Įkraunama...
Įkraunama...

1 virtuvės kombainas ar daug atskirų prietaisų?

aš neapsisprendžiu dėl šitų modelių http://www.eurobuiti...id=300&pid=2673 arba http://www.eurobuiti...id=300&pid=2670. Gal kuri turite atsiliepimų apie juos?
Atsakyti
gal kas turi atsiliepimu apie
kenwood km266 prospero
km266
jau beveik apsistojau ties siuo. patinka ,kad metalinis indas, kas labai reta .
kaina aisku truputi kandziojasi: senukuose virs 1000lt, eurobuityje dar galima kentet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 01 08, 22:35)
gal kas turi atsiliepimu apie
kenwood km266 prospero
km266
jau beveik apsistojau ties siuo. patinka ,kad metalinis indas, kas labai reta .
kaina aisku truputi kandziojasi: senukuose virs 1000lt, eurobuityje dar galima kentet  doh.gif


Turiu. Geras. thumbup.gif Kadangi neseniai įsigijau, tai trūkumų jokių nepastebėjau - plaka, maišo, pjausto labai gerai, sulčiaspaudė irgi super. Iš pradžių gal kiek sudėtinga naudoti atrodo, bet įpratimo ir praktikos reikalas.
Beje, paruoškit jam gerą stalčių ar lentyną, nes kai pamačiau kokią dėžę MB parvilko į namus, galvojau, kad visą šaldytuvą nusipirko doh.gif Dalių tikrai nemažai.

Beje, paieškok internetinėse parduotuvėse - ten pigiau gali rasti tuos pačius modelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilija13: 12 sausio 2009 - 17:03
na as irgi pagaliau apsistojau ties sia ir nusipirkau. kiek bandziau man patiko, tik triuksmingai dirba, pastebejau g.gif na bet visa kita thumbup.gif

dar neatrandu kaip isrinkti sulciaspaude, kad ja isplauti. jauciu reikes, atgal i parduotuve lekt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 01 12, 20:45)
na as irgi pagaliau apsistojau ties sia ir nusipirkau. kiek bandziau man patiko, tik triuksmingai dirba, pastebejau  g.gif  na bet visa kita  thumbup.gif

dar neatrandu kaip isrinkti sulciaspaude, kad ja isplauti. jauciu reikes, atgal i parduotuve lekt  doh.gif


Nežinau, nes MB su sulčiaspaude visada duodasi smile.gif
Šiaip dėl triukšmingumo pritariu. Tik neturiu su kuo palyginti, tai nežinau, ar būna tylesnių kombainų su tokio pat galingumo varikliuku.
Atsakyti
Gal galit palyginti ir patarti kuris geriau g.gif
philips 7745
ar
philips 7745/55

galvoju gimtadieniui pasidovanoti, ale funkcijos man panasios, galingumas irgi toks pats, tam 7745/55 tik kad viena sluotele daugiau, tai ar verta del to permoket. g.gif



Atsakyti
niekas nieko neatsake, tai vis tik nusipirkau antraji user posted image - isbandem jau kokteiline ir plaktuva - veikia thumbup.gif
sian tarkuosim bulves bulviniams blynams ir obuolius pyragui smile.gif ziuresim kaip tie priedai smile.gif

o del ko emiau si antraji, nes yra dezute visiems priedams tvarkingai susidet thumbup.gif ir dar vienas peiliukas storesniam pjaustymui riekelemis thumbup.gif

kol kas patenkinta wub.gif
Atsakyti
a merginos, skaiciau skaiciau cia apie tuos kombainus, ispradziu buvau uzsidegusi pirkti kenwood'a, bet pagal jusu atsiliepimus nelabai kaip atsiliepet tai isigijau PHILIPS HR 7775
user posted image
nu kolkas jis man pasaka, aisku dar neisbandziau tu beiliuku kur pjausto darzoves siaudeliais, paskui bulves tarkuoja.... nes dar nebuvo reikalo, na bet sultis spaudzia tai ogo kaip galingai, ir tikrai fainai, patinka tai kad didele anga nereikia smulkinti tu vaisiu, citrusinius ir gerai spaudzia, tesla minko, laaabai gerai, kiek ka kepiau visad liux budavo, peiliukas kur maiso ir kapoja tai fainuolis, vakar neatsidziaugiau kaip jis man greitai sumaise zuvies kotletu mase, tik sumeciau visus ingridijentus ir jau mase gatava, kolkas nematau jeme minusu thumbup.gif tiesa tik nzn kaip su malimu mesos, na tikliau kapojimu, nes atskirai turiu mesmale, tai kaip pirkau, man mesmales nereikejo ir i tai neatsizvelgiau, taip kad nieko negaliu pasakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 02 03, 11:59)
a merginos, skaiciau skaiciau cia apie tuos kombainus, ispradziu buvau uzsidegusi pirkti kenwood'a, bet pagal jusu atsiliepimus nelabai kaip atsiliepet tai isigijau PHILIPS HR 7775
user posted image
nu kolkas jis man pasaka, aisku dar neisbandziau tu beiliuku kur pjausto darzoves siaudeliais, paskui bulves tarkuoja.... nes dar nebuvo reikalo, na bet sultis spaudzia tai ogo kaip galingai, ir tikrai fainai, patinka tai kad didele anga nereikia smulkinti tu vaisiu, citrusinius ir gerai spaudzia, tesla minko, laaabai gerai, kiek ka kepiau visad liux budavo, peiliukas kur maiso ir kapoja tai fainuolis, vakar neatsidziaugiau kaip jis man greitai sumaise zuvies kotletu mase, tik sumeciau visus ingridijentus ir jau mase gatava, kolkas nematau jeme minusu  thumbup.gif  tiesa tik nzn kaip su malimu mesos, na tikliau kapojimu, nes atskirai turiu mesmale, tai kaip pirkau, man mesmales nereikejo ir i tai neatsizvelgiau, taip kad nieko negaliu pasakyt smile.gif


Ir aš šitą turiu, tikrai nuostabus daiktas. Šiaudeliais pjaustymas yra gerai, pvz kokius agurkus salotoms, arba morkas į troškinį kokį.
Griežinėliais pjaustymas super, kai reikia svogūnus, svogūnų sriubai, bulves, kepimui orkaitėj šalia mėsytės.
Geras dalykas, kad reguliuojasi storumas pjaustymo griežinėliais.
Neišbandžiau dar tarkavimo bulvinio.
Burokinė tarka super tarkuoja, ir stambesnė ir smulkesnė. tarkuoju morkeles salotoms.
Su pjaustymo peiliais daug ką darau, pvz smulkinu sūrį, česnaką, netgi tuos pačius svogūnus (kepiau svogūnų sausainius), mėsą
Su maišymo "peiliais" labai gerai kokiai blynų tešlai, pyrago.

Tokia mano patirtis

Gal galėtumėt daugiau papasakoti kokias sultis spaudžiate, kokius kokteilius darote sulčių. Kur būtų galima receptų kokių rasti?
Atsakyti
tik vienas klausimas, kas turi si kombaina, jeme ledukus skaldyti galima, konsultanto neuzklausiau kaip pirkom, o ant pacio kombaino ziuriu ira parasyta ICE tai cia gal ledukams, bet i koki inda tada deti ir skaldyti ir paskritai galima su juo tai daryti g.gif
Atsakyti
isbandziau ir as savojo suciaspaude, bulviu tarkavimo ir teslos minkymo prieda thumbup.gif sultys spaudzia super, bulves tarkuojant liko keli paskutiniai gabaliukai, bet kitaip ir neturetu buti, nes stumokli susitarkuotum matyt kartu. o tesla... sian kolegas vaisinu pyragu ax.gif netgi sviestine tesla isminke idealiai thumbup.gif

neisivaiduoju,kaip as gyvenau be jo iki siol hihihi.gif
Atsakyti
ziurau kad 7775 funkcijos tos pacios kaip mane rolleyes.gif tai brangumas jo matyt del dizaino rolleyes.gif

beje ledukus ir 7745/55 galima kapoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukine: 03 vasario 2009 - 16:09