Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 3

QUOTE(a-d-a @ 2012 11 24, 13:54)
galima ir į lauką išvesti , bet labiau norėčiau, kad būtų viduje. Kas būtų geriau?  Mes apie garų surinktuvus neturim jokio supratimo  blush2.gif

Jei yra galimybė išvesti į lauką, tada nereikės keičiamų anglinių filtrų. Nebus papildomų sąnaudų.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 11 25, 16:43)
Jei yra galimybė išvesti į lauką, tada nereikės keičiamų anglinių filtrų. Nebus papildomų sąnaudų.


gal tada galėtumetė patarti kokį geriausia pirkti iki kokių +-700 lt.
Atsakyti
QUOTE(a-d-a @ 2012 11 25, 17:46)
gal tada galėtumetė patarti kokį geriausia pirkti iki kokių +-700 lt.

Arba jūsų minėtasis arba Elica Elibloc HT GR A/80.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 11 25, 18:14)
Arba jūsų minėtasis arba Elica Elibloc HT GR A/80.


ačiū aciuks.gif
Atsakyti
ieskome gartraukio savo mazulytei virtuvei apie 7-8 kv.m., reiktu 50 cm plocio, kuo pigesnio, ekonomiskesnio varianto, bet kad nebutu visiskas fuflo ir atliktu savo funkcija smile.gif gal galite ka pasiulyti?
Papildyta:
p.s. kamino tipo
Atsakyti
Speedy, gal galit patart? 6 kvadratų virtuvė, kamino tipo, baltas, 60 cm. Nusižiūrėjau arba Jetair Tina P 60W (man atrodo, per daug galingas) arba Elica Missy Lux Wh/A/60. Dėl pirmojo neramu, kad nerandu, kas tai per firma, dėl antrojo - firma aiškesnė, bet jis garsiau veikia (arba Jetair info neatitinka tikrovės). Kaip matot, nenoriu išlaidauti, noriu pigaus normalaus varianto, patarkit. O gal kokį trečiąjį var pasiūlysit? (Dar svarsčiau Gorenje DK 600W, bet jau 499 lt.... sad.gif ).
Atsakyti
QUOTE(gelyte27 @ 2012 11 29, 22:27)
Speedy, gal galit patart? 6 kvadratų virtuvė, kamino tipo, baltas, 60 cm. Nusižiūrėjau arba Jetair Tina P 60W (man atrodo, per daug galingas) arba Elica Missy Lux Wh/A/60.  Dėl pirmojo neramu, kad nerandu, kas tai per firma, dėl antrojo - firma aiškesnė, bet jis garsiau veikia (arba Jetair info neatitinka tikrovės). Kaip matot, nenoriu išlaidauti, noriu pigaus normalaus varianto, patarkit. O gal kokį trečiąjį var pasiūlysit? (Dar svarsčiau Gorenje DK 600W, bet jau 499 lt.... sad.gif ).

Nemačiau aš jų "gyvai", sunku ką pasakyti.
Jetair bent jau seniau italijoje gamino, neblogi gartraukiai. Galios tiek nesitikėkite, tačiau kiek bus tiek ir užteks 6 m2 virtuvei.
Atsakyti
QUOTE(gelyte27 @ 2012 11 29, 21:27)
Speedy, gal galit patart? 6 kvadratų virtuvė, kamino tipo, baltas, 60 cm. Nusižiūrėjau arba Jetair Tina P 60W (man atrodo, per daug galingas) arba Elica Missy Lux Wh/A/60.  Dėl pirmojo neramu, kad nerandu, kas tai per firma, dėl antrojo - firma aiškesnė, bet jis garsiau veikia (arba Jetair info neatitinka tikrovės). Kaip matot, nenoriu išlaidauti, noriu pigaus normalaus varianto, patarkit. O gal kokį trečiąjį var pasiūlysit? (Dar svarsčiau Gorenje DK 600W, bet jau 499 lt.... sad.gif ).


Pas mane dabar Jetair. Jau 12 m.kažkur, nugi veikia dar lotuliukas.gif
Nebuvo nei taisytas, nei kažkas jam atsitikę. Tai jau atiteks su virtuviniu busimiems buto šeimininkams biggrin.gif O per galingų nebijočiau. Gi mažiausia padėtį įjungi ir triukšmo mažiau. O jei koks kepamas dūminantis reikalas, tai išvis liuks. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 11 30, 11:14)
Pas mane dabar Jetair. Jau 12 m.kažkur, nugi veikia dar lotuliukas.gif
Nebuvo nei taisytas, nei kažkas jam atsitikę. Tai jau atiteks su virtuviniu busimiems buto šeimininkams biggrin.gif O per galingų nebijočiau. Gi mažiausia padėtį įjungi ir triukšmo mažiau. O jei koks kepamas dūminantis reikalas, tai išvis liuks. bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Per galingas gali būti, jei šalia yra dujinis katilas.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 11 30, 11:57)
drinks_cheers.gif
Per galingas gali būti, jei šalia yra dujinis katilas.

Gal galima plačiau? pas mane dujinis katilas nelabai toli gartraukio bus. Kadangi virtuvės - valgomojo zona nemaža,ieškau galingo ir net nepagalvojau, kad reik kažkaip į dujinį katilą atsižvelgt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 11 30, 13:32)
Gal galima plačiau? pas mane dujinis katilas nelabai toli gartraukio bus. Kadangi virtuvės - valgomojo zona nemaža,ieškau galingo ir net nepagalvojau, kad reik kažkaip į dujinį katilą atsižvelgt g.gif

Būna, kad galingas gartraukis "nutraukia" orą iš katilo zonos ir katilas gali "išeiti iš režimo". Todėl šalia katilo nerekomenduojama kabinti galingo gartraukio.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 11 30, 12:37)
Būna, kad galingas gartraukis "nutraukia" orą iš katilo zonos ir katilas gali "išeiti iš režimo". Todėl šalia katilo nerekomenduojama kabinti galingo gartraukio.

hmm unsure.gif bet tai šis gal dar nebūtų per galingas tokiam variantui? g.gif
Atsakyti