Sekmes visoms perkant ir ieskant smile.gif mirksiukas.gif gathering.gif vacation1.gif
Atsakyti
Aš už kombainą 4u.gif
Atsakyti
As taip pat esu uz kombaina. 4u.gif
Atsakyti
kokie modeliai butu kombainui, kuris minko tesla (tas minkymas turima omeny virtinukams tiktu?), mala mesa, pjausto (girezineliais ir kubeliais noreciau), tarkuoja, sultis spaudzia (ne tik citrusus)?
Atsakyti