Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 3

QUOTE(dygsnis @ 2012 09 24, 08:56)
speedy, kokia tavo nuomonė apie ELICA ELIPLANE LX IX F/60 gartraukį? Ar pakaktų tokio 26 kv.m virtuvei+svetainei???  g.gif  blush2.gif

Geriau Elica Elibloc HT.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 09 24, 06:59)
Geriau Elica Elibloc HT.


Dėkinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 09 23, 14:19)
1. Nežinau tokio ištraukiamo gartraukio, kad trauka būtų 800 m3/h.
2. Priklausomai nuo traukos, 52-61 dB gali būti ir daug ir nelabai.
3. Vienus erzina musės zyzimas, kitiems ir pneumatinis plaktukas už lango netrukdo  biggrin.gif  Čia klausimas iš kitos srities.
P.S. pasirinktų elikų galingumus pasitikrinkite: www.elica.com paieškoje. Isitikinęs - atrasite šį tą naujo  biggrin.gif

dekoju. pasirodo jis 750 m3/h. uztektu tokio virtuvej, kuri yra kartu su svetaine (mazdaug 45 kv.)
Atsakyti
o kaip jus sitas modelis, Speedy?
ALlENZI S3 PLUS 60 IX.. Ant jo dedasi baldine juostele?
Atsakyti
Sveiki,

Niekaip nepavyksta issiaiskinti vieno dalyko ar kampiniai/pasvyre gartraukiai tarnauja tik kaip dekoras?????????????? Ar jie geresni ar blogesni uz iprastus T formos gartraukius? Turime pasvirusi Gorenje (pagal aprasyma turetu buti gana galingas), gaminant maista ant jo renkasi kondensatas, ir garu jis visai netraukia. Siuo metu norime pirkti kita, tai vat jeigu tie pasvyre is tikruju atlieka garu surinkimo funkcija, tai vis gi koki rinktis, kokios firmos patartume? Parasykite kas turite pasvirusius gartraukius, kokios nuomones?

http://www.vup.lt/Bu...-1044-3315.html - su siuo aparatu turejom problemu...
Atsakyti
Speedy, o kaip sitas gartraukis? ELICA SPOT H6 LX TC IX/A/60

Norejau Galaxy, bet jis platus, o man reikia 60 cm, nes noriu pakisti po spintelem, graziau atrodytu jei krastai neissikistu uz kaitlentes ribu...
Atsakyti
QUOTE(bardita @ 2012 09 25, 12:26)
Speedy, o kaip sitas gartraukis? ELICA SPOT H6 LX TC IX/A/60

Norejau Galaxy, bet jis platus, o man reikia 60 cm, nes noriu pakisti po spintelem, graziau atrodytu jei krastai neissikistu uz kaitlentes ribu...

Neblogas.
Bet gal gražiau Gorenje DT6545GES (juodo stiklo priekis) ar DT6545AXS (metaliniai krašteliai).
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 09 25, 14:18)
Neblogas.
Bet gal gražiau Gorenje DT6545GES (juodo stiklo priekis) ar DT6545AXS (metaliniai krašteliai).

graziau tai graziau bet man reikia gero gartraukio, kuris gerai trauktu (35 kv. plotas) ir valymas nebutu sunkus ir pan... kodel kainu skirtumas toks didziulis?
Atsakyti
Sveiki, gal ir man patarsit 4u.gif

Reikia garu surinkejo, virtuves su bendra svetaines erdve ~30kvadratu.....
Noretusi kuotyliau veikiancio ir pakankamai galingo garu surinkejo, neimontuojamo i spintele....Zinoma noretusi ir nebrangaus..
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 28, 17:10)
Sveiki, gal ir man patarsit 4u.gif

Reikia garu surinkejo, virtuves su bendra svetaines erdve ~30kvadratu.....
Noretusi kuotyliau veikiancio ir pakankamai galingo garu surinkejo, neimontuojamo i spintele....Zinoma noretusi ir nebrangaus..

Elica TENDER - tylus, galingas, kaina iki 2000 lt.
Elica GALAXY - kiek triukšmingesnis, bet kaina apie 1500 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 29 rugsėjo 2012 - 12:09
QUOTE(silverstonelt @ 2012 09 24, 13:17)
Sveiki,

Niekaip nepavyksta issiaiskinti vieno dalyko ar kampiniai/pasvyre gartraukiai tarnauja tik kaip dekoras?????????????? Ar jie geresni ar blogesni uz iprastus T formos gartraukius? Turime pasvirusi Gorenje (pagal aprasyma turetu buti gana galingas), gaminant maista ant jo renkasi kondensatas, ir garu jis visai netraukia.  Siuo metu norime pirkti kita, tai vat jeigu tie pasvyre is tikruju atlieka garu surinkimo funkcija, tai vis gi koki rinktis, kokios firmos patartume? Parasykite kas turite pasvirusius gartraukius, kokios nuomones?

http://www.vup.lt/Bu...-1044-3315.html - su siuo aparatu turejom problemu...

as kaip tik sita ziurineju ir negaliu apsispresti. aciu, kad pasidalinot patirtimi. tokie komentarai tikrai pravercia!!!
Atsakyti
Sveiki, patarkit ir man smile.gif
mane domina T formos gartraukis, kabinamas prie sienos. Galingas, nes virtuve sujungta su bendra erdve name. Svariu, lakonisku formu, gal net elektroniniu valdymu. Cia visi kalba apie Elica Tender, kaip labai galinga ir tylu.
O ka manot apie FAGOR CFB-900A X arba ELECTROLUX EFC 9673 X, Bosch DWB092750? Gal Speedy pagelbes apsispresti? 4u.gif Arba apie Siemens LC457CA60, kuris tera 40 cm plocio - ar jis toks siauras pajegus istraukti tiek, kiek rasoma? Ar dabar madinga visa virtuvine buitine technika susipirkti vieno vardo? smile.gif
Atsakyti