Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 3

QUOTE(speedy @ 2012 08 29, 14:26)
Kamino tipo būna galingesni: Elica Galaxy WH arba Gorenje DT6545GES

is siu dvieju Elica man labiau, o kaip firma Elica, patikima? Neteko jos girdet.. Ar vertas jis tu pinigu? Ir kaip suprantu galima pakisti po spintele? Ir kokie filtrai dedasi, ar yra plaunami? Kazkaip neradau niekur aprasyme... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bardita: 31 rugpjūčio 2012 - 19:02
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 29, 09:51)
Jau buvau issirinkusi gartrauki, istraukiama, 60 cm, bet tenka jo atsisakyti, nes negalime jo imontuoti taip kaip norime... Tai reikia rinktis is naujo, tik dabar pasirinkimas arba is istraukiamu (90cm) arba neistraukiamu gartraukiu.

Speedy, prasau patark, nes jau nzn kur kreiptis.

Kadangi istraukiamu 90 cm pasirinkimas labai mazas, radau tik Fagor 3CC-239E X IR Elica Elislim LX WH F/90.

Neistraukiamu pasirinkimas didesnis, ju ir istraukimo galia kur kas didesne, sarase tokie: Elica Eliplane LX F/80, Elica Elibloc HT GR A/80 na ir Elica Eliper IX/A/80 (bet jo ir kaina nemaza, idomu ar nepermokama vien tik uz dizaina?  g.gif )

Prasau, Speedy, pasakyk, kurie is mano isvardintu verti demesio ir mokamu pinigu? Iki ryt vakaro turiu tvirtai nuspresti koki gartrauki perku, nes jau reikia uzsakyti virtuves baldus gaminimui.


Na kad jau nesulaukiu atsakymo, tai gal bent pasakysi, Speedy, savo nuomone apie Elica Eliper IX/A/80 butent? Vertas jis demesio ir mokamu pinigu ar ne?
Atsakyti
QUOTE(bardita @ 2012 08 31, 20:54)
is siu dvieju Elica man labiau, o kaip firma Elica, patikima? Neteko jos girdet.. Ar vertas jis tu pinigu? Ir kaip suprantu galima pakisti po spintele? Ir kokie filtrai dedasi, ar yra plaunami? Kazkaip neradau niekur aprasyme...  blush2.gif

Elica geras gamintojas. Bet po spintele lengviau pakišti gautųsi Gorenje (dėl jo dizaino). Tiesiog vietoje apdailinio "kamino" pagaminama spintelė. Baldininkams reikia duoti gartraukį ir paaiškinti ko norite. Tikrai žinau, kad tokių variantų būna.
Papildyta:
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 09 01, 18:28)
Na kad jau nesulaukiu atsakymo, tai gal bent pasakysi, Speedy, savo nuomone apie Elica Eliper IX/A/80 butent? Vertas jis demesio ir mokamu pinigu ar ne?

Tai yra gana didelė suma tokio tipo garų surinkėjui. Mano akimis labiau vertas Elica Elibloc HT 80 cm modelis. Bet aš nežinau kaip Jums tai atrodo, todėl mano vertinimas yra tiesiog mechaniškas "geriausių duomenų už mažiausią kainą" sprendimas.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 09 02, 10:31)
Tai yra gana didelė suma tokio tipo garų surinkėjui. Mano akimis labiau vertas Elica Elibloc HT 80 cm modelis. Bet aš nežinau kaip Jums tai atrodo, todėl mano vertinimas yra tiesiog mechaniškas "geriausių duomenų už mažiausią kainą" sprendimas.

Aciu, man is mechanines puses nuomones ir reikejo smile.gif
Atsakyti
Vis dar neapsisprendziu del gartraukio. Nusiziurejus turiu kelis pagal galinguma ir reikiamo 90cm plocio:1) Elica Spot H6 LX TC IX/A/90; 2) Opera House IX/A/90 ( tik nesuprantu kodel pastarasis gana zenkliai brangesnis, tiesa, jis siek tiek tylesnis, bet trauka net truputi mazesne). Ir dar "uzkliuvo" Elica Tender EDS IX/A/90. Sitas dar brangesnis, bet ar vertas tu pinigeliu? Gaminu nemazai todel noretusi gero, pakankamai galingo (virtuve bendroje erdveje su svetaine) gartraukio.
Gal Speedy galetu pagelbeti su patarimais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva78 @ 2012 09 02, 21:40)
Vis dar neapsisprendziu del gartraukio. Nusiziurejus turiu kelis pagal galinguma ir reikiamo 90cm plocio:1) Elica Spot H6 LX TC IX/A/90; 2) Opera House IX/A/90 ( tik nesuprantu kodel pastarasis gana zenkliai brangesnis, tiesa, jis siek tiek tylesnis, bet trauka net truputi mazesne). Ir dar "uzkliuvo" Elica Tender EDS IX/A/90. Sitas dar brangesnis, bet ar vertas tu pinigeliu? Gaminu nemazai todel noretusi gero, pakankamai galingo (virtuve bendroje erdveje su svetaine) gartraukio.
Gal Speedy galetu pagelbeti su patarimais?  ax.gif

Tender galingiausias ir tyliausias.
Sot silpniausias.
Jei tinka ir 80 cm pločio, pažiūrėkite dar Elica Galaxy.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 08 26, 16:15)
Sakyčiau CNX6000.

o aliuminį riebalų filtrą galima plauti ir iš naujo naudoti?
Atsakyti
QUOTE(Kojotė @ 2012 09 03, 14:33)
o aliuminį riebalų filtrą galima plauti ir iš naujo naudoti?

Plaunami indaploveje
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 09 03, 10:32)
Tender galingiausias ir tyliausias.
Sot silpniausias.
Jei tinka ir 80 cm pločio, pažiūrėkite dar Elica Galaxy.

Bet pagal LT pardaveju pateikiamus duomenis, tai Spot H6 traukia 1000 kub.m, Opera ir Tender- 900 kub.m. Galaxy man nelabai tinka. Kaip tas Opera? Ar patikimas? Nedaug kas ji pardavineja.
Atsakyti
QUOTE(daiva78 @ 2012 09 03, 18:35)
Bet pagal LT pardaveju pateikiamus duomenis, tai Spot H6 traukia 1000 kub.m, Opera ir Tender- 900 kub.m. Galaxy man nelabai tinka. Kaip tas Opera? Ar patikimas? Nedaug kas ji pardavineja.

Galingumus pasitikrinkite gamintojo puslapyje. Ten yra ir modeliai.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 09 03, 18:05)
Galingumus pasitikrinkite gamintojo puslapyje. Ten yra ir modeliai.

Gerokai prasilenkia su deklaruojamais pardaveju. O galetumet pasakyti kam dar groteles ant kamino Opera Hous modelyje http://www.elica.com/oe/en/Opera_House ? Ar jos butinos? Jei as noresiu imontuoti i spintele, tai sis modelis netiktu?
Atsakyti
QUOTE(daiva78 @ 2012 09 03, 20:34)
Gerokai prasilenkia su deklaruojamais pardaveju. O galetumet pasakyti kam dar groteles ant kamino Opera Hous modelyje http://www.elica.com/oe/en/Opera_House ? Ar jos butinos? Jei as noresiu imontuoti i spintele, tai sis modelis netiktu?

Grotelių prireikia jungiant gartraukį recirkuliaciniu režimu. Jei oro srautą išvesite į laiką ar ventiliaciją, Jums tai nesvarbu.
Atsakyti