Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 3

Sveiki Speedy,
Gal galėtumėt padėti išsirinkti gartraukį? REikia baltos spalvos, įmontuojamo, kaina iki 500lt. Man telpa max 50cm pločio, bet gal kartais yra 45cm pločio už panašią kainą 4u.gif ? Ačiū
Atsakyti
Sveiki,
gal galėtumėte patarti ar geriau Elica Tender, ar Brego Quatro Black W 90 ?
Antrasis gerokai pigesnis, galvojame kuo jis yra prastesnis?
Atsakyti
QUOTE(Lokiene @ 2012 12 26, 19:06)
Sveiki,
gal galėtumėte patarti ar geriau Elica Tender, ar Brego Quatro Black W 90 ?
Antrasis gerokai pigesnis, galvojame kuo jis yra prastesnis?

O kas tas "BREGO" g.gif
Kas jį gamina, kur jo originalūs duomenys iš gamintojo puslapio blink.gif
Taigi visu tuo jis ir prastesnis.
O geresnė - kaina biggrin.gif
Atsakyti
sveiki dar kartą,
pas mus situacija tokia - virtuvėj aukštos lubos, bendras plotas su svetaine apie 40m2, virš stalviršio spintelių nekabinsim, gartraukio pajungimas - į kaminą.
norėtųsi pasviro gartraukio, orientuojamės į elica.
ką manote apie http://www.buitineta...lica-BELT-BLF80 ?

ir kaip suprasti, jei rašo, kad į komplektą įeina anglinis filtras? ar jo galima nedėti, jei jungsime į kaminą? neaišku man šitoj vietoj blush2.gif

ir ar renkantis gartraukio galingumą reikšmės turi virtuvės plotas?

speedy, jūs kompetentingas šioj srity 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elifė: 31 gruodžio 2012 - 15:43
QUOTE(speedy @ 2012 12 19, 18:41)
Tiek permokėti už gartraukį, kuris praktiškai visiškai pasislėps spintelėje nelabai racionalu  schmoll.gif
beje, su šių gartraukių galingumais irgi ne visai taip:
ELIPER
ELIBLOC



Sveiki, Speedy, su praejusiom sventem 4u.gif . Aciu uz atsakyma, bet pokolkas man niekas nepaaiskejo... blush2.gif Nuorodose, kurias atsiuntete, Eliblock HT nasumas 240-490 (600)m3/h ( ka reiskia tas 600?), o Eliper 210-560... Labiausiai gluminai tai, jog turiu Elicos prekiu kataloga, kuriame nurodoma, jog abieju nasumas yra 900 m3/h... Gal jus zinote, kodel gali buti nurodomi tokie skirtingi skaiciai?
Man reikia virs virs 800m3/h galingumo, bet tylaus... ir buvau jau nusiteikusi sumoketi uz eliper tuos 850 Lt... bet sakote, kad kaina uz toki daikta per didele? Gal galite ka nors tada pasiulyti?
Atsakyti
QUOTE(amadina13 @ 2013 01 03, 16:09)
Nuorodose, kurias atsiuntete, Eliblock HT nasumas  240-490 (600)m3/h ( ka reiskia tas 600?), o Eliper 210-560...

Tas (600) reiškia galingumą intensyviu režimu.
Papildyta:
QUOTE(amadina13 @ 2013 01 03, 16:09)
Labiausiai gluminai tai, jog turiu Elicos prekiu kataloga, kuriame nurodoma, jog abieju nasumas yra 900 m3/h... Gal jus zinote, kodel gali buti nurodomi tokie skirtingi skaiciai?

Na taip, katalogas lotuliukas.gif
Mes priskirti rusams, o pas juos kaip ir po senovei: kuo daugiau tuo geriau biggrin.gif
Trauka surašyta ne pagal europinius standartus, belekaip.
Papildyta:
QUOTE(elifė @ 2012 12 31, 17:36)
sveiki dar kartą,
pas mus situacija tokia - virtuvėj aukštos lubos, bendras plotas su svetaine apie 40m2, virš stalviršio spintelių nekabinsim, gartraukio pajungimas - į kaminą.
norėtųsi pasviro gartraukio, orientuojamės į elica.
ką manote apie http://www.buitineta...lica-BELT-BLF80 ?

ir kaip suprasti, jei rašo, kad į komplektą įeina anglinis filtras? ar jo galima nedėti, jei jungsime į kaminą? neaišku man šitoj vietoj blush2.gif

ir ar renkantis gartraukio galingumą reikšmės turi virtuvės plotas?

speedy, jūs kompetentingas šioj srity 4u.gif

Jei Jums gražu ta kitos spalvos nesąmonė vidury juodo stiklo, pažiūrėkite gamintojo puslapyje tikrus parametrus ir KIT'us. Ar bus Jums reikalingo aukščio kaminas prie to gartraukio g.gif
Atsakyti
sveiki,

žadam name statyti rekuperatorių kuris turi ir gartraukio funkciją. tokiu atveju reikėtų prie jo montuoti tik gaubtą , bet gamintojų siūlomi klaikesni už klaikius. gal kas žinot ar galima nusipirkti tiesiog įmontuojamo teleskopinio gartraukio tą vietą kuri išsitraukia (be variklio). nežinau kaip aiškiau aprašyt. reikia valdymo ir gaubto ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Na taip, katalogas  lotuliukas.gif
Mes priskirti rusams, o pas juos kaip ir po senovei: kuo daugiau tuo geriau  biggrin.gif
Trauka surašyta ne pagal europinius standartus, belekaip.




Aciu uz atsakyma smile.gif bet tai taip iseina, kad man netinka nei vienas ju tada?... g.gif virtuves plotas su svetaine yra 28 kv m... visai pasimeciau... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amadina13: 03 sausio 2013 - 23:27
mergytės gelėbkit .. 4u.gif 4u.gif 4u.gif iš tikro koks gartraukis tinka kmbariui kurio plotas 18 ( na jis sujungtas su holu, viso 23 m) ir tam kambary virtuvė. 4u.gif Gal tiksliau kokio galingumo reiktų ieškoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 01 03, 20:05)

Jei Jums gražu ta kitos spalvos nesąmonė vidury juodo stiklo, pažiūrėkite gamintojo puslapyje tikrus parametrus ir KIT'us. Ar bus Jums reikalingo aukščio kaminas prie to gartraukio  g.gif


na man atrodo visai nieko tokie, gal net labiau kur visas šviesus http://www.buitineta...lica-BELT-IXF80, nors kai gyvai nemačius, tai blush2.gif

o kaip žinoti, koks kamimas pas mus turėtų būti? čia nuo kur iki kur matuoti? g.gif

4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamukes,
Patarkit!!! Reikia 90 cm pilnai po spintele montuojamo gartraukio. Po paskutiniu paiesku net daugiau sumoketi pasiryze, nes nieko padoraus nerandu. Gal nemoku ieskoti:( irgi norisi ir tylesnio ir gali galingesnio bet butinai 90cm. Yra ortakis jau padarytas.
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2013 01 04, 15:24)
na man atrodo visai nieko tokie, gal net labiau kur visas šviesus http://www.buitineta...lica-BELT-IXF80, nors kai gyvai nemačius, tai  blush2.gif

o kaip žinoti, koks kamimas pas mus turėtų būti? čia nuo kur iki kur matuoti? g.gif

4u.gif

O kas žino nuo kur iki kur Jūsų namie matuoti lotuliukas.gif
Pažiūrėkite GAMINTOJO PUSLAPYJE - ten viskas yra!
Atsakyti