Įkraunama...
Įkraunama...

1 virtuvės kombainas ar daug atskirų prietaisų?

QUOTE(roma13 @ 2008 12 19, 09:40)
kuuzia, tai kur gi ta nuomone? Ar geras? Ar patiko? Ko truksta? Ka keistum? Laaaabai smalsu  ax.gif  blush2.gif


Tikrai atsiprašau, kad taip nieko neparašiau.
Dar visko neišbandžiau, bet kiek bandžiau tai patiko. Tarkavau morką tokia kaip burokine tarka (peiliu). Na, lieka nesutarkuotas gabaliukas, nėra jis labai mažas, bet čia įtariu visose tas yra. Su peiliu smulkinau agurką, tai gavosi LABAI smulkiai, kitą kartą reikės bandyti juostelėm pjaustyti smile.gif Apelsinų sultis fantastiškai spaudžia. Kitų sulčių spaudimo dar neišbandžiau. Maišiau tešlą pyragui tai irgi super, suberi viską ir ištrauki smile.gif Valosi tikrai labai lengvai, yra tokia mentelė pridėta. labai patogus daiktas. thumbup.gif
Atsakyti
turiu kombainą multifunkcini , bet jei pirkčiau dabar vėl rinkčiausi viska atskirai rolleyes.gif
Atsakyti
kol nesugalvojau, kad ir man reikia virt.kombaino, nemaniau, kad taip sunku issirinkti doh.gif
pagrinde reikalingos 3 funkcijos: teslos minkymas, bulviu tarkavimas , na ir mesos malimas. galinguma ziurineju apie 900-100.
nebeissirenku: philips, kenwood, bosch.
gal kas parekomenduotu. noriu kompaktisko, kad nereiketu slepti kas karta. nes zadu naudoti daznai ax.gif
Atsakyti
Ir aš užsimaniau virtuvės pagalbininko. Kadangi turiu atskitą sulčiaspaudę, tai labai norėčiau, kad tarkuotų, plaktų, kapotų mėsą. Nžn, net kokį rinktis...
Atsakyti
QUOTE(Neo_laura @ 2008 12 22, 23:21)
Ir aš užsimaniau virtuvės pagalbininko. Kadangi turiu atskitą sulčiaspaudę, tai labai norėčiau, kad tarkuotų, plaktų, kapotų mėsą. Nžn, net kokį rinktis...

4u.gif taip taip labai geras daiktas thumbup.gif labai pagreitina ir palengvina darbus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2008 12 02, 18:14)
O šis Braunas mala mėsytę?



Jis taip kaip mėsos malimo mašina nemala, o tik kapoja. O kapoja labai smulkiai kaip piurė.
Atsakyti
atnese ir man Senis saltys Kenwood FP 925 multipro kombaina smile.gif
na sutinku su tom, kurios rase, kad peiliai per siauri, dideli gabalai i puoda krenta doh.gif , bandziau sulcispaude, tai irgi morka ne iki galo sutarkavo ir liko keli gabaliukai filtre doh.gif t doh.gif
tesla suminke gerai thumbup.gif
smulkina irgi viska gerai thumbup.gif
dar siandien taip vadinama kokteiline isbandysim ax.gif

tai ir nezinau, ar bandyti grazinti....gaila ir laiko ir nervu doh.gif kaip suprantu, nelengva tai padaryti doh.gif
Atsakyti
Aš irgi noriu virtuvinio kombaino ir negalvojau, kad taip sunku bus išsirinkti doh.gif Esu visiškai pasimetusi doh.gif Gal kuri naudojate Philips HR 7768/13? Noriu išgirsti apie jį atsiliepimų
Atsakyti
Aš nusipirkau Philips 7775 kol kas labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Malunelio gumyte jau sukapojau doh.gif
o kalbejau su druage, pas ja Philips, nezinau kuris, pirko pries 3 metus..tai sake irgi gabaliukus nesutarkuotus palieka, tik kad i bliuda nemeta unsure.gif
Atsakyti
O labai skiriasi darbas, jeigu skiriasi galingumas 550W ar 1000W?
Atsakyti
QUOTE(Tauskale @ 2009 01 08, 09:17)
O labai skiriasi darbas, jeigu skiriasi galingumas 550W ar 1000W?

Manau labai skirsis. Mazesnio galingumo varikliukas dirbs dusdamas. Jei galingumas skiriasi apie 10 procentu , tai mazai tas ytakos , o cia beveik dvigubai doh.gif .
Atsakyti