Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 3

O kažin kaip gartraukiai Brego g.gif Konkrečiau brego white pearl 60 g.gif Gal nevertas jis tų pinigų ir verčiau rinktis Gorenje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 11 sausio 2013 - 15:08
QUOTE(speedy @ 2012 12 27, 20:14)
O kas tas "BREGO"  g.gif
Kas jį gamina, kur jo originalūs duomenys iš gamintojo puslapio  blink.gif
Taigi visu tuo jis ir prastesnis.
O geresnė - kaina  biggrin.gif

Čia buvo atsakymas Brego VS Gorenje.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 01 11, 14:55)
AEG geras, tas kitai visai ne toks  lotuliukas.gif
Arternatyvai pažiūrėkite Teka CNL1-3000. Jam nereikia atskirai pirkti priekinės apdailos. Be to ją galima ir nuimti.

o jei sitas g.gif jis kaip supratau valymo funkcija turi , plius yra tylesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Biškis @ 2013 01 11, 19:50)
o jei sitas   g.gif jis kaip supratau  valymo funkcija turi , plius yra tylesnis  g.gif

blink.gif Nesupratau, kuo jis skiriasi nuo
Papildyta:
QUOTE(Biškis @ 2013 01 10, 23:05)
Mes irgi gartraukio paieskose  g.gif Galvojam apie sita  g.gif ....

g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 12 sausio 2013 - 16:11
Labukas, atėjau ir aš į šią temą speedy patarimo. Pas mus 7 kv.m. virtuvė sujungta su 17 kv.m. kambariu, norėčiau gartraukio tokio tipo ( kaina max iki 1500 lt )

user posted image

Ar Gorenje DVG 6545 GES būtų mum tinkamiausias kainos ir kokybės santykio atžvilgiu ? blush2.gif
Nieko neišmanau apie gartraukius, tik nenorėčiau kad labai triukšmautų. Kas turite tokį gartraukį ( GORENJE DVG 6545 GES ) - ar labai garsiai dirba ?
Ačiū už atsakymus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 12 sausio 2013 - 18:19
QUOTE(speedy @ 2013 01 12, 16:10)
blink.gif Nesupratau, kuo jis skiriasi nuo
Papildyta:

g.gif

biggrin.gif gerai jau gerai, vienas senesnis, kitas naujesnis biggrin.gif pajamem ML/1 4u.gif
Atsakyti
Pirkom ir mes šį Gorenje-DT-6545-AX., vis tik nugalėjo dizainas ir nė kiek nesigailiu, kad ėmėm šį, o ne tą juodą pasvirusį smile.gif
Tiesa, ėmėm 60 cm, nes tarp spintelių toks tarpas, tik čia rašo, kad greičiai 3, o pas mus yra 4. Ketvirtu greičiu dirba tikrai garsiai, bet ištraukia viską. Vakar specialiai kepiau vištos sparnelius, kurie skleidžia daug dūmo ir smarvės, vėliau kepiau duoną, nė gramo dūmo namie nebuvo, tik šioks toks kvapas kurį laiką smile.gif
Rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 01 13, 11:29)
Rekomenduoju  mirksiukas.gif


Man labai nepatinka tas gartraukio kraštas ties kakta, pas tėvus pastoviai susitrenkiu galvą į jį, todėl norėčiau išsirinkti būtent pasvirusį gartraukį. Gal tai kvaila, bet man svarbu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2013 01 13, 15:52)
Man labai nepatinka tas gartraukio kraštas ties kakta, pas tėvus pastoviai susitrenkiu galvą į jį, todėl norėčiau išsirinkti būtent pasvirusį gartraukį. Gal tai kvaila, bet man svarbu  blush2.gif

Kiek sukinėjausi aplinkui, dar nesusitrenkiau, nesu aukšta, gal todėl smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2013 01 12, 18:18)
user posted image
Ar Gorenje DVG 6545 GES būtų mum tinkamiausias kainos ir kokybės santykio atžvilgiu ?  blush2.gif
Ačiū už atsakymus.  4u.gif


Speedy, patark prašau, ar tai būtų optimaliausias variantas (kainos ir kokybės santykiu) jei rinktis pasvirusį gartraukį iki 1500 lt ?
Atsakyti
O gal kažkas susipažinę ar girdėję ką nors apie Amica gartraukius?
Patiko, kad tylūs, dizainas gražūs ir kaina prieinama. Tik vat įdomu kaip su jų patikimumu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2013 01 13, 20:16)
Speedy, patark prašau, ar tai būtų optimaliausias variantas (kainos ir kokybės santykiu) jei rinktis pasvirusį gartraukį iki 1500 lt ?

Gorenje gana geras pasirinkimas, DVG6545AXS ar DVG6545GES (vienodi).
Jei virtuvėje daug baltos spalvos, tada gal yra prasmės paišlaidauti DVG6545W modeliui
user posted image
kaina kaip ir didesnė, bet lengvesnė priežiūra: mažiau matosi riebalai ir dulkės biggrin.gif
Atsakyti