Įkraunama...
Įkraunama...

1 virtuvės kombainas ar daug atskirų prietaisų?

gal kas turite toki g.gif ?


philips

Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2008 11 09, 01:48)
gal kas turite toki g.gif ?
philips

Mane irgi domina Philips HR775, tai gal kas jau turit ? smile.gif)
Atsakyti
Aš dar nusipirkau dabar labai per TV reklamuojamą Braun Multquic HC BC 6550. Labai patenkinta - toks nedidelis, nbet labai galingas blenders su visokiais antgaliais. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kur pirkote ir uz kiek? blush2.gif Renkuosi mamai dovanu, tai mastau apie si ir dar viena g.gif
Atsakyti
as uz GERA kombaina thumbup.gif
Atsakyti
Labutis.
Aš tokį turiu PHILIPS HR 7768/13 ir labai džiaugiuosi. Jis "moka" viską.
Braun Multquic irgi labai fainas, pagal kainą ir tai kiek jis visko gali. Tik bulvių turbūt blynam netarkuoja g.gif
Atsakyti
Noriu paklaust jei blenderis neturi daugiau antgaliu tai ju ir neįmanoma daugiau pridėt?
pvz ar su blenderiu įmanoma išplakt kiaušinius?gavau tokį dovanų ir nežinau kur tokį daiktą naudot...man mikserio būtų labiau reikėję.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukrytė @ 2008 11 25, 15:25)
Aš dar nusipirkau dabar labai per TV reklamuojamą Braun Multquic HC BC 6550. Labai patenkinta - toks nedidelis, nbet labai galingas blenders su visokiais antgaliais. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

O šis Braunas mala mėsytę?
Atsakyti
Sveikos, mamytes,

Isigijome Kenwood FP 920. Mane kvaila moteriske suviliojo kombainiuko dizainas. blush2.gif
Tik parsigabenus turta paskaiciau visokiu atsiliepimu, kad bulvytes nekaip tarkuoja, tai sakiau brangiajam, kad cepelinu nebus schmoll.gif lotuliukas.gif

O rasau, nes noriu paprasyti, gal kas turite lietuviska Kenwood'uko fp 920 naudojimo instrukcija? ax.gif prirasyta ten visokiom arabu kalbom, o gimtaja kalba taip ir ner doh.gif

Na, jei kas turite, na tai - sirdingai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Užsisakėm ir mes šitą kombainą

user posted image

Kai išbandysiu, pasakysiu savo nuomonę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2008 12 02, 19:14)
O šis Braunas mala mėsytę?

Žmonės kalba, kad mala. Bet aš turiu panašų Tefal 600W, tokį, teisingiau turėjau, rašo, kad mala mėsą, bet po dviejų malimų perdegė variklis. Ir tikrai neperkaito. Taip kad tokia patirtis verysad.gif
Atsakyti
kuuzia, tai kur gi ta nuomone? Ar geras? Ar patiko? Ko truksta? Ka keistum? Laaaabai smalsu ax.gif blush2.gif
Atsakyti